• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Serockiem

(186)
  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 360 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • sprzedam działkę
    1 / 6
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 6 059 600 zł cena
    • 60 596 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kompleks działek leśnych w Wólce Radzymińskiej przylegających do działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. Możliwość sprzedania oddzielnie dwu części 49338 i 11258 m. W pobliżu li...

  • sprzedam działkę
    1 / 2
    sprzedam działkę

    Wólka Radzymińska

    • 363 480 zł cena
    • 3 029 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Wynajmę działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Wynajmę działkę rekreacyjną

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wydzierżawię działkę rekreacyjną (częściowo zalesioną) w Jachrance. Domek drewniany ok 30 mkw na 1 poziomie plus antresola. Osobny pokój z łóżkiem i szafą. Łazienka z prysznicem i...

  • Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka
    1 / 4
    Działka 9000m2 Budowlano rolna asfalt media Dąbrówka

    Radzymin

    • 379 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    tel [tel] Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zab...

  • Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin
    1 / 17
    Sprzedaż/działka z MPZP/1900 m2/Łosie- Radzymin

    Łosie

    • 460 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 243 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka -1900 m2, z MPZP - Łosie koło Radzymina Kupujący nie płaci prowizji!!!!! Jeśli szukasz miejsca, w którym zabudowa nie dominuje nad naturą, a otoczeni...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 7 909 590 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Działka z WZ w Helenowie/Policzna 16 km od Puław

    Helenów

    • 159 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie
    1 / 2
    DZIAŁKA BUDOWLANA w Radzyminie

    Radzymin

    • 320 000 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 531 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlanych, DOBRY DOJAZD DO WARSZAWY trasa szybkiego ruchu S8 lub autobus miejski z centrum Radzymina, PKP Do sprzedaży działka budowlana o wymiarach 21 x 30 m.Spokojna...

  • Sprzedam działkę budowlaną Nowa Wieś obok Serocka
    1 / 2
    Sprzedam działkę budowlaną Nowa Wieś obok Serocka

    Kania Polska

    • 420 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana około 1500 m2. 50 metrów rzeka piękne miejsce ! Wśród lasów! Cisza! Na działce dom typu Brda podpiwniczony posiada parter i piętro Nowa Wies obok Kania

  • działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie
    1 / 11
    działka 1,08ha przy jeziorze Białe z domem woj.mazowieckie

    Klusek

    • 1 700 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nr ewid. 435/1, 435/2, 435/3, 435/4 położone w miejscowości Klusek. Sprzedam całość :4 działki po 2700m2 budowlano-usługowe, całość o powierzchni 1,08ha przy Jeziorze Biał...

  • Działka na sprzedaż
    1 / 9
    Działka na sprzedaż

    Łacha

    • 447 500 zł cena
    • 2 998 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pięknie położna działka w miejscowości Łacha, znajdująca się w strefie objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Działka o powierzchni 2998 m 2 ogrodzona z dwóch...

  • Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne
    1 / 9
    Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne

    Helenów

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    UWAGA !!!!!! Można wybudować dom do 70 m kw. w uproszczonej procedurze na gruntach rolnych o klasach IV-VI, a więc mało przydatnych dla rolnictwa. W takim przypadku nie ma obowiąz...

  • Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8
    Działka przemysłowa od 7600m PU Radzymin Dybów S8

    Radzymin

    • 1 730 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 228 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    ID: 11592 N tel [tel] www.biznes24.net Lokalizacja Dybów Kolonia koło Radzymina przybliżona lokalizacja na google map 52.418224, 21.225300 Cena 225zł/m całość cena 1 730 000 zł...

  • Działki budowlane z MPZP w świetnej lokalizacji!
    1 / 10
    Działki budowlane z MPZP w świetnej lokalizacji!

    Zatory

    • 127 920 zł cena
    • 1 066 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż posiadam 14 działek budowlanych w uroczej i spokojnej miejscowości Zatory gmina Zatory. To miejsce, które łączy w sobie spokój i uroki wsi z wygodą szybkiego dojazdu d...

  • Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,
    Siedlisko z domkiem, dla miłosników lasu niedaleko od W-wy,

    Helenów

    • 720 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Siedlisko niedaleko od Warszawy, z domkiem o charakterze letniego siedliska, drewniany, idealny na rekreacje i nie tylko, z własną dużą działką ok. 15300 podzielone na dwie sąsiadu...

  • Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt
    1 / 8
    Działka od 7000m2 Emilianów Radzymin S8 media asfalt

    Emilianów

    • 880 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice zjazdu Emilianów S8 tel [tel] Na sprzedaż teren inwestycyjny na osiedle lub firmę z planem zagospodarowania plan zagospodarowania MN na kolejnej części U te...

  • Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 6
    Działka z WZ od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 245 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna z WZ pod zabudowę Powierzchnia działki: podzielone od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .N...

  • Świeszewo,gm.Gryfice,1.8458ha,Decyzja wz,pod dom.

    Świeszewo

    • 499 000 zł cena
    • 18 458 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponujemy Państwu do zakupu nieruchomość gruntową niezabudowaną zlokalizowaną w miejscowości Świeszewo, gm. Gryfice, powiat gryficki, woj. zachodniopomorskie , obr. Świeszewo, o...

  • Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi
    1 / 6
    Działka od 5000m2 do 1,4ha Nowy Cygów Poświętne Wołomin medi

    Kołaków

    • 440 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Typ nieruchomości: Działka Lokalizacja: Nowy Cygów/Laskowizna gmina Poświętne koło Wołomina woj mazowieckie Wielkość działki: niecałe ok 5000m2 lub całość 1,4 ha rolna z możliwoś...