• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(775)
  • Działka budowlana Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum
    1 / 5
    Działka budowlana Warszawa Wesoła, Wesoła Centrum

    Warszawa

    • 2 165 800 zł cena
    • 3 094 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jest to przepiękna działka usytuowana pomiędzy nowymi ,zadbanymi domami .W ulicy są wszystkie media , komunikacja autobusowa , do SKM jest połączenie również autobusowe .Na terenie...

  • Działka budowlana Biały Ług gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana Biały Ług gm. Prażmów

    Biały Ług

    • 620 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentuję Państwu działkę budowlano usługową (o oznaczeniu MNU w MPZP) w miejscowości Biały Ług. Działka jest bardzo ładnie położona, otoczona lasem z dwóch stron, z jednej strony...

  • Działka budowlana Kotorydz gm. Tarczyn, Szczakoska
    1 / 5
    Działka budowlana Kotorydz gm. Tarczyn, Szczakoska

    Kotorydz

    • 440 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 3400 m | Kotorydz | 440 000 zł/ MPZP Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 3400 m, położoną w miejscowości Kotorydz (gm. Tarczyn, pow...

  • Działka 1523 m2 dla inwestora | Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka » ul. Wałuszewska

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 523 m2 powierzchnia
    • 1 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działki o numerze 13/1 oraz 13/2 położone w Warszawie przy ulicy Wałuszewskiej 60, dzielnica Białołęka Dworska. PRZEZNACZENIE:- działka nie ma wydanych warunk...

  • Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn
    1 / 8
    Działka 1072 m² MPZP Kajetany, gm. Nadarzyn

    Kajetany

    • 480 000 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 448 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr ewid. 198/18 o powierzchni 1072 m² w Kajetanach, gmina Nadarzyn, położona w drugiej linii zabudowy od ul. Czarny Las, z bezpośrednim dostępem do ni...

  • Działka Janczewice ul. Jedwabna

    Janczewice » ul. Jedwabna

    • 760 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 760 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy klienci,W świecie, gdzie każdy chce „blisko, ale cicho”, ta działka gra pierwsze skrzypce. Janczewice, ul. Jedwabna - kameralna enklawa pomiędzy Magdalenką, Lesznowolą i Pia...

  • Działka Słomczyn ul. Urocza

    Słomczyn » ul. Urocza

    • 1 150 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,są miejsca, które nie krzyczą...one szepczą... Obiecują spokój, zdrowie i przestrzeń do życia w rytmie, który wreszcie jest ludzki. Słomczyn, w zielonym cieniu Konst...

  • Działka Zawodne ul.

    Zawodne

    • 159 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Adamów Drwalewski ul.

    Adamów Drwalewski

    • 170 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: Atrakcyjne działki - Adamów Drwalewski, gmina ChynówNa sprzedaż kompleks 8 atrakcyjnych działek o powierzchni 3000 m² każda, położonych w miejscowości Adamów Drwalewsk...

  • Działka Kotorydz ul. Tarczyńska

    Kotorydz » ul. Tarczyńska

    • 449 000 zł cena
    • 2 815 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam Państwu działkę budowlaną oddaloną od Okęcia ok 18 km. Błyskawiczny dojazd do Warszawy zapewnia trasa szybkiego ruchu S7, oddalona o 2 km od działki.Z przyłączy na działce...

  • Działka Tarczyn ul. Wąska

    Tarczyn » ul. Wąska

    • 499 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 544 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej, przy której znajdują się wszystkie media  ( prąd gaz, woda, kanalizacja ).Powierzchnia  918 m2, wymiary 22 x 42 m.Wed...

  • Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 475 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Chcesz szybko i sprawnie zamieszkać w swoim domu - zwróć uwagę na tę ofertę.Pozytywy tej oferty :- duża ogrodzona działka 1244 m2- rozpoczęta budowa ( stan surowy otwarty ) o powie...

  • 1 / 4
    Działka Nowy Prażmów ul.

    Nowy Prażmów

    • 170 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję Państwu działkę budowlaną w Nowym Prażmowie! W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość ma przeznaczenie mieszkaniowe - jednorodzinne.  Możliwość...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa ul.

    Warszawa

    • 6 900 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta bez prowizji od Kupującego!Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni 1700 m², położoną w doskonałej lokalizacji na Sadybie, w sercu Dolnego Mokotowa, w...

  • 1 / 2
    Działka Grzędy ul. Ogrodowa

    Grzędy » ul. Ogrodowa

    • 590 000 zł cena
    • 4 549 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana - GrzędyNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4549 m² położona w miejscowości Grzędy. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrze...

  • Działka Zawodne ul. Krańcowa

    Zawodne » ul. Krańcowa

    • 149 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • 1 / 4
    Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 809 200 zł cena
    • 2 890 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentuję działkę usługowo-mieszkaniową A-U/M7w podwarszawskiej miejscowości, Tarczyn.Świetna lokalizacja i infrastruktura. Dojazd cichą drogą asfaltową.Działka narożna, w 5 linii...

  • Działka Wola Wągrodzka ul.

    Wola Wągrodzka

    • 235 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki rolno budowlanej w miejscowości Wola Wągrodzka.  Działka ma przeznaczenie siedliskowe, co oznacza że część można przeznaczy...

  • 1 / 3
    Działka Wólka Kozodawska ul.

    Wólka Kozodawska

    • 405 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prostokątna w miejscowości Wólka Kozodawska (obok Piaseczna). Najbliższe Media prąd i gaz 150m. Działka usytuowana przy drodze gruntowej 300 m od asfaltu.W kwesti...

  • Działka Tarczyn ul.

    Tarczyn

    • 490 000 zł cena
    • 1 046 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    W sumie polecam 3 działki  w miejscowości Tarczyn pod Warszawą. W bardzo bliskiej odległości wszystkie media miejskie ( prąd , gaz, woda i kanalizacja ).MPZP dopuszcza :a) podstawo...