• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Serockiem

(186)
  • Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy
    1 / 3
    Działka przemysłowa przy S8 30 km od Warszawy

    Karpin

    • 2 250 000 zł cena
    • 10 050 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej za doprowadzenie do transakcji. Cena 2 250 000 zł netto + 23% VAT Na sprzedaż oferujemy działkę przemysłową o...

  • Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2
    1 / 10
    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec | 1390m2

    Teodorów

    • 225 000 zł cena
    • 1 390 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana – Teodorów, gm. Skórzec Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka jest idealnym wyborem – cisza, natura i wygoda...

  • Działka Teodorów - 1025 m2 !
    1 / 4
    Działka Teodorów - 1025 m2 !

    Teodorów

    • 210 125 zł cena
    • 1 025 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Teodorowie, ul. Siedlecka o numerze geodezyjnym 194/10 ! (Dodatkowo jest możliwość wyboru działki z 7 innych położonych blisko siebie) Cena: 210 125 z...

  • działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP
    1 / 2
    działka budowlana, Jachranka, media w drodze, MPZP

    Jachranka

    • 185 000 zł cena
    • 843 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu w miłej i zielonej okolicy? w niedalekiej odległości od Warszawy? Cenisz sobie ciszę i spokój? Pozostały już tylko 2 działki! Zapraszam do zapoznania się...

  • Przestronna działka w Teodorowie!
    1 / 2
    Przestronna działka w Teodorowie!

    Teodorów

    • 195 000 zł cena
    • 1 247 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu urokliwej działki o powierzchni 1247 m2, położonej w spokojnej i malowniczej miejscowości Teodorów, zaledwie 5 kilometrów od dynamicznie rozwijających się Sied...

  • Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie
    1 / 4
    Na sprzedaż działka blisko molo w Nieporęcie

    Nieporęt

    • 470 000 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 419 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana, z MPZP, blisko Warszawy, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad Jeziorem Zeg...

  • Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana
    1 / 2
    Skubianka ul. Lazurowa działka budowlana

    Skubianka

    • 850 000 zł cena
    • 3 706 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położoną w Skubiance przy ul. Lazurowej (Lipowej) obok numeru 78 A (dz.396/5, 397/5, 396/6, 397/6, 396/7, 396/8). Prąd, wodociąg i gaz w ul. Lipowej 7.2...

  • Działka rolno-budowlana na sprzedaż
    Działka rolno-budowlana na sprzedaż

    Zabłocie

    • 1 500 000 zł cena
    • 12 762 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka rolno budowlana o powierzchni 1,2762 ha. Położona we wsi Zabłocie. Około 10 km od Serocka, 10 km od Nasielska. W Serocku sklepy, przychodnie, plaża miejska, sz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przytulny domek 45m2 na terenie ośrodka wypoczynkowego
    1 / 15
    Przytulny domek 45m2 na terenie ośrodka wypoczynkowego

    Barcice

    • 85 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 1 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? Oferuję na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w miejscowości Barcice Parcela (gmina Somianka), na terenie kameralnego ośrodka wczasoweg...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Ciemne

    • 450 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 28/34

  • Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków
    1 / 8
    Wyjątkowa działka pod budowę bliźniaków

    Rembelszczyzna

    • 2 900 000 zł cena
    • 3 962 m2 powierzchnia
    • 732 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam w ofercie 6 działek pod zabudowę domami jednorodzinnymi dwulokalowymi, o powierzchni prawie 4000 m2. Działki z pozwoleniami na budowę dla każdego budynku. W I etapie zrealizowa...

  • Dąbrowa 2025
    1 / 3
    Dąbrowa 2025

    Dąbrowa

    • 110 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę 333/335 w Dąbrowie gmina Mrozy,pow miński,mazowieckie.Malownicza okolica z wszystkimi mediami,przy trasie Kuflew-Mrozy ,dojazd do autostrady A2 Warszawa-Terespol

  • Działki na sprzedaż
    Działki na sprzedaż

    Ludwinów

    • 120 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki w miejscowości Ludwinów gmina Jakubów. Oferuję działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1500 m2 lub 2000 m2 w cenie 80 zł za m2. Istnieje możliwość zaku...

  • Działka z domkiem na sprzedaż
    Działka z domkiem na sprzedaż

    Stare Załubice

    • 570 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1 ha z domkiem, w okolicy Radzymina. Działka znajduje się w ładnej ,spokojnej okolicy, blisko sklepy, przedszkola, szkoły, komunikacja, szybki dojazd do...

  • Działka Trojany ul. Trojany

    Trojany

    • 2 555 238 zł cena
    • 10 262 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10252 m2. Nieruchomość położona jest w miejscowości Trojany, w gminie Dąbrówka, powiat Wołomin.  W ramach tej oferty zastrzega się możliwo...

  • Działka Radzymin ul.

    Radzymin

    • 490 000 zł cena
    • 21 711 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia.Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83.Według miejscoweg...

  • Leśno -budowlaną sprzedam
    1 / 16
    Leśno -budowlaną sprzedam

    Marynino

    • 300 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki leśne z pełnym prawem budowlanym ,Media w wewnętrznej drodze dojazdowej przy działkach (energia ,gazociąg ,wodociąg ,internet światłowodowy ).Las 60 lat po pielęgna...

  • 1 / 4
    Prestiżowa działka pod dom 752m2 – Rembelszczyzna

    Rembelszczyzna » ul. Strużańska

    • 526 400 zł cena
    • 752 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ | REMBELSZCZYZNA – GMINA NIEPORĘT Elegancka przestrzeń pod dom w zielonej enklawie blisko Warszawy, w jednej z...

  • Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie
    Sprzedam działkę w atrakcyjnej cenie

    Radzymin

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam tanio, działkę budowlaną o pow. 2000 m2, w okolicy Radzymina. Przepięknie usytuowana działka, w odległości 30 km od Warszawy, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta, a tak...

  • Sprzedam działkę w Helenowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Helenowie

    Helenów

    • 220 000 zł cena
    • 6 544 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Helenowie nr 68 o powierzchni 6544 m2. Z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: wodociąg na działce, prąd bezpośrednio przed działką w drodze. W o...