lokal na sprzedaż
1 lip 2024

Lokal Modlnica ul. Jasnogórska

Modlnica ul. Jasnogórska
woj. Małopolskie pow. krakowski gm. krakowski
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 1 lipiec 2024 15:10
27 600 000 zł 4 600 m2
27 600 000 zł 4 600 m2 6 000 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 4 600 m2
Cena za metr 6 000 zł/m2
ID oferty K36673643

Opis

Hala magazynowa o powierzchni 4600 m wysokiego składowania, z częścią biurową Budynek klasy A . Nowoczesna hala z możliwością kupna dowolnej powierzchni . Teren ponad 2 ha do podziału .
Przedsiębiorstwa: biurowe, handlowe, produkcyjne, magazynowe.
Konstrukcja hali stalowa. Wysokość składowania aż 12m. Planowany przyłącz energii 2MW.,
Oddanie do użytkowania 2026 rok.
Możliwość zaprojektowania biura wewnątrz hali pod indywidualne potrzeby klienta.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie lub mailowo . Pośrednik odpowiedzialny: licencja 2103
Oferujemy bezpłatną pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 205359
  • Data aktualizacji: 2024-07-01
  • ID ogłoszenia: K36673643
  • Źródło: ACTIV Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Lokale użytkowe na sprzedaż Modlnica, cena: od 23 460 000 do 31 740 000 zł, powierzchnia: od 3910 do 5290 m2
AN
ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości · 343 ogłoszeń

ACTIV Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika