Działki na sprzedaż Grabówka

Znalezionych ofert: 51
Działka budowlana na sprzedaż w Grabówka

Działka budowlana na sprzedaż w Grabówka

Grabówka
110 000 zł

Na sprzedaż kształtna działka położona w Grabówce, gmina Supraśl. Działka o powierzchni 1071m2 w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 30x35. Przy działce energia elektryczna. Dojazd utwardzoną drogą żwirową. Na sąsiednich działkach nowoczesna zabudowa jednorodzinna. Cicha i spokojna okolica. ___

 • 1 071 m2
Oznacz
Działka budowlana Grabówka

Działka budowlana Grabówka

Grabówka » ul. Świerkowa
135 000 zł

Polecam Państwu działkę budowlaną, położoną w Grabówce przy ulicy Świerkowej. Dojazd do działki stanowi utwardzona droga gminna. Dojście do działki, możliwe jest od strony ulicy pokrytej polbrukiem. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w ulicy, znajduje się pełne uzbrojenie tj. woda, prąd, gaz, telefon i kanalizacja. (...) Pokaż więcej Polecam Państwu działkę budowlaną, położoną w Grabówce przy ulicy Świerkowej. Dojazd do działki stanowi utwardzona droga gminna. Dojście do działki, możliwe jest od strony ulicy pokrytej polbrukiem. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w ulicy, znajduje się pełne uzbrojenie tj. woda, prąd, gaz, telefon i kanalizacja. Na terenie działki znajduje się budynek mieszkalny, przeznaczony do rozbiórki (aktualnie prowadzona jest procedura uzyskania pozwolenia na rozbiórkę). Serdecznie zapraszam na wizję lokalną, podczas której będę mógł szczegółowo zapoznać Państwa z walorami oferowanej działki i udzielić wszelkich wyjaśnień. Dane kontaktowe: Krzysztof Jurski tel.   .

 • 640 m2
Oznacz
Do sprzedaży budowlana Szałwiowa, Grabówka

Do sprzedaży budowlana Szałwiowa, Grabówka

Grabówka » ul. Szałwiowa
149 600 zł

DOSTĘPNE TYLKO W HOME BROKER! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! ~Działka budowlana położona w Grabówce. Dojazd do działki: Drogą publiczną. Przeznaczenie: Budowlana, Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Opis działki: Działka o powierzchni 1360 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 26x52m. Teren: płaski nieogrodzony. Dostępne media: prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: Transport własny, linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Białegostoku: 6 km. Sąsiedztwo: Zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: Las. Usługi: Sklep spożywczy, market, bankomat.~Link do oferty: http://homebroker.pl/oferty/dzialka-rynek-wtorny-sprzedaz-podlaskie-grabowka-grabowka-szalwiowa-oferta-446908.html~OPIEKUN OFERTY: Paweł Dąbrowski 85 688 16 07 ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!~

 • 1 360 m2
Oznacz
Działka budowlana Grabówka

Działka budowlana Grabówka

Grabówka » ul. Świerkowa
125 000 zł

Polecam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w Grabówce przy ulicy Świerkowej. Droga dojazdowa do działki wykonana jest z polbruku. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w ulicy, znajduje się pełne uzbrojenie tj. woda, prąd, gaz, telefon i kanalizacja. Serdecznie zapraszam na wizję lokalną, podczas której będę mógł szczegółowo zapoznać Państwa z walorami oferowanej działki i udzielić wszelkich wyjaśnień. (...) Pokaż więcej Polecam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w Grabówce przy ulicy Świerkowej. Droga dojazdowa do działki wykonana jest z polbruku. W bezpośrednim sąsiedztwie działki, w ulicy, znajduje się pełne uzbrojenie tj. woda, prąd, gaz, telefon i kanalizacja. Serdecznie zapraszam na wizję lokalną, podczas której będę mógł szczegółowo zapoznać Państwa z walorami oferowanej działki i udzielić wszelkich wyjaśnień. Dane kontaktowe: Krzysztof Jurski tel.   .

 • 506 m2
Oznacz
W dobrej okolicy działka rolna do szybkiej sprzedaży

W dobrej okolicy działka rolna do szybkiej sprzedaży

Grabówka
88 000 zł

Działki w Grabówce o powierzchni od 800m2 do 1500m2. Działka o powierzchni 800m2 o wymiarach 36x22. Dostęp do energii elektrycznej. Dojazd drogą żwirową. ___

 • 800 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż

Działka budowlana na sprzedaż

Grabówka
192 720 zł

Działka budowlana położona w miejscowości Grabówka koło Białegostoku. Dojazd do działki: Bezpośredni drogą asfaltową. Przeznaczenie: Zabudowa usługi turystyczne lub zabudowa mieszkalna. Opis działki: Działka o powierzchni 1752 m2 w kształcie Prostokąta. Teren: płaski nieogrodzony. Dostępne media: prąd na działce, w sąsiedztwie gaz. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobus komunikacji miejskiej. Odległość od centrum Białegostoku: 6 km. Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Rekreacja: las. Usługi: stacja benzynowa, sklep spożywcz.Link do oferty: http://homebroker.pl/oferty/dzialka-rynek-wtorny-sprzedaz-podlaskie-grabowka-grabowka--oferta-382258.html OPIEKUN OFERTY: Paweł Dąbrowski 85 688 16 07 ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!

 • 1 752 m2
Oznacz
Działka budowlana, 1360  m² w świetnej lokalizacji

Działka budowlana, 1360  m² w świetnej lokalizacji

Grabówka
198 000 zł

Oferujemy działkę w miejscowości Grabówka gm Supraśl. Działka znajduje się w odległości ok 1 km od ronda w Grabówce w kierunku na Bobrowniki. Działka oddalona jest ok 50 m od Szosy Baranowickiej. Dojazd od asfaltu ok 300 m drogą szutrową pomiędzy innymi zabudowaniami. Możliwość dokupienia działki obok o tej samej powierzchni z dostępem do Szosy Baranowickiej. Działka w sąsiedztwie innych zabudowań (zarówno nowych jak i starszych). Usytuowana na lekkim wzniesieniu terenu w pobliżu las. Możliwa zamiana na mieszkanie w nowszym bloku. Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl * UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

 • 1 360 m2
Oznacz
Działka Powiat białostocki, Grabówka, sprzedam

Działka Powiat białostocki, Grabówka, sprzedam

Grabówka
100 000 zł

*** ŚWIETNA CENA *** MOŻLIWOŚĆ WYDZIELENIA DZIAŁEK O RÓŻNYCH POWIERZCHNIACH!!! *** Zapraszamy na prezentację atrakcyjnie położonej działki w Grabówce, ok. 7 km od Centrum Białegostoku. Podana powierzchnia działki jest tylko przykładową ofertą. Aktualnie jest to działka o powierzchni 7304 m2 z możliwością wydzielenia mniejszej działki na życzenie klienta. Dojazd drogą utwardzoną (500m do drogi asfaltowej). Dobry wyjazd na Bobrowniki, Gródek. Działka położona jest w malowniczej okolicy na płaskim i suchym terenie. Media : prąd, gaz, woda w ulicy nieopodal działki. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 1 000 m2
Oznacz
Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż

Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż

Grabówka
750 300 zł

***ATRAKCYJNA LOKALIZACJA *** ŚWIETNA CENA *** DOBRY DOJAZD DO CENTRUM BIAŁEGOSTOKU *** MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU NA MNIEJSZE DZIAŁKI *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Atrakcyjna, dogodnie położona działka w Grabówce. Dojazd drogą utwardzoną (500m do drogi asfaltowej) Blisko centrum. Dobry wyjazd na Bobrowniki, Gródek. Działka o kształcie prostokąta o powierzchnia 7304 m2, położona na płaskim terenie, z możliwością podziału na mniejsze działki. Media : w ulicy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 7 304 m2
Oznacz
Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

Grabówka
360 000 zł

***BARDZO BLISKO BIAŁEGOSTOKU***GRABÓWKA*** ***PIĘKNA OKOLICA LASÓW PUSZCZY KNYSZYŃSKIEJ*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację pięknie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w Grabówce. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Puszczy Knyszyńskiej, co czyni ją bardzo urokliwą. Atutem działki jest lokalizacja, w pięknej malowniczej okolicy w otoczeniu terenów zielonych. W pobliżu działki znajduje się też kilka domów jednorodzinnych. Dojazd drogą utwardzoną, 250 metrów od drogi asfaltowej . Media : prąd w ulicy. Działka o powierzchni 5402 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40 x 138 m. Obecnie teren działki porasta las. Główne atuty nieruchomości: bardzo blisko Białegostoku okolica. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 5 402 m2
Oznacz
W atrakcyjnej okolicy działka budowlana do sprzedania

W atrakcyjnej okolicy działka budowlana do sprzedania

Grabówka
429 000 zł

***ATRAKCYJNA LOKALIZACJA***Z WARUNKAMI ZABUDOWY*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Atrakcyjna, ładnie położona działka częściowo zalesionej starodrzewem w Grabówce na obrzeżach miasta Białegostoku. Dojazd drogą polną około 1000m od drogi asfaltowej. Dojazd do centrum miasta zajmuje ok. 10 minut. Działka o kształcie prostokąta 62x48, 3371m2, na płaskim terenie. Media : prąd. Działka położona w spokojnej i cichej okolicy a jednak z łatwym i szybkim dojazdem do centrum. Właściciel zobowiązuje się do wywiercenia studni głębinowej dla nowego nabywcy tej działki w cenie tej działki. Zdecydowanie POLECAMY! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 3 371 m2
Oznacz
działkę sprzedam 1100 m²

działkę sprzedam 1100 m²

Grabówka » ul. Dolna
180 000 zł

DOSTĘPNE TYLKO W HOME BROKER! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! ~Działka rolna położona w miejscowości Grabówka. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 1100 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: brak. Opis lokalizacji: Komunikacja: miejska. Odległość od centrum Białegostoku: 6 km. ~Link do oferty: http://homebroker.pl/oferty/dzialka-rynek-wtorny-sprzedaz-podlaskie-grabowka-grabowka-dolna-oferta-441318.html~OPIEKUN OFERTY: Zbigniew Kulesza 785 804 964 lub 85 877 08 00 ZADZWOŃ JUŻ TERAZ I ZAPYTAJ MNIE O SZCZEGÓŁY!~

 • 1 100 m2
Oznacz
Grabówka, Powiat białostocki, działka budowlana do sprzedania

Grabówka, Powiat białostocki, działka budowlana do sprzedania

Grabówka
175 000 zł

Atrakcyjnie zlokalizowana działka przeznaczona pod budownictwo 1-rodzinne, z dostępem do energii elektrycznej oraz wody, dojazd utwardzoną drogą żwirową (ok. 150 m od asfaltu). Szerokość od frontu 23 ___

 • 840 m2
Oznacz
Działka budowlana, Grabówka

Działka budowlana, Grabówka

Grabówka
163 000 zł

*** PIĘKNA I SPOKOJNA OKOLICA *** SZYBKI DOJAZD DO BIAŁEGOSTOKU *** GRABÓWKA *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki położonej w miejscowości Grabówka, znajdującej się w sąsiedztwie działek niezabudowanych oraz nowych domów jednorodzinnych. Działka o powierzchni 1359 m2 z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 26 m x 52 m. Media: prąd, wydane pozwolenie na przyłącze wody. Droga dojazdowa: utwardzona, asfaltowa. Możliwość dokupienia działki w sąsiedztwie o podobnych parametrach i cenie!! Atutem jest bardzo atrakcyjna okolica z szybkim dojazdem do Białegostoku. Serdecznie polecamy Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 1 359 m2
Oznacz
Pilne! Działka do sprzedania Grabówka

Pilne! Działka do sprzedania Grabówka

Grabówka
173 000 zł

Polecamy na sprzedaż działkę położoną w miejscowości Grabówka, gmina Supraśl. Działka o powierzchni 1231m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 44mx28m. Przy działce dostępna energia elektryczna, gaz w odległości ok. 200m. Dojazd utwardzoną drogą żwirową. ___

 • 1 231 m2
Oznacz
Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

Grabówka
2 004 940 zł

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki rolnej, częściowo zadrzewionej, położonej w Grabówce przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie zabudowań mieszkaniowych i usługowo- produkcyjnych. Działka o powierzchni 14321 m2 (1,4 ha) posiada kształt zbliżony do prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja( wszystkie media w drodze) Główne atuty: piękna i spokojna okolica, w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, bardzo dobre połączenie z miastem. Doskonała inwestycja. Cena do negocjacji. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 14 321 m2
Oznacz
budowlana działka na sprzedaż, 2095 m²

budowlana działka na sprzedaż, 2095 m²

Grabówka
261 875 zł

Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki oznaczonej w miejscowym planie pod zabudowę mieszkaniową i usługową, położonej w Grabówce. Działka o powierzchni 2095 m2 w kształcie prostokąta. Media: gaz, kanalizacja ( na działce!!! ) Główne atuty: piękna i spokojna okolica, w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, bardzo dobre połączenie z miastem. Doskonała inwestycja. Cena do negocjacji. MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA SĄSIEDNICH DZIAŁEK. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 2 095 m2
Oznacz
Działka budowlana na sprzedaż Grabówka, powierzchnia 943 m²

Działka budowlana na sprzedaż Grabówka, powierzchnia 943 m²

Grabówka
280 000 zł

*** GRABÓWKA *** MALOWNICZA OKOLICA*** BLISKOŚĆ ZIELENI *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Piękna działka budowlana o powierzchni 943 m2, o kształcie prostokąta położona w malowniczej okolicy Grabówki. Media w ulicy: woda, gaz, internet, światłowód. Wielką zaletą działki jest jej położenie, dzięki czemu dom, który na niej powstanie, będzie dobrze doświetlony. W sąsiedztwie nowe domki jednorodzinne. Bardzo cicha i spokojna okolica, z dobrym dojazdem do centrum Białegostoku. W okolicy przedszkole, sklep spożywczy, linia autobusowa w odległości 300m w linii prostej. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 551 m2 w cenie 130 000zł. Dojazd drogą gruntową utwardzoną lub z drogi asfaltowej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 943 m2
Oznacz
Do sprzedania działka rolna za jedyne 310 000 zł

Do sprzedania działka rolna za jedyne 310 000 zł

Grabówka
310 000 zł

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży piękną działkę rolną z możliwością zabudowy. Działka narożna. Media: prąd, gaz - bezpośrednio przy działce. Dojazd drogą utwardzoną. Na sąsiadujących działkach zabudowa nowych domów jednorodzinnych. Spokojna i cicha okolica, z bardzo dobrym dojazdem do centrum Białegostoku ( ok. 9 km). Zapraszamy na bezpłatna prezentację. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 2 000 m2
Oznacz
budowlana sprzedam

budowlana sprzedam

Grabówka
530 000 zł

***BARDZO BLISKO BIAŁEGOSTOKU***GRABÓWKA*** ***PIĘKNA OKOLICA LASÓW PUSZCZY KNYSZYŃSKIEJ*** Zapraszamy na bezpłatną prezentację pięknie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w Grabówce. Działka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Puszczy Knyszyńskiej, co czyni ją bardzo urokliwą. Atutem działki jest lokalizacja, w pięknej malowniczej okolicy w otoczeniu terenów zielonych. W pobliżu działki znajduje się też kilka domów jednorodzinnych. Dojazd drogą utwardzoną, 250 metrów od drogi asfaltowej . Media : prąd w ulicy. Działka o powierzchni 6779 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 76 x 90 m. Obecnie teren działki porasta las. Główne atuty nieruchomości: bardzo blisko Białegostoku, okolica. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 6 779 m2
Oznacz
Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż

Funkcjonalna działka budowlana na sprzedaż

Grabówka
152 540 zł

*** UROKLIWE MIEJSCE *** POŻĄDANA OKOLICA ***MOŻLIWOŚĆ WYBORU Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Atrakcyjna działka znajdująca się w Grabówce. Działka położona wśród domków jednorodzinnych. Powierzchnia działki wynosi 1052m2. Media : prąd w drodze, gaz w 2015r. Dojazd drogą utwardzoną około 300m od asfaltu. Komunikacja miejska: 1, 105. W okolicy działki znajduje się zabudowa jednorodzinna i las. Jest możliwość dokupienia sąsiednich działek o powierzchni od 849m2 do 1052m2. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

 • 1 052 m2
Oznacz

Podaj swój e-mail by dostawać bezpłatne powiadomienia: