• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Magazyny Kraków

(33)
  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,

    Kraków

    • 5 320 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn, Hala - Nowa Huta - 190 m na piętrze z windą towarową, - do wynajęcia również 290 m, 160 m, 60 m i więcej - murowana, - ogrzewana  z przeznaczeniem na MAGAZ...

  • Lokal pod fryzjera | kosmetykę | biurowy | usługi
    1 / 15
    Lokal pod fryzjera | kosmetykę | biurowy | usługi

    Kraków

    • 2 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas |R| Property prezentuję lokal użytkowy na wynajem zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ojcowskiej w dzielnicy Bronowice. Lokalizacja: Lokal użytkowy o powierzchni...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 5 999 999 zł cena
    • 608 m2 powierzchnia
    • 9 869 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 608,20 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu poło...

  • Lokal użytkowy Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Bociana
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Prądnik Biały, Prądnik Biały, Bociana

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 147 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja cenowa - Prądnik Biały - 9000 zł/m2 lokalu usługowego - oferta na wyłączność Na sprzedaż lokal usługowy o wielorakim przeznaczeniu o powierzchni 164 m² i cenie 1 500 0...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 28 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia HALA - MAGAZYN  Magazyny do wynajęcia: - magazyn na I piętrze  o powierzchni 800 m  - miejsca postojowe na terenie całej nieruchomości ogólnodostępne - 2 windy towaro...

  • Biuro 199,72 m² | Wysoki standard | ul.Tischnera 8
    1 / 13
    Biuro 199,72 m² | Wysoki standard | ul.Tischnera 8

    Kraków

    • 10 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas |R| Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesną powierzchnię biurową o powierzchni 199,72 m² w budynku przy ul. Tischnera 8 w Krakowie. Lokalizacja: Ulica T...

  • Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny
    1 / 5
    Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny

    Kraków

    • 2 459 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 7 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wolnostojący pawilon handlowo-usługowo-produkcyjny 334m2 | ul. Zakopiańska | Podgórze | Pierwsza linia zabudowy Opis nieruchomości: Na sprzedaż (lub wynajem) wyjątkowy wolnostojąc...

  • Magazyn 60 m² – Wynajem lub Współpraca Kraków
    1 / 4
    Magazyn 60 m² – Wynajem lub Współpraca Kraków

    Kraków

    • 3 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn 60 m² – Wynajem 3500 zł lub Współpraca Partnerska do uzgodnienia Oferuję do wynajęcia nowoczesną przestrzeń magazynową zlokalizowaną w strategicznym punkcie – bezpośrednio...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Kliny, Geremka
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Kliny, Geremka

    Kraków

    • 190 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | WYKOŃCZONY, ZADBANY LOKAL NIEMIESZKALNY NOWE OSIEDLE KLINY Prezentujemy atrakcyjny lokal niemieszkalny, położony w kameralnym budynku przy ulicy G...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,

    Kraków

    • 1 580 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn, Hala  na parterze: - 79 m na parterze - 3 wysokie bramy wjazdowe  - murowana - niepylna posadzka - poziom 0 - monitoring Do wynajęcia również: - 24 m na par...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 863 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 911 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 146,15m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Powierzchnia lokalu: - 6...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 36 000 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE! Oferuję Państwu do wynajęcia nieruchomość o całkowitej powierzchni ok. 1666m2, na którą składają się: - hala, powierzchnia magazynowa...

  • NA WYNAJEM HALA 1412m2 + BIURA 217m2 Kraków - Rybitwy | od zaraz
    1 / 13
    NA WYNAJEM HALA 1412m2 + BIURA 217m2 Kraków - Rybitwy | od zaraz

    Kraków

    • 53 220 zł cena
    • 1 629 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna wraz z biurem, zlokalizowana w Krakowie przy ul. Półłanki (CB Business Park). Powierzchnie dostępne: • Powierzchnia biurowa: 217,2...

  • Lokal Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 31 500 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo- handlowa na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal stanowi przestrzeń open space o powierzchni 385m 2 wraz z przynależnym do niego zaple...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 53 220 zł cena
    • 1 629 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz przynależne do niej pomie...

  • Okazja Sprzedam murowany lokal handlowy na placu w Krakowie
    1 / 7
    Okazja Sprzedam murowany lokal handlowy na placu w Krakowie

    Kraków

    • 28 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszczący się na placu handlowym Manhattan Wola Duchacka Kraków ul.Białoruska 7 można w nim prowadzić różnorodną działalność gospodarczą, zarówno handlową typu sklep, piekar...

  • Kraków przestrzeń logistyczna na godziny – szybki dostęp
    1 / 3
    Kraków przestrzeń logistyczna na godziny – szybki dostęp

    Kraków

    • 40 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia na godziny, dni lub dowolny okres hala magazynowa / przestrzeń logistyczna o powierzchni około 60 m², zlokalizowana na północy Krakowa. Przestrzeń dostępna jest w elas...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 9
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 46 000 zł cena
    • 1 666 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Czyżyny,

    Kraków

    • 4 170 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia  HALA - MAGAZYN - WARSZTAT z poziomu 0 ( Dzielnica Czyżyny ) MAGAZYNY: - około 139 m wysokiego składowania  - poziom zero  - brama wjazdowa   - dostęp do wody  - muro...