• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Krakowem

(34)
  • Powierzchnia biurowa Wieliczka Wieliczka, Na Stoku
    1 / 15
    Powierzchnia biurowa Wieliczka Wieliczka, Na Stoku

    Wieliczka

    • 1 690 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 7 478 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 ro...

  • Pizzeria Piwniczka na sprzedaż w centrum Skawiny
    1 / 16
    Pizzeria Piwniczka na sprzedaż w centrum Skawiny

    Skawina

    • 122 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 452 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Pizzeria na sprzedaż – Skawina, ul. A. Mickiewicza 8 Opis działalności: Na sprzedaż w pełni wyposażona pizzeria działająca w formie sp. z o.o., zlokalizowana w Skawinie przy ul. A...

  • Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka
    Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka

    Skawina

    • 595 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy | centrum Skawiny | witryna | najemca Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 76,45 m, położony w ścisłym centrum Skawiny ul. Korabnicka 10. Świetna lokalizacja d...

  • 1 / 3
    Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 71-73m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 76-78m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Lokal Czarnochowice

    Czarnochowice

    • 5 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowo-produkcyjny o pow. 320m2. Większość pomieszczeń o wysokości 3m. Ogrzewanie Gazowe, posadzka niepaląca, nośna, oświetlenie LED, instalacja elektryczn...

  • Lokal Siercza

    Siercza

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 38 m², przy ruchliwej ulicy z ciągłym ruchem samochodowym i pieszym. To miejsce zapewnia dobrą ekspozycję oraz stały przepływ p...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 49 682 zł cena
    • 1 982 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1970m2 z biurem i zapleczem socjalnym o łącznej pow. 12m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa z regałami,...

  • Lokal użytkowy Skawina, Ogrody
    1 / 12
    Lokal użytkowy Skawina, Ogrody

    Skawina

    • 1 750 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 4 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje naziemne : parter, pierwsze piętro oraz poddasze. Pa...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 20 569 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 373,98 m 2 w Modlnicy. Powierzchnia hali obejmuje: - sala sprzedaży 83m 2 z wejściem głównym i witrynami od strony park...

  • Lokal użytkowy Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Węgrzce Wielkie
    Lokal użytkowy Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Węgrzce Wielkie

    Węgrzce Wielkie

    • 1 580 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 295 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIĘTROWY, WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PRODUKCYJNO /MAGAZYNOWO/ USŁUGOWY NA DZIAŁCE 28 ARÓW w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i A4. Działka zlokalizowana jest na terenie objętym plan...

  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 56 808 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1980m 2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 203m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa, ogrzewana (o...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 9 677 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 215,05 m 2 w Modlnicy. Na powierzchnię lokalu składa się 5 pokoi biurowych położonych na I-szym piętrze reprezentacyjnego budynku bi...

  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 48 760 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1907,60m 2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 29,70m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa, og...

  • Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka
    Lokal użytkowy ZELCZYNA gm. Skawina, Szlachecka

    Zelczyna

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT 200 m kw NA 20 AROWEJ DZIAŁCE 5 MINUT SAMOCHODEM OD SKAWINY Działka o powierzchni 20ar z budynkiem około 70m2 oraz halą stalową 130m2 możliwość rozbudowy . Teren utwardzony...

  • Sprzedam kiosk wraz z udziałami na placu handlowym
    1 / 3
    Sprzedam kiosk wraz z udziałami na placu handlowym

    Zielonki

    • 28 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszczący się na placu handlowym Manhattan Wola Duchacka Kraków ul.Białoruska 7 można w nim prowadzić różnorodną działalność gospodarczą, zarówno handlową typu sklep, piekar...

  • Lokal Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 5 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni brutto wynoszącej 111 m², zlokalizowany na 1 piętrze wolnostojącego budynku, w kameralnej i dobrze skomunikowanej części Świątni...

  • Lokal Szyce ul. Olkuska

    Szyce » ul. Olkuska

    • 4 800 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal o powierzchni 125 m, idealny do prowadzenia różnorodnej działalności usługowej, produkcyjnej lub magazynowej. Jego atutem jest nie tylko przest...

  • 1 / 3
    Lokal Mników ul. Mników

    Mników

    • 11 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY, ENERGOOSZCZĘDNY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY , KLASA A . Blisko lotniska Balice. Działka ponad 60 arów.Bardzo dobry dojazd TIR. Hala o powierzchni 1 980 m2 z czego 1...