• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Halinowem

(272)
  • Działka z projektem małego osiedla

    Duchnów

    • 550 000 zł cena
    • 5 954 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka dla dewelopera. Wykonany wstępny projekt kameralnego osiedla - osiem domów (cztery bliźniaki połączone garażami).3748 m2 to działka przeznaczona na budowę domów, 2206 m2 st...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Kobyłka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nadaje się pod zabudowę deweloperską. Na działce znajduje się dom do całkowitego remontu lub rozbiórki. Wszystkie media oprócz gazu.

  • Działka Boryszew

    Boryszew

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga, uwaga!!! Działka przy ulicy Złotej z zejściem do rzeki Mieni. Wiem, że wielu z Państwa "czatuje" na tę właśnie lokalizację dlatego informuję, że mamy piękną działeczkę która...

  • Działka działki 3 ha skład kruszywa domy ok Wołomina
    1 / 2
    Działka działki 3 ha skład kruszywa domy ok Wołomina

    Wołomin

    • 4 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice Wołomina woj mazowieckie Cena 4 000 000zł Powierzchnia 3 ha czyli 30 000m2 podzielone na 22 mniejsze działki na domy lub usługi Wymiary szerokość ok 125m ks...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 1 550 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązowna Kościelna, ulica Duchnowska i wszystko wiadomo. Elitarna dzielnica Wiązowny, nowe domy, rezydencje, drzewa, rzeka, asfaltowa droga, wszystkie media włącznie z kanalizacją,...

  • Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska
    1 / 4
    Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska

    Wołomin

    • 1 140 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 898 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wołomin ok ul Sasina Lwowska Cena 1 140 000zł Powierzchnia 1270m2 Wymiary 59x53x50x3m kształt trójkąt Media prąd woda gaz kanalizacja Linia zabudowy pierwsza od...

  • Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz
    1 / 7
    Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz

    Cięciwa

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 przy drodze wojewódzkiej Wołomin Tłuszcz woj mazowieckie zabudowa jednorodzinna i usługi Na sprzedaż działka budowl...

  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Wiązowna ul. os. Parkowe

    Wiązowna » os. Os. Parkowe

    • 790 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 608 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    A teraz prawdziwy rarytas, działka na Osiedlu Parkowe. Bardzo rzadko zdarza się tu ziemia na sprzedaż bowiem praktycznie całe osiedle jest już zabudowane i pięknie zagospodarowane....

  • Prywatne
    1 / 5
    Prywatne

    Ołdakowizna

    • 350 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuje na sprzedaż działkę leśną z młodym zalesieniem o powierzchni 5500 m2 w miejscowości Ołdakowizna, w odległości ok. 3 km. od Stanisławowa, ok. 20 km. od Mińska Mazowieckiego...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 3 200 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wiązownej Kościelnej i ulicy Duchnowskiej nikomu chyba nie trzeba bliżej przedstawiać i zachwalać. To jedna z najładniejszych dzielnic w Wiązownie. Asfaltowa droga, nowe rezydencje...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • Duża działka rolna w miejscowości Hipolitów

    Hipolitów

    • 854 025 zł cena
    • 34 161 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania duża działka rolna w miejscowości Hipolitów.Powierzchnia działki to 3,65 ha. Bardzo ładnie położona przy ścianie lasu, wokół stare zabudowania jednorodzinne. Niedalek...

  • Działka Stanisławów

    Stanisławów

    • 400 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna wielokątna działka położona w otulinie Puszczy Kampinowskiej,do nabycia w całości. Istnieje możliwość nabycia wielokrotności 1000 m2 /jest wykonany wstępny plan podziału na...

  • Najniższa cena!

    Hipolitów

    • 955 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w malowniczym i czystym ekologicznie terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.W pobliżu stadnina koni i zalew. Cztery kilometry od działki zjazd w Wiskitkach...

  • 1 / 4
    Działka w pierwszej linii zabudowy pow.1160m2

    Stara Wieś

    • 590 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Starej Wsi gmina Nadarzyn o powierzchni 1 160m2, działka w pierwszej linii zabudowy w kształcie w prostokąta, przybliżone wymiary 36x32m.Działka częściowo ogr...

  • Działka budowlana 1 379 m2 Otwock-Śródborów

    Otwock

    • 600 000 zł cena
    • 1 379 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki budowlanej w Otwocku już znalazłaś/eś. Śródborów Otwock ul. Narutowicza (woj. mazowieckie) ** Oferta na wyłączność. ** Działka bezpośrednio przy asfaltowej drodz...

  • Działka Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki

    • 10 500 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren inwestycyjny położony na terenie Mińska Mazowieckiego o powierzchni ok 3 ha. Nieruchomość składa się z kilku działek. Pełne uzbrojenie terenu: prąd, woda, gaz, kanaliza...

  • Działka Kąck

    Kąck

    • 1 450 000 zł cena
    • 9 580 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bardzo ciekawa działka w Kącku. Działka leży blisko ul. Łąkowej jest długa i na tyle szeroka, że można tu wytyczyć drogę wewnętrzną i stworzyć bardzo ładne mini osiedle...