• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Górki
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Magazyny Kraków

(33)
  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze

    Kraków

    • 17 500 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia niezależny obiekt, halę produkcyjną, magazyn o łącznej powierzchni ok. 700m2. Lokalizacja: Kraków, Podgórze, Płaszów Na całkowitą powierzchnię ok...

  • Lokal użytkowy 28m2!
    1 / 6
    Lokal użytkowy 28m2!

    Kraków

    • 1 680 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Arcanos s.c. ma okazję przedstawić Państwu lokal użytkowy na wynajem, o łącznej powierzchni 28 m². Lokal znajduje się na parterze budynku w oficynie. Idealnie nadaje się na magazy...

  • budynek usługowo-handlowy 334m przy Zakopiance sprzedam/wyna
    1 / 5
    budynek usługowo-handlowy 334m przy Zakopiance sprzedam/wyna

    Kraków

    • 2 340 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 7 006 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    witam sprzedam lub wynajmę lokal położony bezpośrednio przy Zakopiańskiej w Krakowie. Blisko autostrady , dogodne połączenie we wszystkich kierunkach. Budynek w pierwszej linii wid...

  • Lokal Kraków Kraków-Krowodrza, Salwator ul. Kościuszki

    Kraków » Krowodrza » ul. Kościuszki

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Prezentujemy lokal znajdujący się przy ul. Kościuszki, na wysokości ul. Tatarskiej. Lokal składa dużego, kwadratowego pomieszczenia, przedpokoju oraz łazienki . Metraż lokalu to...

  • Lokal użytkowy 28,7 m2 na wynajem!
    1 / 8
    Lokal użytkowy 28,7 m2 na wynajem!

    Kraków

    • 1 800 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Arcanos s.c. ma okazję zaprezentować Państwu kolejny lokal użytkowy, o łącznej powierzchni 28,7 m² w samym centrum, w dzielnicy Stare Miasto w Krakowie. Lokal usytuowany na parte...

  • Magazyn do wynajęcia Kraków
    1 / 5
    Magazyn do wynajęcia Kraków

    Kraków

    • 25 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Właściciel oferuje do wynajęcia magazyn - wiata 127m oraz 116 m, magazyn 108m, magazyn I piętro 585m, magazyn II piętro 581m , piwnica 420m. Dwie bramy wjazdowe na teren obiektu....

  • Lokal Kraków Wzgórza Krzesławickie

    Kraków » Wzgórza Krzesławickie

    • 14 900 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany dom jednorodzinny o pow. 236,86m 2 położony na działce o pow. 13.3a przy ul. Grębałowskiej. Teren wokół posesji ogrodzony i monitorowany. Wjazd na p...

  • Do wynajęcia
    1 / 3
    Do wynajęcia

    Kraków

    • 33 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia biura o powierzchni 14 m, magazyn od 50m- 290m, winda towarowo - osobowa, rampa. Lokalizacja ul. Makuszyńskiego 15 Kraków. Teren monitorowany, ochrona, cz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biura do wynajęcia Kraków ul. Płk. Dąbka
    1 / 13
    Biura do wynajęcia Kraków ul. Płk. Dąbka

    Kraków

    • 50 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Właściciel oferuje bezpośrednio do wynajęcia biura o powierzchni 16,25 m, 16,16 m, 16,40 m, 81m, 33,28 m, 104m, magazyn I piętro 553 m . Lokalizacja ul. Płk. Dąbka 8 wjazd od ul....

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 9 960 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal /magazyn o powierzchni użytkowej 250 m 2 na Prądniku Czerwonym. Przedmiotem oferty jest przestrzeń, którego powierzchnię stanowi pomieszczenie gł&...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 8 700 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 290 m 2 powierzchni magazynowej nieopodal ul. Nowohuckiej. Obiekt zlokalizowany na Podgórzu w pobliżu zjazdu na II obwodnicę co gwarantuje sprawny dojazd w p...

  • Lokal Kraków Śródmieście, Prądnik Czerwony ul. Powstańców

    Kraków » Prądnik Biały » ul. Powstańców

    • 2 700 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT MIESZKALNO USŁUGOWY , PRĄDNIK CZERWONY ul. POWSTAŃCÓW . CAŁKOWITA POWIERZCHNIA 300 m kw na działce 4,5 ara . Dom powierzchnia 100 m2 i budynek usługowy powierzchnia 201 m2...

  • Lokal Kraków Podgórze, Borek Fałęcki ul. Zakopiańska

    Kraków » Podgórze » ul. Zakopiańska

    • 2 340 000 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PARTEROWY , ENERGOOSZCZĘDNY , LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY!! połozony bezpośrednio przy ulicy Zakopiańskiej . Bardzo dobra lokalizacja, blisko zjazdu na autostradę A4. Budynek w pie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 3 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY o pow, 950m2 .Działka 30arów, swobodne parkowanie , teren płaski . Woda, prąd, gaz,kanalizacja światłowód na działce. Stan surowy zamknięty /moż...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 80 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynową w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A zlokalizowanym z Balicach. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 2
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 49 550 zł cena
    • 1 980 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia halę, magazyn o całkowitej powierzchni ok. 1980m2. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem oraz dostęp do autostrady A4. Ofe...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 40 000 zł cena
    • 2 777 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Mników gm. Liszki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Mników gm. Liszki

    Mników

    • 3 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWO-MAGAZYNOWY / DO WYNAJĘCIA / 82 M2 / Z POTENCJAŁEM NA RÓŻNORODNE DZIAŁALNOŚCI / CENTRUM MNIKOWA / PARTER / PARKING KTO MOŻE WYNAJĄĆ ❓ Lokal...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 5 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA HALA, MAGAZYN , LOKAL PRZY GŁÓWNEJ DRODZE - lokal handlowy z magazynem całość około 200 m  - lokal,  biuro około 50 m ( 3 pomieszczenia + zaplecze socjalne) - magazyn...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 2
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 47 675 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia halę, magazyn o całkowitej powierzchni ok. 1907m2. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem oraz dostęp do autostrady A4. Ofe...