• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kraków

(234)
  • Lokal użytkowy/ handlowy ul. Wielicka 63 m2 na sprzedaż.
    Lokal użytkowy/ handlowy ul. Wielicka 63 m2 na sprzedaż.

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 747 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy/ handlowy ul. Wielicka o powierzchni 63 m2 na sprzedaż. Położony na parterze w bloku wielorodzinnym, obok są inne lokale handlowe. Dwa duże parkingi bezpłatne. Loka...

  • Biuro/mieszkanie Angel City, atrakcyjna cena!
    1 / 2
    Biuro/mieszkanie Angel City, atrakcyjna cena!

    Kraków

    • 1 099 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 21 135 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży bardzo ładny, wielofunkcyjny lokal biurowy o powierzchni 52m2, zlokalizowane na 1 piętrze budynku Angel City. Aktualnie pełni funkcje biurową, pełnił funkcj...

  • Lokal Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 11 744 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia showroom, lokal usługowo-ekspozycyjny dla branży wykończeniowej o pow. netto 172,08m 2 i pow. 180,68m 2 położony na I piętrze w V piętrowym biurowcu klasy A w oko...

  • Lokal Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki rynek pierwotny

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki

    • 2 047 752 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 11 906 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania showroom lokal usługowo-ekspozycyjny dla branży wykończeniowej o pow. 172,08m 2 położony na I piętrze w V piętrowym biurowcu klasy A w okolicy pętli tramwajowej w...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 6 370 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 98m 2 znajdujący się nieopodal al. 29- listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezależnego budynku biurowego. B...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 7 070 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 108m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Prezentowana powierzchnia znajduje sie na II- piętrze niezale...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 16 055 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 3-kondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 247m 2 znajdujący się w rejonie Czerwonego Prądnika nieopodal al.29 Listopada. Teren wokół jest w całości o...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 12 400 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa usytuowana na I-piętrze budynku na Rybitwach. Prezentowana powierzchnia to łącznie 400m 2 , na którą składają się 3 pomieszc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Czyżyny

    Kraków » Czyżyny

    • 25 716 zł cena
    • 468 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestrzeń handlowa z dużymi witrynami w reprezentacyjnym budynku na Czyżynach. Oferowany lokal to dwa poziomy ok. 467m 2 przestronnej powierzchni handlowo-...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Czyżyny

    Kraków » Czyżyny

    • 3 427 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. netto 56,30m 2 i pow. brutto 59,60m 2 położony na parterze w jednym z biurowców w okolicy elektrociepłowni Łęg. Lokal składa...

  • Lokal użytkowy , Wieliczka
    1 / 11
    Lokal użytkowy , Wieliczka

    Kraków

    • 7 500 000 zł cena
    • 1 176 m2 powierzchnia
    • 6 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    -Hala wysokiego składowania -Szeroki wjazd dla dużych aut typu TIR -Działka 95ary USŁUGOWA Hal produkcyjno magazynowo biurowa o powierzchni około 1176m2. Przestrzeń podzielona...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 16 800 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowy, funkcjonalny lokal o powierzchni 210 m² , zlokalizowany w samym sercu miasta w okolice ul.Karmelickiej , w prestiżowej i doskonale rozpo...

  • Lokal Kraków Krowodrza

    Kraków » Krowodrza

    • 3 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 65m 2 położony na II piętrze w jednym z budynków w okolicy PKP Cargo. Lokal składa się z: jednego przestronnego pokoju biurowego z wydz...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    1 / 11
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 960 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Frontowy , doskonale widoczny lokal przy ul. Bronowickiej. Około 64m2 składający się z 3 pomieszczeń. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jest PODJAZD DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH . Ogrzewa...

  • 170m2, piwnica, lokal użytkowy, ARIAŃŚKA
    1 / 5
    170m2, piwnica, lokal użytkowy, ARIAŃŚKA

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż bardzo duża powierzchnia - 170m2, zlokalizowana na poziome -1 przy ul. Ariańskiej w Krakowie. LOKALIZACJA: Ariańska to mała ulica położona przy dużych szlakach komun...

  • Lokal użytkowy Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Grzegórzecka
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków Śródmieście, Grzegórzki, Grzegórzecka

    Kraków

    • 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bez wynagrodzenia od KUPUJĄCEGO , Ulica GRZEGÓRZECKA/ Łazarza . Bardzo blisko Hali Targowej lokal usługowy w zadbanej , wyremontowanej kamienicy. Idealny na usługi , biuro , gabine...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 31 890 zł cena
    • 291 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal 291,15 m 2 w biurowcu klasy A zlokalizowanym przy ul. Tishnera w Krakowie. Lokal o powierzchni 275m 2 netto usytuowany jest na I- piętrze repre...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 4 481 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 89,1m 2 i pow. całkowitej 95,33m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonom...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 11 178 000 zł cena
    • 681 m2 powierzchnia
    • 16 415 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwa nowoczesne lokale biurowe zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hexagon w Krakowie. Opis: - metraż: 681,73 m² (202,71 m² + 479,02 m²) - możliwość zakupu razem lub...

  • 1 / 3
    Lokal Kraków Dębniki

    Kraków » Dębniki

    • 4 576 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. użytkowej 91m 2 i pow. całkowitej 97,37m 2 usytuowany na pierwszym piętrze w jednym z nowoczesnych biurowców na terenie strefy ekonomicznej...