• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kraków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Kraków

(234)
  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 863 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 911 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 146,15m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Powierzchnia lokalu: - 6...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 5 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 63,74m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Teren wokół ogrodzony i monitorowany. L...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 19 500 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 487m², zlokalizowany na 1 piętrze budynku na Zabłociu. Lokal o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod dz...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 2 486 000 zł cena
    • 423 m2 powierzchnia
    • 5 878 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 422,85m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Lokal będący przedmiotem o...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,, Kalwaryjska
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Stare Podgórze,, Kalwar...

    Kraków

    • 841 005 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 821 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy Na Starym Podgórzu: LOKAL: - o powierzchni: 50,97m - parter - wysokie sufity (pół sklepi...

    1 / 8

    Kraków

    • 1 771 005 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 15 009 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy na Starym Podgórzu: LOKAL: - powierzchnia: 118,07 m2 - stan deweloperski - parter - możliwość wykończeni...

    1 / 6

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lub wynajęcia powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: LOKAL: - o powierzchni: 62 m2 - parter - wysokie sufity - możliwość wykończenia pod wł...

  • Kraków  B&B na sprzedaż, gotowy biznes
    1 / 16
    Kraków B&B na sprzedaż, gotowy biznes

    Kraków

    • 6 990 000 zł cena
    • 492 m2 powierzchnia
    • 14 208 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker OGŁOSZENIE – NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W KRAKOWIE (BIEŻANÓW), UL. ADAMA HABELI Na s...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 3 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany pokój biurowy o pow. 36m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrod...

  • Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 6 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia jasny, klimatyzowany lokal o pow. 82,6m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogro...

  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 36 461 zł cena
    • 458 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy A...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza

    Kraków

    • 190 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż na Krowodrzy przy ul. Kujawskiej, lokal niemieszkalny składający się z dwóch pomieszczeń. Każde z nich jest odrębną nieruchomością. Pow. łączna 36,57 m 2 . Lokal zn...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 300 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój w salonie fryzjerskim - Stare Podgórze | idealny pod usługi beauty Nieruchomość znajduje się w działającym salonie, zlokalizowanym...

  • Lokal z możliwością mieszkania – Zakrzówek
    1 / 16
    Lokal z możliwością mieszkania – Zakrzówek

    Kraków

    • 503 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży...

  • Lokal Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 31 500 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo- handlowa na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal stanowi przestrzeń open space o powierzchni 385m 2 wraz z przynależnym do niego zaple...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 53 220 zł cena
    • 1 629 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia magazyn wraz z powierzchnią biurową przy ul. Półłanki w Krakowie. O ferta najmu obejmuje halę o powierzchni 1412m 2 oraz przynależne do niej pomie...

  • Okazja Sprzedam murowany lokal handlowy na placu w Krakowie
    1 / 7
    Okazja Sprzedam murowany lokal handlowy na placu w Krakowie

    Kraków

    • 28 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 1 273 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszczący się na placu handlowym Manhattan Wola Duchacka Kraków ul.Białoruska 7 można w nim prowadzić różnorodną działalność gospodarczą, zarówno handlową typu sklep, piekar...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 14 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia komfortowy lokal o powierzchni ok. 170m 2 w prestiżowej lokalizacji na Zabłociu. Prezentowana powierzchnia stanowi doskonałą przestrzeń do zagospodarowania pod...

  • Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kolista
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Dębniki, Ruczaj, Kolista

    Kraków

    • 2 990 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 591 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | PROSPERUJĄCA PIZZERIA - "BAKŁAŻAN" Oferujemy do sprzedaży doskonale prosperującą pizzerię o powierzchni około 130 m2, położoną na parterze wolnostojącego domu jednorod...

  • Wyposażony lokal w kamienicy|Stare Miasto|Batorego
    1 / 14
    Wyposażony lokal w kamienicy|Stare Miasto|Batorego

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal w sercu Starego Miasta BUDYNEK I OKOLICA: Lokal znajduje się w suterenie oficyny kamienicy przy ul. Stefana Batorego w Krakowie, z widok...