• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Milanówkiem

(955)
  • Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka budowlana Książenice gm. Grodzisk Mazowiecki

    Książenice

    • 1 330 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Książenice dwie piękne działki budowlano-leśne każda o powierzchni 3800m2 - na sprzedaż. Działka budowlano - leśna o powierzchni 3800m2 i wymiarach 69x55. Położona w piękn...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 520 000 zł cena
    • 17 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gospodarstwo rolne o powierzchni 17.300m2 z małym domkiem i szopą do wyburzenia położone w cichej okolicy w rejonie Grodzisk-Tłuste-Zabłotnia. Działka jest uzbrojona w prąd, a wod...

  • Działka Zalesie gm. Żabia Wola
    1 / 9
    Działka Zalesie gm. Żabia Wola

    Zalesie

    • 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka w bajkowej, cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie stawów, lasu i rzeki. 800m od, 30km od Warszawy. trasy Katowickiej. W drodze gaz, prąd, woda. Planowane odrolni...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 143 559 zł cena
    • 4 669 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl działka bez planu zagospodarowania terenu, z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położona w Holendrach Baranowskich o powierz...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 990 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka o powierzchni 1 ha, rolno-inwestycyjna (klasa ziemi IV i V), z możliwością podzielenia na mniejsze w dzielnicy Łąki . Działka z dwóch stron przylega do ulic. Wszystk...

  • Działka Jaktorów
    Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 150 000 zł cena
    • 1 741 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Działka rolna z warunkami zabudowy. Powierzchnia 1741m2. Szerokość 66m. Uzbrojona w prąd. Gaz i wodociąg w odległości 70m. Kanalizacja będzie doprowadzona w...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 299 000 zł cena
    • 1 638 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna, częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 1638m2 przeznaczona pod zabudowę jedno- lub wielorodzinną, szeregową. Położona w atrakcyjnej lokalizacji, z sąsiedztwem...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    1 / 3
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 299 000 zł cena
    • 15 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA!!! Zmeliorowana działka o powierzchni 15 700 m2, a wymiarach ok. 110 x 142 m, położona w pięknych i malowniczych Holendrach Baranowskich przy drodze gruntowej. Media- prąd...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Opypy gm. Grodzisk Mazowiecki

    Opypy

    • 215 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl DZIAŁKA położona jest ok.50m. od drogi utwardzonej. Cena działki 215000.Kształt prostokątny o wym.46x33m.Cała działka ogrodzona j...

  • Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów
    Działka Holendry Baranowskie gm. Baranów

    Holendry Baranowskie

    • 98 054 zł cena
    • 3 190 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- do sprzedania działka w pięknych Holendrach Baranowskich, z dala od zgiełku dużego miasta np. Warszawy, położona w sielskiej okolicy, a jednocześnie z dobr...

  • Działka Chlebnia gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 3
    Działka Chlebnia gm. Grodzisk Mazowiecki

    Chlebnia

    • 1 900 000 zł cena
    • 17 986 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren rolno-budowlany o powierzchni 17986m2. Media: woda miejska, energia, gaz w odległości 100m od działki. Dostęp do drogi asfaltowej. Nieruchomość przeznaczona jest pod ekstensy...

  • Działka Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 4
    Działka Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 624 000 zł cena
    • 4 740 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 4740 m2, a wymiarach ok. 236 x 19 m2, położona w świetnej lokalizacji - przy drodze asfaltowej łączącej Grodzisk Mazowiecki z trasą katowicką, w leśno-łąkowej...

  • Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki
    Działka Radonie gm. Grodzisk Mazowiecki

    Radonie

    • 2 800 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka rolna z możliwością odrolnienia 20 000m2 z możliwością wydzielenia działek po 3000m2 (po 120 zł/m2) . Możliwość przekształcenia na działkę inwestycyjną.Obiekt zloka...

  • Działka Błonie
    Działka Błonie

    Błonie

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!!ZŁÓŻ OFERTĘ!!! Działka inwestycyjna POD SUPERMARKET,MAGAZYNY ,STACJĘ BENZYNOWĄ,MYJNIĘ USŁUGI MOTORYZACYJNE- POLECAM -WARTO DOBRA LOKALIZACJA! Numer oferty...

  • Działka gospodarstwo Gole gm. Baranów
    1 / 9
    Działka gospodarstwo Gole gm. Baranów

    Gole

    • 450 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA PREZENTUJE !!!--Do sprzedania gospodarstwo rolne o powierzchni 1,13 ha położone w malowniczej okolicy w obrębie Gminy Baranów. Na ogrodzonej działce o powierzchni 2800 m2 zn...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 2
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 669 000 zł cena
    • 3 037 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy na siedmiolokalowy budynek mieszkalny w Grodzisku Mazowieckim, w rejonie osiedla WKD Okrężna. Pow. 3037 m kw. Wokół nowo powstająca zabudowa...

  • Działka gospodarstwo Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka gospodarstwo Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 900 000 zł cena
    • 55 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ!!! Gospodarstwo rolne o pow. 5,52 ha z różnorakim drzewostanem i małym stawem. Na działce znajduje się ładny piętrowy dom 215m2, zbudowany w 1992r. Dom posi...

  • Działka Ożarów Mazowiecki
    1 / 2
    Działka Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 490 000 zł cena
    • 4 443 m2 powierzchnia
    • 336 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl działka 4443m2 w okolicy Ożarowa. Według planu zagospodarowania przestrzennego działka pod zabudowe usługową, obiekty produkcyjn...

  • Działka Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Działka Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 190 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji - możliwość płatności w ratach - raty do uzgodnienia. B.Atrakcyjne Działki Budowlane o pow.ok 1240m2 z aktualnym Planem Zagospodarowania Przestrz...

  • Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 4
    Działka Chrzanów Mały gm. Grodzisk Mazowiecki

    Chrzanów Mały

    • 1 081 000 zł cena
    • 10 810 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przeznaczony pod budownictwo wielorodzinne np. segmenty.Na pograniczu Milanówka i Grodziska Maz. Plany zagosp. przestrzennego uwzględniają podciągnięcie medii i drogi dojazdo...