działka na sprzedaż
28 mar 2024

Działka Duchnów

woj. Mazowieckie pow. otwocki gm. otwocki
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 28 marzec 2024 16:50
615 000 zł 1 800 m2
615 000 zł 1 800 m2 342 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 800 m2
Cena za metr 342 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36488374

Opis

Ulica Wspólna wjazd w Kazimierza Dowjata to właśnie tu po obu stronach drogi mamy dwie narożne, duże działki na sprzedaż. Obecnie w miejscowym planie są one uznane za siedliskowe ale plan dla tego terenu jest aktualizowany i zamiast siedlisk będą tu działki budowlane. Jeśli chodzi o media to w ulicy Dowjata - ulica w najbliższych tygodniach będzie przejęta przez gminę - mamy prąd, wodę i gaz, kanalizacja nieco wcześniej w ulicy Wspólnej. Idealne miejsce pod budowę dużego domu lub kilku domów, bowiem jest możliwość dokupienia działek obok i stworzenia tu osiedla domów jednorodzinnych. Zapraszam chętnie przygotujemy dla Państwa koncepcję zagospodarowania działki lub kilku działek. Warto przyjrzeć się tej lokalizacji bo mamy tu wszystko, media, miejscowy plan i świetną lokalizację. Dojazd autem czy autobusem do szkół, urzędów i głównych dróg zajmie kilka minut.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 279
  • Data aktualizacji: 2024-09-07
  • ID ogłoszenia: K36488374
  • Źródło: Alta Nieruchomości
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Duchnów, cena: od 522 750 do 707 250 zł, powierzchnia: od 1530 do 2070 m2
AN
Alta Nieruchomości Biuro nieruchomości · 47 ogłoszeń

Alta Nieruchomości Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika