• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Halinowem

(272)
  • Działka budowlana Otwock
    Działka budowlana Otwock

    Otwock

    • 385 000 zł cena
    • 1 132 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 1132 m Otwock, ul. Krecia Sprzedam działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części Otwocka, w rejonie ul. Kreciej. Nieruchomość idealna dla o...

  • Nieruchomość - Józefów

    Józefów

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 828 m2 powierzchnia
    • 766 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Czwarty Przetarg Ustny N i e o g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie k/Otwocka Adres (u...

  • Nieruchomość - Józefów ul. Wiązowska

    Józefów

    • 1 150 000 zł cena
    • 1 502 m2 powierzchnia
    • 766 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Jozefów ul. Sowińskiego

    Józefów

    • 1 900 000 zł cena
    • 1 793 m2 powierzchnia
    • 1 060 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa Ogłasza Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwocka Przedmiotem...

  • Nieruchomość - Józefów ul. Wilcza

    Józefów

    • 2 200 000 zł cena
    • 2 404 m2 powierzchnia
    • 916 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Trzeci Przetarg Ustny Nieograniczony na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Józefowie k. Otwocka Przedmiote...

  • Działka budowlana przy lesie Leontyna
    1 / 3
    Działka budowlana przy lesie Leontyna

    Leontyna

    • 90 000 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA 83/5 !!!1 Oferuję na sprzedaż działki w miejscowości Leontyna gmina Jakubów powiat miński. 3 działki o powierzchni 1303m2 1 działka o powierzchni 1566m2 do każdej dzia...

  • Działka budowlana 917 m² – Józefów k. Legionowo
    1 / 7
    Działka budowlana 917 m² – Józefów k. Legionowo

    Józefów

    • 465 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Józefów (okolice Legionowa, blisko Zegrza) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 46/19, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Jó...

  • Kształtna działka budowlana 30 min. od Warszawy

    Józefów

    • 155 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o pow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2
    1 / 9
    Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2

    Duchnów

    • 549 000 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka o powierzchni 1306 m², z unikatowym dostępem do rzeki Mienia. Na terenie posesji znajduje się uroczy domek o powierzchni 50 m², uzupeł...

  • Działka budowlana Poręby gm. Dębe Wielkie,
    Działka budowlana Poręby gm. Dębe Wielkie,

    Poręby

    • 153 581 zł cena
    • 1 409 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners przedstawia: Atrakcyjna działka budowlana w Porębach - 1409 m² | Natura | Potencjał Inwestycyjny Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową położoną w malownicze...

  • Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej
    1 / 5
    Działka Rekreacyjna w Otulinie Puszczy Bolimowskiej

    Franciszków

    • 105 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka zlokalizowana jest obok Bolimowskiego Parku Krajobrazowego stanowiącego cenną przyrodniczą enklawę wśród zalesionych terenów wokół Warszawy. Teren ten łączy się z Puszczą...

  • Sprzedam dzialki budowlane
    1 / 2
    Sprzedam dzialki budowlane

    Leontyna

    • 120 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane po 1000m Leontyna gm Jakubów 10min min samochodem od Mińska Maz .Działka posiada warunki zabudowy księgę wieczysta i udział w drodze W miejscowości blis...

  • Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin
    1 / 3
    Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin

    Cięciwa

    • 180 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Nadbiel, Lipka na pograniczu gmin Klembów i Poświętne Działka rolna z dojazdem polnym bezpośrednio z linią brzegową rzeki Rządza, z dala od zabudowań przy ścianie lasu...

  • Działka budowlana Józefów
    Działka budowlana Józefów

    Józefów

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 677 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Działka w świetnej okolicy Michalina po zachodniej stronie torów. Na działce rosą stare sosny. Media. Gaz, prąd, Zapraszam do oglądania...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 455 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • sprzedam działki budowlane, Rzakta, gmina Wiązowna
    sprzedam działki budowlane, Rzakta, gmina Wiązowna

    Rzakta

    • 160 zł cena
    • 1 273 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Rzakcie gmina Wiązowna powiat Otwock przy drodze asfaltowej ul. Mazowiecka i gminnej ul. Jagodowa, blisko do podciągnięcia prąd, woda, światłowód w ziemi. Obo...

  • Działka Mińsk Mazowiecki ul.

    Mińsk Mazowiecki

    • 825 000 zł cena
    • 1 969 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka o powierzchni 1969 m², położona przy ul. Mazowieckiej, bezpośrednio przy drodze asfaltowej z mediami:- woda miejska- kanalizacja- gaz- prądDziałka płaska, ustawn...