• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Serockiem

(186)
  • Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin
    Działka budowlana 3000m media, Marianów, Radzymin

    Kołaków

    • 460 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja : województwo mazowieckie gmina Dąbrówka, miejscowość Marianów Do sprzedaży działka niezabudowana o powierzchni ok 3000 m2 położona w pięknej okolicy Marianów gmina D...

  • Działka od 3100m Dąbrówka Radzymin
    1 / 3
    Działka od 3100m Dąbrówka Radzymin

    Dąbrówka

    • 220 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość: działka rolna pod zabudowę Powierzchnia działki: od 3200m2, 5760, 7500m do 2,3 ha Wymiary: od 30x50m Lokalizacja: gmina Dąbrówka Cena: od 220000zł .Na sprzedaż dział...

  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • 1 / 2
    Działka budowlana

    Słupno

    • 900 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 592 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1521m2 na ulicy Magnackiej w Słupnie. Dojazd z DW628 gminno-prywatny. Prąd, gaz ,woda w drodze, światłowód możliwy od lokalnego dostawcy. Grunt prze...

  • Działka Inwest. przy S8 Karpin k/Warszawy (2ha, szer. 100m)

    Karpin

    • 4 305 000 zł cena
    • 20 250 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI INWESTYCYJNEJ Lokalizacja: Miejscowość: Karpin, gmina Dąbrówka, powiat Wołomiński Bezpośrednia bliskość trasy ekspresowej S8 Parametry nieruchomośc...

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • 1 / 4
    Teren przemysłowo/usługowy dobra cena!

    Rasztów

    • 6 979 050 zł cena
    • 46 527 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut.Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa.Mak...

  • Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie
    1 / 5
    Atrakcyjna działka budowlana w rekreacyjnym Arciechowie

    Arciechów

    • 135 000 zł cena
    • 976 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !!!!Ostatnia działka!!!!!!!!!!!!!!!!! Działka o powierzchni 976 m2 położona jest zaledwie 0,5 km od rzeki Bug. Jest to niezwykle malownicza, cicha i spokojna okolica. Działka obj...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom z basenem wykończony w wysokim standardzie

    Skrzeszew » ul. Cisowa

    • 1 500 000 zł cena
    • 646 m2 powierzchnia
    • 2 322 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dom jednorodzinny z basenem o powierzchni całkowitej 25 6m2 (użytkowej 145 m2) położony w miejscowości Skrzeszew na granicy Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dom posado...

  • Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą
    1 / 10
    Działka budowlana w Wólce Radzymińskiej pod Warszawą

    Wólka Radzymińska

    • 205 000 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży działkę budowlaną o pow. 11,27 ar, położoną w miejscowości Wólka Radzymińska, gm. Nieporęt, powiat legionowski, województwo maz...

  • Działka ROD domek z piwnicą

    Michałów-Reginów

    • 75 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    ODSTĄPIĘ PRAWO DO RODZINNEGO OGRODU DZIAŁKOWEGO – MICHAŁÓW-REGINÓW (ul. Warszawska 30), granica Legionowa. DOMEK: Parter – część do własnej aranżacji, WC, przyłącze na kominek....

  • Działka Nadma

    Nadma

    • 3 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Wynajmę plac pod usługi o powierzchni 2000 m położony w miejscowości Nadma, Gm. Radzymin pod Warszawą. Dojazd do działki z drogi asfaltowej i 30 metrów drogą wewnętrzną utwardzona....

  • 1 / 4
    Działka budowlana Łosie 4577 m2 (gm. Radzymin)

    Łosie

    • 450 000 zł cena
    • 4 577 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje na sprzedaż działkę budowlana w miejscowości Łosie (38 km od centrum Warszawy) Powierzchnia : 4577 m2 Cena: 450 000 PLN (oczywiście do negocjacji) Wymiary : 17 x 2...

  • Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt
    1 / 7
    Działka, 693 m², Jachranka + prawomocne pozwolenie + projekt

    Jachranka

    • 260 000 zł cena
    • 693 m2 powierzchnia
    • 376 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną wraz z projektem budowlanym oraz pozwoleniem na budowę, blaszak podłączeniem i RB już na działce oraz wszystkie niezbędne przyłącza jak prąd i woda. Wszy...

  • Dwie działki rolne z WZ w Helenowie gm. Policzna.

    Helenów

    • 195 000 zł cena
    • 19 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 1,97 ha z wydanymi warunkami zabudowy znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Helenów gm. Policzna pow. zwoleńskiDziałka -powier...

  • Działka Sieraków ul. Ekologiczna

    Sieraków » ul. Ekologiczna

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 8500 m² w miejscowości Sieraków.~~Nieruchomość jest w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 m x 383 m oraz objęta jest miejscowym planem zago...

  • Duża działka rekreacyjna w świetnej lokalizacji
    1 / 8
    Duża działka rekreacyjna w świetnej lokalizacji

    Stawinoga

    • 449 000 zł cena
    • 7 236 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Stawinoga, położona województwie Mazowieckim, w powiecie Pułtuskim, nad Rzeką Narew. Powierzchnia działki to aż 7236 m2. Jest to świet...

  • Uzbrojona kompletnie działka 36 km od Warszawy
    1 / 12
    Uzbrojona kompletnie działka 36 km od Warszawy

    Łosewo

    • 160 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Mam do sprzedania 1000 mkw + 180 mkw drogi przylegającej do działki, z aktualnymi warunkami zabudowy /budynek 10X12 mb./, uzbrojoną kompletnie /ogrodzenie z bramą i furtką,...

  • Działki Budowlane po 1350 m2 woda, prąd, kanalizacja, asfalt

    Somianka

    • 135 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane po 1350 m2 dlatego takie bo 1000 m2 na wsi to za mała działka, woda , kanalizacja , prąd , droga gminna asfaltowa , bardzo spokojna okolica, 1 km do...

  • Działki Budowlane po 1350 m2 woda, prąd, asfalt
    Działki Budowlane po 1350 m2 woda, prąd, asfalt

    Somianka

    • 135 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane po 1350 m2 dlatego takie bo 1000 m2 na wsi to za mała działka, woda , prąd , droga gminna asfaltowa , bardzo spokojna okolica, 1 km do 2 sklepów +...