• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(955)
  • Działka dłuższym bokiem do drogi

    Kajetany

    • 520 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem sprzedaży działki o powierzchni 1199 m2, usytuowanej w malowniczej miejscowości Kajetany, gm. Nadarzyn. Działka o wymiarach 50 m x 23m (d...

  • Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna
    Działka rolno-budowlana Kolonia-Promna

    Wąsy-Kolonia

    • 190 000 zł cena
    • 6 024 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam bezpośrednio działkę rolno-budowlaną. Działka znajduje się w miejscowości Kolonia-Promna powiat Białobrzeski. Powierzchnia działki to 6024 m2. Lokalizacja: Położona atrakc...

  • Sprzedam działkę Kozerki
    Sprzedam działkę Kozerki

    Kozerki

    • 510 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w miejscowości Kozerki o powierzchni 1500 mkw (nr. 124/6). Działka położona ok. 200 metrów w linii prostej od nowoczesnego centrum TENIS KOZERKI, gdzie znajdują si...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 700 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlano- rolna 4300m3 - na sprzedaż . Działka o powierzchni 4300m2 i wymiarach 175 x 25. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową - zjazd z drogi pr...

  • Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola
    Działka budowlana Ojrzanów gm. Żabia Wola

    Ojrzanów

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ojrzanów piękna działka budowlano-rolna 5100m2 - na sprzedaż. Działka budowlano-rolna o powierzchni 5100m2 i wymiarach 134 x 38. Działka położona w atrakcyjnym miejscu. Doja...

  • Działka inwestycyjna Pruszków,
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Pruszków,

    Pruszków

    • 2 210 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro Obrotu Nieruchomościami MD Broker zaprasza do zapoznania się z ofertą: Do sprzedaży oferujemy działkę usługową w doskonałej lokalizacji. Tuż przy zjeździe z autostrady A2...

  • Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa
    1 / 7
    Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa

    Mościska

    • 720 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 720 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w prestiżowej lokalizacji - Mościska, gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni....

  • Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa
    1 / 5
    Działka budowlana Mościska gm. Izabelin, Chabrowa

    Mościska

    • 579 000 zł cena
    • 719 m2 powierzchnia
    • 806 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 719 m², położona w prestiżowej lokalizacji - Mościska, gmina Izabelin, powiat warszawski zachodni. N...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Świetna lokalizacja, Działka z obowiązującym MPZP

    Pruszków

    • 540 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 932 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 580 m2, wjazd na działkę z drogi gminnej, położona w Pruszkowie w pobliżu nowo powstającej zabudowy.Działka z dostępem do mediów (prąd, woda, gaz,...

  • Działka inwestycyjna Kosów gm. Kowala,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Kosów gm. Kowala,

    Kosów

    • 398 016 zł cena
    • 16 584 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w Kosowie Mniejszym gm. Kowala. Działka o nieregularnym kształcie i łącznej powierzchni 16 584 m2 w tym las o powierzchni 16 061m2, reszta to część budowlana. Działka gran...

  • Działka budowlana Żabia Wola Osowiec
    1 / 3
    Działka budowlana Żabia Wola Osowiec

    Żabia Wola

    • 300 000 zł cena
    • 1 097 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Osowiec piękna działka budowlana o powierzchni 1097 m2 - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 1097 m2 i wymiarach 48,8 x 22,5. Dłuższym bokiem przylega do drogi doja...

  • Działka budowlana Szczęsne gm. Grodzisk Mazowiecki,
    1 / 4
    Działka budowlana Szczęsne gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Szczęsne

    • 621 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1600 m² (wymiary ok. 50 x 32m), położona w miejscowości Szczęsne, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu je...

  • Działka Lesznowola
    1 / 5
    Działka Lesznowola

    Lesznowola

    • 700 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane w Lesznowoli k/Piaseczna. Działki podzielone na 1000 mkw i większe. Media są obecnie doprowadzane, prąd, woda, gaz, kanalizacja. Odległość od Urz...

  • Działka w otulinie Lasu Młochowskiego
    1 / 7
    Działka w otulinie Lasu Młochowskiego

    Żółwin

    • 580 000 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 948m2 zlokalizowana w Żółwinie. Kształt prostokąta o wymiarach 28,55 x 33,02, dojazd drogą gminna utwardzoną media - prąd, woda, gaz w drodze przy...

  • Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,
    1 / 6
    Działka budowlana Adamów-Parcel gm. Radziejowice,

    Adamów-Parcel

    • 249 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 192 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w miejscowości Adamów-Parcel, gmina Radziejowice, powiat żyrardowski. Działka o powierzchni 1300 m2 . Wymiary 27 x 47 idealne na postawienie wymarzo...

  • Działka budowlana Opacz-Kolonia gm. Michałowice, Środkowa
    1 / 3
    Działka budowlana Opacz-Kolonia gm. Michałowice, Środkowa

    Opacz-Kolonia

    • 2 940 000 zł cena
    • 3 938 m2 powierzchnia
    • 747 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy działki rolne o powierzchni 3938 m2: 2250 m2, 1050 m2, 638 m2 droga. Szerokość 24, długość 159m. Gmina Michałowice, ul. Środkowa Opacz Kolonia nr działek odpowiednio oznacze...

  • Działka budowlana Terenia gm. Brwinów, ul. Pieczarkowa róg Borowikowej
    1 / 2
    Działka budowlana Terenia gm. Brwinów, ul. Pieczarkowa róg Borowi...

    Terenia

    • 600 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka blisko terenów zielonych i leśnych, zielona, cicha, media w drodze. Ładna działka i świetna lokalizacja lokalizacja - szybki dojazd do Warszawy trasą S8. Dobry...

  • Działka siedliskowa Wiskitki
    1 / 4
    Działka siedliskowa Wiskitki

    Wiskitki

    • 728 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka siedliskowa - 10 395 m2 - Możliwość podziału na mniejsze - Powiat żyrardowski, Wiskitki, Sokule NA SPRZEDAŻ atrakcyjna działka rolna, siedliskowa, w powiecie żyrardowskim w...

  • Działka budowlana Pęcice gm. Michałowice
    1 / 2
    Działka budowlana Pęcice gm. Michałowice

    Pęcice

    • 850 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 692 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w gm. Michałowice, budowlana, media w drodze dojazdowej, dojazd lokalna drogą asfaltową. Media: wszystkie media w drodze. Wymiary 21x62. Działka Nr ew. 649/1 Ob...

  • Działka leśna Suchodół gm. Tarczyn
    1 / 2
    Działka leśna Suchodół gm. Tarczyn

    Suchodół

    • 900 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duża działka w pobliżu Tarczyna. Świetna jako inwestycja kapitału. Zielona, częściowo zadrzewiona. 5 tysięcy metrów - budowlane. Lokalizacja: - przy drodze asfaltowej...