• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sulejówkiem

(569)
  • Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2

    Warszawa

    • 343 000 zł cena
    • 3 431 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Działka ROD Sasanka Warszawa
    1 / 8
    Działka ROD Sasanka Warszawa

    Warszawa

    • 38 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury)- umowa przeniesienia praw do użytkowania -Pow 440m2. Na działce domek drewniany do remontu z 2 pomieszczeniami go...

  • Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2
    1 / 4
    Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2

    Warszawa

    • 2 511 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 851 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 77c przy ulicy Mrówczej w dzielnicy Wawer w Warszawie. Świetna działka dla osób ceniących naturę i spokój z dogodną komunikacją Działka jest z...

  • Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin
    1 / 3
    Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin

    Cięciwa

    • 180 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Nadbiel, Lipka na pograniczu gmin Klembów i Poświętne Działka rolna z dojazdem polnym bezpośrednio z linią brzegową rzeki Rządza, z dala od zabudowań przy ścianie lasu...

  • Działka budowlana Józefów
    Działka budowlana Józefów

    Józefów

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Działka w świetnej okolicy Michalina po zachodniej stronie torów. Na działce rosą stare sosny. Media. Gaz, prąd, Zapraszam do oglądania...

  • 1 / 2
    Działki budowlane w Powsinie

    Warszawa » Wilanów

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 748 m2 powierzchnia
    • 773 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana w Powsinie o powierzchniach : 1748 m2 ,W cenie 770 zł za m2Szerokość działek to 33 m.Długość 53 mPrzeznaczone pod zabudowę jednorodzinną -media w d...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • Ursynów Działka usługowa znakomita lokalizacja S2

    Warszawa » Ursynów

    • 3 654 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona nieopodal ul. Puławskiej i wjazdu na S2. Przeznaczenie usługowo-techniczne.Bardzo dobry kształt i znakomity dojazd. W okolicy budynki biurowo-usługowo-magazynowe o...

  • Działka usługowa z WZ super lokalizacja.

    Warszawa » Włochy

    • 2 187 900 zł cena
    • 3 366 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji na linii WKD.Wydane warunki zabudowy na obiekt biurowo-magazynowy.Bardzo dobry dojazd samochodem - blisko wjazd na S7. Możliwość zakupu sąsiedniej...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 455 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • sprzedam działki budowlane, Rzakta, gmina Wiązowna
    sprzedam działki budowlane, Rzakta, gmina Wiązowna

    Rzakta

    • 160 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Rzakcie gmina Wiązowna powiat Otwock przy drodze asfaltowej ul. Mazowiecka i gminnej ul. Jagodowa, blisko do podciągnięcia prąd, woda, światłowód w ziemi. Obo...

  • Działka budowlana z pełnymi mediami, 850 m do SKM
    1 / 9
    Działka budowlana z pełnymi mediami, 850 m do SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 790 m2 powierzchnia
    • 1 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z MPZP o powierzchni 790 m² w Warszawie (Nowy Rembertów) przy ul. Dowódców 4, w spokojnej okolicy z zabudową jednorodzinną. Działka ogrodzona, z bramą...

  • Działka leśna las 1150m Cięciwa Leśniakowizna Wołomin
    Działka leśna las 1150m Cięciwa Leśniakowizna Wołomin

    Cięciwa

    • 149 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urocza działka zadrzewiona sosnami, pięknie wysoko położona z pagórkowatą rzeźbą terenu Lokalizacja Cięciwa koło Zabrańca Wołomina Powierzchnia 1150m przeznaczenie l...

  • Ursynów, Działka 4963m2 z WZ na 6 lokali
    1 / 16
    Ursynów, Działka 4963m2 z WZ na 6 lokali

    Warszawa

    • 2 475 000 zł cena
    • 4 963 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 4 963 m² (nr ewid. 11/1, obręb 1-09-50), zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się części Ursynowa przy ul. Sar...

  • Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a
    1 / 10
    Sprzedam działkę ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a

    Warszawa

    • 39 700 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do użytkowania działki ROD na Mokotowie przy ul. Nadrzecznej 6a w bardzo bliskiej lokalizacji przystanku autobusowego ( około 100 - 150 m ) . Działka o powierzchn...

  • Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki
    1 / 7
    Sprzedam działkę budowlaną Warszawa Bemowo Jelonki

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 443 m2 powierzchnia
    • 3 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Warszawskich Jelonkach. Zabudowana domem z lat 30 ubiegłego stulecia do kapitalnego remontu lub rozbiórki. ul. Lustrzana Sprzedaż bezpośrednia