Działki na sprzedaż Grabówka

Znalezionych ofert: 40

Działka budowlana Grabówka

Działka budowlana Grabówka

Grabówka » ul. Leszczynowa
230 000 zł

Polecam działkę w Grabówce w okolicach ulic Leszczynowa i Białostockiej gmina Supraśl. Nieruchomość w kształcie prostokąta o powierzchni 1487 m2 z drogą o powierzchni 159 m2. W ulicy wszystkie media. Przeznaczenie zabudowa jednorodzinna. Zapraszam do zapoznania się ofertą. Więcej informacji w burze. Poleca opiekuj oferty tel. 607 716 277 . Pokaż pełny opis

 • 1 487 m2
Oznacz
4739 m2 / Grabówka / Możliwość Podziału

4739 m2 / Grabówka / Możliwość Podziału

Grabówka
410 000 zł

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki budowlanej położonej w miejsowości Grabówka, gmina Supraśl. Powierzchnia działki wynosi 4739 m2, jest możliwość podziału jeśli klient będzie zainteresowany. Wydany miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego na budownictwo jednorodzinne. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • Budowlana
 • 4 739 m2
Oznacz
Działka budowlana 870m2 w Grabówce

Działka budowlana 870m2 w Grabówce

Grabówka
220 000 zł

Atrakcyjna działka budowlana przy drodze asfaltowej, narożna, obok nowych domów, prąd, woda, gaz. Oraz działka 551m2 w cenie 130000zł Cena do uzgodnienia Agent ds. nieruchomości Home-Service Ryszard Kukowski 510 040 299 Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowych usługach na rynku nieruchomości. Współpracujemy z bankami,rzeczoznawcami,geodetami,notariuszami,developerami,architektami, kancelarią radców prawnych. W ramach usługi organizujemy rozliczenie gazu,wody,energii elektrycznej oraz innych opłat związanych z eksploatacją nieruchomości. Transakcje są ubezpieczone. Nasze kwalifikacje i wykształcenie zawodowe potwierdza licencja nr 678 . Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela,może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 • Budowlana
 • 870 m2
Oznacz
***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

Grabówka
348 400 zł

Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka . To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie... Enklawa obejmuje aktualnie 18 rezydencji wybudowanych w I i II etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 1000m2 do 1800m2. Wille zaprojektowane są w prostym, estetycznym stylu łączącym nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Inwestor zadbał również o codzienny komfort mieszkańców zapewniając dojazd drogą utwardzoną oraz nowoczesne oświetlenie LED na częściach wspólnych osiedla. Prezentowana oferta dotyczy działki niezabudowanej o powierzchni 1742m2 położonej przy ul. Imbirowej. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI: - teren wyrównany - skrzynka elektryczna w pasie drogowym (bez przyłącza) - przyłącze internetowe w pasie drogowym (bez przyłącza) - umowa przyłącza gazowego. Polecamy i zapraszamy na prezentację!

 • Budowlana
 • 1 742 m2
Oznacz
***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

Grabówka
248 000 zł

Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka . To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie... Enklawa obejmuje aktualnie 18 rezydencji wybudowanych w I i II etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 1000m2 do 1800m2. Wille zaprojektowane są w prostym, estetycznym stylu łączącym nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Inwestor zadbał również o codzienny komfort mieszkańców zapewniając dojazd drogą utwardzoną oraz nowoczesne oświetlenie LED na częściach wspólnych osiedla. Prezentowana oferta dotyczy działki niezabudowanej o powierzchni 1178m2 położonej przy ul. Imbirowej. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI: - teren wyrównany - skrzynka elektryczna w pasie drogowym (bez przyłącza) - przyłącze internetowe w pasie drogowym (bez przyłącza) - umowa przyłącza gazowego. Polecamy i zapraszamy na prezentację!

 • Budowlana
 • 1 178 m2
Oznacz
***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

Grabówka
248 000 zł

Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka . To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie... Enklawa obejmuje aktualnie 18 rezydencji wybudowanych w I i II etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 1000m2 do 1800m2. Wille zaprojektowane są w prostym, estetycznym stylu łączącym nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Inwestor zadbał również o codzienny komfort mieszkańców zapewniając dojazd drogą utwardzoną oraz nowoczesne oświetlenie LED na częściach wspólnych osiedla. Prezentowana oferta dotyczy działki niezabudowanej o powierzchni 1178m2 położonej przy ul. Laurowej. To ostatnie niezabudowane działki przy tej alejce! ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI: - teren wyrównany - skrzynka elektryczna w pasie drogowym (bez przyłącza) - przyłącze internetowe w pasie drogowym (bez przyłącza) - umowa przyłącza gazowego. Polecamy i zapraszamy na prezentację!

 • Budowlana
 • 1 178 m2
Oznacz
***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

Grabówka
248 000 zł

Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka . To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie... Enklawa obejmuje aktualnie 18 rezydencji wybudowanych w I i II etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 1000m2 do 1800m2. Wille zaprojektowane są w prostym, estetycznym stylu łączącym nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Inwestor zadbał również o codzienny komfort mieszkańców zapewniając dojazd drogą utwardzoną oraz nowoczesne oświetlenie LED na częściach wspólnych osiedla. Prezentowana oferta dotyczy działki niezabudowanej o powierzchni 1178m2 położonej przy ul. Leszczynowej. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI: - teren wyrównany - skrzynka elektryczna w pasie drogowym (bez przyłącza) - przyłącze internetowe w pasie drogowym (bez przyłącza) - umowa przyłącza gazowego. Polecamy i zapraszamy na prezentację!

 • Budowlana
 • 1 178 m2
Oznacz
***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

***Prestiżowe Osiedle Willowe - III Etap***

Grabówka
374 000 zł

Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka. To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie... Enklawa obejmuje aktualnie 18 rezydencji wybudowanych w I i II etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 100m2 do 1800m2. Wille zaprojektowane są w prostym, estetycznym stylu łączącym nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Inwestor zadbał również o codzienny komfort mieszkańców zapewniając dojazd drogą utwardzoną oraz nowoczesne oświetlenie LED na częściach wspólnych osiedla. Prezentowana oferta dotyczy działki niezabudowanej o powierzchni 1760m2 położonej przy ul. Imbirowej . ZAGOSPODAROWANIE - teren działki wyrównany - skrzynka elektryczna w pasie drogowym (bez przyłącza) - przyłącze internetowe w pasie drogowym (bez przyłącza) - umowa przyłącza gazowego. Polecamy i zapraszamy na prezentację!

 • 1 760 m2
Oznacz
**Działki budowlane**

**Działki budowlane**

Grabówka
217 500 zł

Polecam działki położone w Grabówce Położenie 10 min do centrum miasta, bardzo prosty dojazd drogą asfaltową i gminną Działki położone są na terenie uchwalonego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Media: prąd, gaz - jest, wodociąg i kanalizacja będzie w 2020r, światłowód ok 20m Dojazd drogami gminnymi o szerokościach 7m i 12m Działki o powierzchniach: - 870m2 ( wymiary- 30x29,5) - 551m2 ( wymiary- 17x32) Zapraszam na prezentację Agnieszka Rusiłowicz kont: 577 717 174

 • 870 m2
Oznacz
Działk w Grabówce

Działk w Grabówce

Grabówka » ul. Sportowa
145 000 zł

Polecamy działkę budowlaną o powierzchni 955 m2 w Grabówce gmina Supraśl w okolicach ul. Sportowej. Nieruchomość znajduje się na ternie objętym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość ma dostęp do drogi gminnej. Zaletą tego miejsca jest niewątpliwie dużo zieleni. Nieruchomość ma kształt trapezu o wymiarach 36 m na 27 m. Dostępne wszystkie media: wodociąg, prąd, gaz i kanalizacja. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Zapraszam do obejrzenia w rzeczywistości opiekun oferty 607 716 277 . Pokaż pełny opis

 • 955 m2
Oznacz
Działki budowlane Grabówka.

Działki budowlane Grabówka.

Grabówka
108 000 zł

Kompleks 16 działek budowlanych z warunkami zabudowy położony na skraju miejscowości Grabówka. Nieruchomość położona w przepięknym, kameralnym miejscu, widok na ścianę sosnowego lasu. Metraż: powierzchnie od 864 do 1064 m2 . Media: energia elektryczna w ulicy. Wymiary wręcz idealne ok. 26 x 35 m. Dojazd wewnętrzną drogą. Odległość od centrum Białegostoku ok. 10 km. Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą Twój Dom Nieruchomości tel. 534 343 747 tel. 534 373 464

 • 864 m2
Oznacz
Grabówka, Imbirowa, 1178m2, działka

Grabówka, Imbirowa, 1178m2, działka

Grabówka
259 000 zł

Na sprzedaż doskonale położone działki przy ulicy Leszczynowej, Imbirowej w Grabówce. Działki o powierzchni 1178m2, z gotowym projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę! Wliczone w cenę. Do wyboru klienci mają 2 projekty. Dom z Klasą 1. Dom z Stylowy 2. Co stanowi komfortową opcję dla przyszłego właściciela.  Celem inwestora jest kontynuacja osiedla "Rezydencji Laurowych". Osiedle Rezydencje Laurowe powstało na pograniczu miasta Białystok, w Grabówce. Lokalizacja zapewnia szybką komunikację z centrum miasta, oraz obecność terenów zielonych, które gwarantują aktywny wypoczynek na łonie natury. Na klimatycznym zielonym obszarze powstały projekty, które składają się z kilkunastu nowoczesnych rezydencji.  Tak dogodna lokalizacja, łącząca wielkomiejskie możliwości z podmiejskim klimatem, zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki komfort i dużą oszczędność czasu, jednocześnie można zamieszkać w zielonej cichej scenerii.  Zapraszamy Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 • Budowlana
 • 1 178 m2
Oznacz
działka budowlana, Grabówka,864 m² sprzedam

działka budowlana, Grabówka,864 m² sprzedam

Grabówka
108 000 zł

DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMÓW ​​​​​ Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki z warunkami zabudowy w kompleksie 16 działek. Metraż działek: 864-1064m2 Wymiary działek: ok. 26/35 Cena pojedyńczej działki, to 125 zł/m2. Przy zakupie kilku działek - zapraszamy do negocjacji. Nieruchomości położone są ok. 10 km od centrum miasta, dojazd zajmuje tylko 12 minut. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg, miejscowość Grabówka jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi rejonami miasta oraz drogami wylotowymi w każdym kierunku. Zapraszam do biura w celu prezentacji oferty. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Sylwia Michałowska (licencja nr: 12417) Pokaż pełny opis

 • 864 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż w Grabówka

Działka budowlana na sprzedaż w Grabówka

Grabówka
1 875 000 zł

KOMPLEKS 16 DZIAŁEK POD BUDOWĘ DOMÓW ​​​​​ Przedstawiamy wyjątkową ofertę 16 działek rolnych z warunkami zabudowy. Metraż działek: 864-1064m2 Wymiary działek: ok. 26/35 Wymiary kompleksu: ok. 75/200 Cena pojedyńczej działki, to 125 zł/m2. Przy zakupie komplesu 16 działek, lub kilku na raz, zapraszamy do negocjacji. Nieruchomości położone są ok. 10 km od centrum miasta, dojazd zajmuje tylko 12 minut. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg, miejscowość Grabówka jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi rejonami miasta oraz drogami wylotowymi w każdym kierunku. Zapraszam do biura w celu prezentacji oferty. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Sylwia Michałowska (licencja nr: 12417) Pokaż pełny opis

 • 15 000 m2
Oznacz
Działkę sprzedam Grabówka Powiat białostocki

Działkę sprzedam Grabówka Powiat białostocki

Grabówka
187 900 zł

Kształtna działka z możliwością zabudowy położna przy jednej z głównych ulic w miejscowości Grabówka, gmina Supraśl. Powierzchnia 1392m2, wymiary 40 x 35. Dostępne media: energia elektryczna przy działce, woda, kanalizacja i gaz w odległości ok 50m. Działka położona w spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Pokaż pełny opis

 • 1 392 m2
Oznacz
Działka budowlana Grabówka

Działka budowlana Grabówka

Grabówka » ul. Świerkowa
229 200 zł

Polecam Państwu budowlaną działkę w Grabówce przy ulicy Świerkowej o nawierzchni z polbruku. W Ulicy jest pełne uzbrojenie: kanalizacja, wodociąg, gaz, prąd. Teren jest suchy, wysoko położony. W sąsiedztwie są domy jednorodzinne. Działka posiada dostęp z dwóch stron co umożliwia podział na dwie mniejsze. więcej informacji pod nr tel.  

 • Budowlana
 • 1 146 m2
Oznacz
Działka Imbirowa

Działka Imbirowa

Grabówka » ul. Imbirowa
397 000 zł

Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka. To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie. Enklawa obejmuje aktualnie 14 rezydencji wybudowanych w I etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 1234m2 do 1475m2. (...) Pokaż więcej Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka. To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie. Enklawa obejmuje aktualnie 14 rezydencji wybudowanych w I etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 1234m2 do 1475m2. Wille zaprojektowane są w prostym, estetycznym stylu łączącym nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Inwestor zadbał również o codzienny komfort mieszkańców zapewniając dojazd drogą utwardzoną oraz nowoczesne oświetlenie LED n...

 • 1 875 m2
Oznacz
Działka Grabówka

Działka Grabówka

Grabówka
374 000 zł

Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka. To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie. Enklawa obejmuje aktualnie 14 rezydencji wybudowanych w I etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 1234m2 do 1475m2. (...) Pokaż więcej Rezydencje Laurowe to ekskluzywne osiedle willowe położone na wypełnionych zielenią obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka. To wyjątkowe miejsce - otoczone lasem, ujmujące spójną architekturą i kameralnością, tworzące komfortową przestrzeń do życia. Miejsce, które czeka na Ciebie. Enklawa obejmuje aktualnie 14 rezydencji wybudowanych w I etapie sprzedaży położonych na czterohektarowym obszarze podzielonym na przestrzenne działki o powierzchni od 1234m2 do 1475m2. Wille zaprojektowane są w prostym, estetycznym stylu łączącym nowoczesny design z ponadczasową klasyką. Inwestor zadbał również o codzienny komfort mieszkańców zapewniając dojazd drogą utwardzoną oraz nowoczesne oświetlenie LED n...

 • 1 760 m2
Oznacz
Działka budowlana Cynamonowa

Działka budowlana Cynamonowa

Grabówka
99 300 zł

Działka budowlana w Grabówce - ul. Cynamonowa Polecamy Państwu działkę o powierzchni 1106 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną zlokalizowaną w zacisznym miejscu pośród działek niezabudowanych oraz w niedalekim sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Nieruchomość położona przy ulicy Cynamonowej w Grabówce, w gminie Supraśl. Dojazd do działki drogą gminną, częściową utwardzoną. Prąd dostępny w drodze, w bliskim sąsiedztwie prezentowanej nieruchomości. (...) Pokaż więcej Działka budowlana w Grabówce - ul. Cynamonowa Polecamy Państwu działkę o powierzchni 1106 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną zlokalizowaną w zacisznym miejscu pośród działek niezabudowanych oraz w niedalekim sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Nieruchomość położona przy ulicy Cynamonowej w Grabówce, w gminie Supraśl. Dojazd do działki drogą gminną, częściową utwardzoną. Prąd dostępny w drodze, w bliskim sąsiedztwie prezentowanej nieruchomości. Woda oraz kanalizacja we własnym zakresie. Oferta obejmuje dwie nieruchomości na sprzedaż, o tym samym metrażu 1106m2 , o numerach geodezyjnych 112/21 i 112/22. Cena jednej nieruchomości wynosi 99 300 zł. Zdecydowanym atutem oferty jest położenie w zacisznym miejscu...

 • Budowlana
 • 1 106 m2
Oznacz
Działka budowlana Cynamonowa

Działka budowlana Cynamonowa

Grabówka
154 500 zł

Działka budowlana w Grabówce - ul. Cynamonowa Polecamy Państwu działkę o powierzchni 1717 m2 (nr geodezyjny 112/20) z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną zlokalizowaną w zacisznym miejscu pośród działek niezabudowanych oraz w niedalekim sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Nieruchomość położona przy ulicy Cynamonowej w Grabówce, w gminie Supraśl. Dojazd do działki drogą gminną, częściową utwardzoną. (...) Pokaż więcej Działka budowlana w Grabówce - ul. Cynamonowa Polecamy Państwu działkę o powierzchni 1717 m2 (nr geodezyjny 112/20) z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną zlokalizowaną w zacisznym miejscu pośród działek niezabudowanych oraz w niedalekim sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Nieruchomość położona przy ulicy Cynamonowej w Grabówce, w gminie Supraśl. Dojazd do działki drogą gminną, częściową utwardzoną. Prąd dostępny w drodze, w bliskim sąsiedztwie prezentowanej nieruchomości. Woda oraz kanalizacja we własnym zakresie. W bezpośrednim sąsiedztwie działki niezabudowane, w dalszym - nowo powstające osiedle domów jednorodzinnych. Walorem prezentowanej nieruchomości jest duża powierzchnia umożliwiająca zagospodarowanie wedle własnego projektu oraz aranżacji dużego ogrodu....

 • Budowlana
 • 1 717 m2
Oznacz
budowlana sprzedam

budowlana sprzedam

Grabówka
126 000 zł

Polecamy Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Grabówka, z szybkim i łatwym dojazdem do centrum Białegostoku. Dojazd do działki drogą publiczną i ok. 100 m drogą wewnętrzną. Działka w trakcie wydzielania z większej działki (łącznie 16 działek). Wydane są warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: prąd. Powierzchnie wydzielanych działek wynoszą od 864 m2 do 1064 m2. Zapraszamy na prezentację. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Krzysztof Sadowski (licencja nr: 22083) Pokaż pełny opis

 • 900 m2
Oznacz
Funkcjonalna działka rolna na sprzedaż

Funkcjonalna działka rolna na sprzedaż

Grabówka
200 000 zł

Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1 960 m2 położona w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka zabudowana do mem do rozbiórki. Dostępne media: energia elektryczna, gaz, kanalizacja i woda. Dojazd drogą asfaltową. Dobry i szybki dojazd do miasta. Pokaż pełny opis

 • 1 960 m2
Oznacz
Białostocki, Supraśl, Grabówka, Liliowa

Białostocki, Supraśl, Grabówka, Liliowa

Grabówka » ul. Liliowa
129 500 zł

Polecam ładnie położoną działkę, w otoczeniu lasku i innych domów jednorodzinnych. Świetne miejsce na duży parterowy dom. Opiekun oferty Artur Nowakowski.

 • Budowlana
 • 1 182 m2
Oznacz
Działka budowlana Grabówka

Działka budowlana Grabówka

Grabówka
200 000 zł

Budowlane działki w kształcie prostokątów w Grabówce tuż przy lesie. Polecam Państwu ładne, suche działki o powierzchni od 900 do 1300 mkw w cenie 200 zł/mkw. Istnieje możliwość łączenia działek. Okolica jest cicha i spokojna. Las zapewnia przestrzeń do aktywnego wypoczynku. Z Grabówki jest szybki dojazd do centrum (ok 10 min) i innych osiedli Trasą Generalską oraz ul. Ciołkowskiego i Baranowicką. Blisko jest przystanek komunikacji miejskiej (1, 105). (...) Pokaż więcej Budowlane działki w kształcie prostokątów w Grabówce tuż przy lesie. Polecam Państwu ładne, suche działki o powierzchni od 900 do 1300 mkw w cenie 200 zł/mkw. Istnieje możliwość łączenia działek. Okolica jest cicha i spokojna. Las zapewnia przestrzeń do aktywnego wypoczynku. Z Grabówki jest szybki dojazd do centrum (ok 10 min) i innych osiedli Trasą Generalską oraz ul. Ciołkowskiego i Baranowicką. Blisko jest przystanek komunikacji miejskiej (1, 105). Uczniowie są wożeni autobusem szkolnym do szkoły podstawowej z rejonu - w Sobolewie. Niedaleko znajduje się żłobek i przedszkola, kościół, sklepy spożywcze, punkt medyczny i inne usługi. Trzy działki leżą przy drodze asfaltowej, częściowo są ogrodzone. W najbliższym ot...

 • Budowlana
 • 1 000 m2
Oznacz
Atrakcyjne działki *Grabówka *1000 mkw *200 zł/mkw

Atrakcyjne działki *Grabówka *1000 mkw *200 zł/mkw

Grabówka
200 000 zł

Opis Budowlane działki w kształcie prostokątów w Grabówce tuż przy lesie. Polecam Państwu ładne, suche działki o powierzchni od 900 do 1300 mkw w cenie 200 zł/mkw. Istnieje możliwość łączenia działek. Okolica jest cicha i spokojna. Las zapewnia przestrzeń do aktywnego wypoczynku. Z Grabówki jest szybki dojazd do centrum (ok 10 min) i innych osiedli Trasą Generalską oraz ul. Ciołkowskiego i Baranowicką. Blisko jest przystanek komunikacji miejskiej (1, 105). Uczniowie są wożeni autobusem szkolnym do szkoły podstawowej z rejonu - w Sobolewie. Niedaleko znajduje się żłobek i przedszkola, kościół, sklepy spożywcze, punkt medyczny i inne usługi. Trzy działki leżą przy drodze asfaltowej, częściowo są ogrodzone. W najbliższym otoczeniu znajdują się domy jednorodzinne oraz las. Pozostałe działki mają dojazd asfaltem, a następnie kilkaset metrów drogą żwirową. W okolicy są domy jednorodzionne, łąki oraz las. Media, jak woda, prąd, gaz, kanalizacja są w drodze. Zapraszam do bezpłatnych prezentacji i negocjacji. Doradca Klienta tel. ( pokaż numer ) więcej znajdziesz na Pomagamy w: - załatwieniu wszelkich formalności związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości - załatwieniu kredytu hipotecznego...

 • Budowlana
 • 1 000 m2
Oznacz
Pilne! Działka do sprzedania Grabówka

Pilne! Działka do sprzedania Grabówka

Grabówka
50 000 zł

Kształtna działka o powierzchni 530m2 położona w miejscowości Grabówka gmina Supraśl. Dostępne media: woda i energia elektryczna. Dojazd od asfaltu utwardzoną drogą żwirową ok 150m. W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. POLECAMY! Pokaż pełny opis

 • 530 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż w Grabówka

Działka budowlana na sprzedaż w Grabówka

Grabówka
104 000 zł

Polecamy działkę o powierzchni 869m2 położoną na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczonym pod budownictwo jednorodzinne, handel oraz usługi. Dojazd od asfaltu drogą żwirową ok. 70m. Dostęp do energii elektrycznej. Na sprzedaż trzy działki o powierzchni 869m2 oraz jedna działka o powierzchni 1737m2 przy szosie asfaltowej. POLECAMY! Pokaż pełny opis

 • 869 m2
Oznacz
Działka - Grabówka

Działka - Grabówka

Grabówka
109 000 zł

Opis Pięknie położona działka w miejscowości Grabówka Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Usytuowana jest na płaskim i suchym terenie, w wyjątkowo spokojnej okolicy, z łatwym i szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Doprowadzenie mediów jest w trakcie realizacji. Wiosną planowane jest rozprowadzenie światłowodów. Kupujący przy zakupie działki otrzyma pełną dokumentację projektową domu energooszczędnego, jak również ma możliwość kupna działki wraz z wybudowanym domem w stanie surowym otwartym bądź w stanie developerskim. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły Kontakt Dorota Decyk Telefon : Pokaz wiecej...

 • Budowlana
 • 957 m2
Oznacz
Działka (Budowlana) - Grabówka

Działka (Budowlana) - Grabówka

Grabówka
118 000 zł

Opis Poszukujesz niedużej działki pod budowę Twojego wymarzonego domu ? Chcesz uciec od zgiełku miasta, ale ważny jest również dla Ciebie szybki dojazd do centrum ? Polecam działkę pod budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja : Grabówka ciche i spokojne sąsiedztwo - działki niezabudowane oraz zabudowa jednorodzinna łatwy i szybki dojazd do centrum miasta Wymiary: powierzchnia: 607 m2 szerokość: 22,50 m długość: 26,50 m Zadzwoń i zapytaj o szczegóły Kontakt Dorota Decyk Telefon : Pokaz wiecej...

 • Budowlana
 • 607 m2
Oznacz
działka rolna, Grabówka,1286 m² sprzedam

działka rolna, Grabówka,1286 m² sprzedam

Grabówka
141 400 zł

Kształtna działka położona przy lesie w miejscowości Grabówka, gmina Supraśl. Powierzchnia 1286m2, wymiary 29 x 36, dostęp do energii elektrycznej. Działka posiada warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny. Dojazd drogą polną. Na działkach sąsiednich nowa zabudowa jednorodzinna. Pokaż pełny opis

 • 1 286 m2
Oznacz
Do sprzedania działka rolna za jedyne 96 200 zł

Do sprzedania działka rolna za jedyne 96 200 zł

Grabówka
96 200 zł

Ładnie położona działka o powierzchni 713m2 w kształcie prostokąta o szerokości 21m od drogi. Możliwość zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dostępne media: energia elektryczna. Dojazd utwardzoną drogą żwirową. W okolicy zabudowa mieszkaniowa i tereny zielone Pokaż pełny opis

 • 713 m2
Oznacz
Działka rolna na sprzedaż

Działka rolna na sprzedaż

Grabówka
123 000 zł

Korzystnie zlokalizowana działka o powierzchni 1297m2, położona w sąsiedztwie lasu. Dojazd drogą żwirową. Dostęp do energii elektrycznej. Cicha spokojna okolica, dobry i szybki dojazd do miasta. POLECAMY! Pokaż pełny opis

 • 1 297 m2
Oznacz
Funkcjonalna działka rolna na sprzedaż

Funkcjonalna działka rolna na sprzedaż

Grabówka
530 000 zł

Ładnie położona działka o pow. 6800m2, z zmożliwością uzyskania warunków zabudowy. Szerokość od drogi 94m., kształtny prostokąt. Dostępne media: energia elektryczna. Dojazd drogą żwirową. Odległość od Białegostoku - ok. 5km. Cena do negocjacji. Pokaż pełny opis

 • 6 800 m2
Oznacz
Działki budowlane w Grabówce

Działki budowlane w Grabówce

Grabówka » ul. Leszczynowa
114 000 zł

Polecamy działki budowlane powierzchni od 881 m2 do 1381m2 w miejscowości Grabówka gmina Supraśl. Do działek prowadzi droga utwardzona. Działki oferowane są cztery: 1. 881 m2 za cenę 114 000zł, 2. 1004 m2 za cenę 130 000zł, 3. 1250m2 za cenę 1620 000zł, 4. 1381m2 za cenę 179 000zł. Dostępne wszystkie media: energia elektryczna. Teren ten ma uchwalony jest plan zagospodarowania przestrzennego. Parametry i wskaźniki zabudowy i zagospodarowania; powierzchnia zabudowy jednorodzinną - maksimum 30%, budynki parterowe maksimum jednopiętrowe z poddaszem użytkowym. Zadzwoń i umów się na spotkanie! Zapraszam do obejrzenia w rzeczywistości opiekun oferty 607 716 277 . Pokaż pełny opis

 • 881 m2
Oznacz
Działka w Grabówce - 3371 m2

Działka w Grabówce - 3371 m2

Grabówka
449 000 zł

Polecamy Państwu atrakcyjną działkę rolną z warunkami zabudowy w miejscowości Grabówka, gm. Supraśl. Działka o pow. 3371 m2 i wymiarach ok. 48 x 71, położona w otulinie lasu i w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Prąd znajduje się w odległości około 50 m. Doskonała lokalizacja, łatwy i szybki dojazd do Białegostoku, piękna i spokojna okolica. Zapraszamy na indywidualną prezentację oferty. Poleca opiekun, tel. 696 419 900 . Pokaż pełny opis

 • 3 371 m2
Oznacz
Atrakcyjna działka budowlana przy drodze asfaltowej media Gr

Atrakcyjna działka budowlana przy drodze asfaltowej media Gr

Grabówka
135 000 zł

Opis oferty: Działki / Białystok Nr oferty: 3782 Miejscowość: Grabówka Dzielnica: Grabówka Powierzchnia: 816 m2 Odległość od Białegostoku: 2 km Typ przeznaczenia gruntu: Budowlana Powierzchnia działki: 8,16 a Cena za m2: 165 zł Wymiary działki: 39 x 21 Infrastruktura: prąd, woda, gaz Opis: Atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona przy ulicy wyłożonej asfaltem na obrzeżach Białegostoku w miejscowości Grabówka. Ładna i spokojna okolica . Po dwóch stronach działki stoją zabudowania jednorodzinne . Szerokość działki 39 m Zapraszam 516 109 191

 • Budowlana
 • 816 m2
Oznacz
Atrakcyjna działka budowlana media Grabówka

Atrakcyjna działka budowlana media Grabówka

Grabówka
85 000 zł

Opis oferty: Działki / Białystok Nr oferty: 4194 Miejscowość: Grabówka Dzielnica: Leśna Polana Powierzchnia: 585 m2 Odległość od Białegostoku: 3 km Typ przeznaczenia gruntu: Budowlana Powierzchnia działki: 5,85 a Wymiary działki: 22,7 x 25,7 Infrastruktura: pełna Typ zabudowy: jednorodzinny Opis: Atrakcyjna nieruchomość gruntowa położona na obrzeżach Białegostoku. Działka sucha , wszystkie media , ładna okolica. Sąsiedztwo nowych zabudowań oraz pięknego lasu.

 • Leśna
 • 585 m2
Oznacz
Działka budowlana Grabówka

Działka budowlana Grabówka

Grabówka » ul. Świerkowa
135 000 zł

Polecam Państwu działkę budowlaną, położoną w Grabówce przy ulicy Świerkowej. Dojazd do działki stanowi utwardzona droga gminna. Dojście do działki, możliwe jest od strony ulicy pokrytej polbrukiem. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w ulicy, znajduje się pełne uzbrojenie tj. woda, prąd, gaz, telefon i kanalizacja. (...) Pokaż więcej Polecam Państwu działkę budowlaną, położoną w Grabówce przy ulicy Świerkowej. Dojazd do działki stanowi utwardzona droga gminna. Dojście do działki, możliwe jest od strony ulicy pokrytej polbrukiem. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w ulicy, znajduje się pełne uzbrojenie tj. woda, prąd, gaz, telefon i kanalizacja. Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny, przeznaczony do rozbiórki (aktualnie prowadzona jest procedura uzyskania pozwolenia na rozbiórkę). Serdecznie zapraszam na wizję lokalną, podczas której będę mógł szczegółowo zapoznać Państwa z walorami oferowanej działki i udzielić wszelkich wyjaśnień. Dane kontaktowe: Krzysztof Jurski tel.   .

 • Budowlana
 • 640 m2
Oznacz
Działka budowlana Grabówka

Działka budowlana Grabówka

Grabówka » ul. Świerkowa
125 000 zł

Polecam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w Grabówce przy ulicy Świerkowej. Droga dojazdowa do działki wykonana jest z polbruku. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w ulicy, znajduje się pełne uzbrojenie tj. woda, prąd, gaz, telefon i kanalizacja. Serdecznie zapraszam na wizję lokalną, podczas której będę mógł szczegółowo zapoznać Państwa z walorami oferowanej działki i udzielić wszelkich wyjaśnień. (...) Pokaż więcej Polecam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w Grabówce przy ulicy Świerkowej. Droga dojazdowa do działki wykonana jest z polbruku. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w ulicy, znajduje się pełne uzbrojenie tj. woda, prąd, gaz, telefon i kanalizacja. Serdecznie zapraszam na wizję lokalną, podczas której będę mógł szczegółowo zapoznać Państwa z walorami oferowanej działki i udzielić wszelkich wyjaśnień. Dane kontaktowe: Krzysztof Jurski tel.   .

 • Budowlana
 • 506 m2
Oznacz
Działka budowlana Grabówka

Działka budowlana Grabówka

Grabówka » ul. Świerkowa
229 200 zł

Polecam Państwu budowlaną działkę w Grabówce przy ulicy Świerkowej o nawierzchni z polbruku. W Ulicy jest pełne uzbrojenie: kanalizacja, wodociąg, gaz, prąd. Teren jest suchy, wysoko położony. W sąsiedztwie są domy jednorodzinne. Działka posiada dostęp z dwóch stron co umożliwia podział na dwie mniejsze. więcej informacji pod nr tel.  

 • Budowlana
 • 1 146 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: