• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kraków

(234)
  • Doskonała inwestycja! Duży lokal biurowy ze strychem
    1 / 15
    Doskonała inwestycja! Duży lokal biurowy ze strychem

    Kraków

    • 905 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 519 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BARDZO DOBRA INWESTYCJA ZA BARDZO DOBRĄ CENĘ! Nieruchomość: Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 118,70 m² na 3 kondygnacji budynku przy ul. Solskiego w dzielnicy Kr...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Tuchowska
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Piaski Wielkie, Tuchowska

    Kraków

    • 3 800 000 zł cena
    • 383 m2 powierzchnia
    • 9 922 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo usługowy ,na pierwszym piętrze z niezależnym wejściem . Lokal wysoki aż 3m o powierzchni 383m2 . Składa się z części open space , zamkniętego biura ,zamkniętej sal...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 13 552 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. netto 243,06 m 2 i pow. brutto 294,63 m 2 położony na 2 piętrze w jednym z biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Lokal składa się z: k...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 8 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 72m 2 zlokalizowany na Prądniku Białym. Lokal usytuowany na parterze jednego budynków biurowo- usługowych znajdujących się w pobliżu pętli...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 5 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DO WYNAJĘCIA LOKAL UŻYTKOWY / BIUROWY W DZIELNICY BRONOWICE MAŁE. Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal użytkowy/ biurowy o powierzchni 110 m² w stanie deweloperskim...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 8 600 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy o pow. 154,6m 2 przy ul. Jasnogórskiej. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w jednym z biurowców na Bronowicach. Ob...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 4 454 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal na Starym Mieście. Ofertowana nieruchomość to kameralne biuro położone na II-piętrze kamienicy. Do lokalu prowadzi wejście w oficynie budynku...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 11 264 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowa przestrzeń biurowa na Starym Mieście. Lokal o powierzchni 128m 2 usytuowany jest na II-piętrze reprezentacyjnego budynku biurowo- usługowego....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Łagiewniki ,ul Zakopiańska  komercja, działka 400m2
    1 / 16
    Łagiewniki ,ul Zakopiańska komercja, działka 400m2

    Kraków

    • 1 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 950 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

        Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży  lokalu w dzielnicy Podgórze, Łagiewniki .  Biuro, usługi, handel, a może jakaś niewielka pro...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Krowodrza, Odrowąża
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Krowodrza, Odrowąża

    Kraków

    • 25 000 000 zł cena
    • 3 038 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Krowodrza .Ponad 3000 m2, kilka pięknych budynków frontowych i oficyn w bardzo dobrym stanie , zadbane , cały czas użytkowane. Działka 30 arów . Możliwość nadbudowy. Ogrzewanie z M...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadwigi
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Wola Justowska, Królowej Jadwigi

    Kraków

    • 9 000 000 zł cena
    • 365 m2 powierzchnia
    • 24 658 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okolice Błoń Krakowskich obiekt o powierzchni 365m2, podpiwniczony. Działka 7,5arowa . Doskonałe miejsce pod obiekt szkoleniowy , gastronomiczny, medyczny , terapeutyczny itd Doja...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 17 500 zł cena
    • 694 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia budynek magazynowo - produkcyjny z zapleczem biurowym o pow. całkowitej (bez piwnicy) wynoszącej ok. 694m 2 położony na działce o pow. 5,77a przy ul. Botewa. Przy...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 7 400 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy na Prądniku Białym. Lokal o powierzchni 103m 2 usytuowany jest na parterze jednego z bloków zlokalizowanych na Górce Narodowej...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Podgórze, Płaszów ul. Goszczyńskiego Seweryna

    Kraków » Podgórze » ul. Goszczyńskiego

    • 150 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI DLA BIURA! NOWA CENA Leach & Lang Property Consultants prezentuje na wynajem miejsce postojowe w garażu podziemnym w Inwestycji Saska Blue przy ul. Goszczyński...

  • Lokal Kraków Krowodrza ul. Królewska

    Kraków » Krowodrza » ul. Królewska

    • 24 800 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem powierzchnię biurowo-handlową w biurowcu klasy A położonym przy ul. Królewskiej. Lokal położony na parterze z bezpośrednim...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 250 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym znajdujące się w inwestycji Salwator City - Stańczyka 8. Czynsz najmu wynosi 250 zł...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 300 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem miejsce postojowe na parkingu podziemnym na poziomie -2 w nowym budynku tuż przy Krowoderskich Zuchów. Budynek z windą, Brama wjazdowa na kartę. Czynsz najmu: 300...

  • 1 / 2
    Lokal Kraków Krowodrza ul. Królewska

    Kraków » Krowodrza » ul. Królewska

    • 4 980 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem powierzchnię biurową w budynku klasy A położonym w dzielnicy Krowodrza w bliskiej odległości do Starego Miasta. Lokal biu...

  • 1 / 2
    Lokal Kraków Krowodrza ul. Królewska

    Kraków » Krowodrza » ul. Królewska

    • 5 501 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny