• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Halinowem

(272)
  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 790 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzycie Państwo o dużej działce z prywatnym lasem, to zapraszam do Duchnowa w okolice ulicy Pieńki. Mamy tu na sprzedaż piękną działkę. W sumie ziemi jest 3000 metrów z czego okoł...

  • Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola

    Lasek

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa o powierzchni 7800 m2 w miejscowości Lasek gmina Żabia Wola - na sprzedaż. Duża działka usługowo-mieszkaniowa położona w drugiej linii zabudowy...

  • Działka Otwock

    Otwock

    • 1 995 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę między ul. Żeromskiego a Grunwaldzką. Świetna lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, szkoły, sklepy i PKP. Przy działce wszystkie media...

  • Działka Kąck

    Kąck

    • 279 000 zł cena
    • 1 113 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulica Szlachty w Kącku może zaczarować po prostu jest tu pięknie, stare drzewa, rozległe łąki, lasy, pola i cisza. W lecie słychać głównie ptaki oraz świerszcze, idealna muzyka do...

  • Działka 5200m 30km od Warszawy
    1 / 4
    Działka 5200m 30km od Warszawy

    Mińsk Mazowiecki

    • 218 000 zł cena
    • 5 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka 5200m 30km od Warszawy przy drodze nr 50 (obwodnica Warszawy z Grójca do Mińska Maz.)w odległości ok.3km od Mińska Maz. Na działce jest domek letniskowy do remontu lub rozb...

  • Działka Wola Ręczajska

    Wola Ręczajska

    • 217 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona w Woli Ręczajskiej w Gminie Poświętne w powiecie Wołomińskim. W pobliżu zabudowa jednorodzinna i siedliskowa, okolica spokojna du...

  • Dwie działki rolne z WZ w Helenowie gm. Policzna.

    Helenów

    • 195 000 zł cena
    • 19 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 1,97 ha z wydanymi warunkami zabudowy znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Helenów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powier...

  • Działka Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 318 800 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1884 m2 położoną w bardzo dobrej lokalizacji w Kobyłce. Działka narożna, niezalesiona, pusta, płaska W okolicy liczne no...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Stara Wieś

    • 8 856 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną - Zielonka ul. Wojska Polskiego

    Zielonka

    • 1 450 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w centrum Zielonki. Działka zadbana, ogrodzona, bez zabudowań. Wszystkie media w granicy działki. MPZP - zabudowa jednorodzinna, bliźniacza, szeregowa. W...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 550 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wymarzone miejsce na ziemi, blisko natury a zarazem z świetnym dojazdem do szkół, sklepów, urzędów i głównych dróg prowadzących do Warszawy, Otwocka czy Józefowa, jest w naszej ofe...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 12 950 000 zł cena
    • 30 100 m2 powierzchnia
    • 431 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    W Duchnowie blisko ul. Spacerowej mamy na sprzedaż bardzo dużą działkę przemysłowo-usługową. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzeni i oznaczona jest w t...

  • Działka Ząbki

    Ząbki

    • 1 540 000 zł cena
    • 1 093 m2 powierzchnia
    • 1 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka z 2 domami jednorodzinnymi o powierzchni ok. 320 m² i 75 m² znajdujące się w pobliżu ul. Szpitalnej w Ząbkach.~~Nieruchomości położone są na dużej ogrodzonej dz...

  • Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów
    1 / 5
    Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów

    Zagórze

    • 650 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2640m2 położona w miejscowości Zagórze przy ul. Echa Leśnego, gm. Halinów k/Warszawy. Działka posiada kształt regularny, płaski, zbliżony do...

  • Działka Duchnów ul. Spacerowa

    Duchnów » ul. Spacerowa

    • 310 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W Duchnowie przy ul. Spacerowej mamy kilka bardzo ciekawych działek na sprzedaż. Działki powstają wskutek podziału większej nieruchomości, która przez lata była wykorzystywana jako...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 615 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulica Wspólna wjazd w Kazimierza Dowjata to właśnie tu po obu stronach drogi mamy dwie narożne, duże działki na sprzedaż. Obecnie w miejscowym planie są one uznane za siedliskowe a...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 570 000 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuż przy ul. Wspólnej mamy bardzo ciekawą działkę na sprzedaż. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowanie przestrzeni. Zgodnie z nim mamy tu teren zabudowy jednorodzinn...

  • Działka Majdan

    Majdan

    • 2 050 000 zł cena
    • 3 260 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę tuż przy hotelu Mercure w Wiązownie w miejscowości Majdan. Działka podobnie jak hotel leży przy ulicy serwisowej przy autostradzie S17. Bard...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 489 000 zł cena
    • 1 917 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązowna Kościelna upragniony obręb naszych Kupujących, to właśnie tu mamy na sprzedaż bardzo piękną działką przy bocznej, prywatnej uliczce odchodzącej od ulicy Kąckiej. Prywatna...

  • Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza
    1 / 5
    Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza

    Zagórze

    • 199 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną./ rekreacyjna 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy Działka graniczy z małą rzeką (strumyk) Żązą na długości 55m działka nr 67/1 ul.Sarnia/Kawki Zagórze ter...