• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Helenów

(2)
  • Sprzedam działkę w Helenowie
    1 / 5
    Sprzedam działkę w Helenowie

    Helenów

    • 220 000 zł cena
    • 6 544 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Helenowie nr 68 o powierzchni 6544 m2. Z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Dostępne media: wodociąg na działce, prąd bezpośrednio przed działką w drodze. W o...

  • Działka z WZ w Helenowie/Policzna 16 km od Puław

    Helenów

    • 159 000 zł cena
    • 1 570 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 1570 m2 oraz dziewięć innych działek o pow. od 1308 m2 do 1802 m2 połączone wspólną drogą wewnętrzną z ustalonymi warunkami zabudowy i zagospodarowania...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Zagościniec

    Zagościniec

    • 370 000 zł cena
    • 1 842 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Leśno budowlaną o powierzchni 1842 m2 zlokalizowaną w Zagościńcu w bliskiej okolicy cmentarza przy ul. Armii Krajowej. Działka w kształcie trapezu zbliżona do...

  • 1 / 2
    Grunt budowlany przy trasie S8

    Ciemne

    • 3 850 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciemne 05-250 Radzymin. Na sprzedaż grunt budowlany pod rozwojową inwestycję przy zjezdzie z ronda z trasy S8, dojazd do centrum Warszawy ok 20 min. W miejscowym planie zagospodaro...

  • Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin
    1 / 5
    Działka 9400m usługi składowanie Czarna Rżyska Wołomin

    Rżyska

    • 1 500 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Rżyska koło Wołomina Na sprzedaż działka budowlana ok 3500m2 i część rolna na usługi i składowanie obok linii wysokiego napięcia wymiary szerokość 42m dł 200m, jest n...

  • Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska
    1 / 4
    Działka budowlana 1270m Wołomin ok Sasina Lwowska

    Wołomin

    • 1 140 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 898 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja Wołomin ok ul Sasina Lwowska Cena 1 140 000zł Powierzchnia 1270m2 Wymiary 59x53x50x3m kształt trójkąt Media prąd woda gaz kanalizacja Linia zabudowy pierwsza od...

  • Działka działki 3 ha skład kruszywa domy ok Wołomina
    1 / 2
    Działka działki 3 ha skład kruszywa domy ok Wołomina

    Wołomin

    • 4 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice Wołomina woj mazowieckie Cena 4 000 000zł Powierzchnia 3 ha czyli 30 000m2 podzielone na 22 mniejsze działki na domy lub usługi Wymiary szerokość ok 125m ks...

  • Teren 3ha, 23 działki na osiedle okolice Wołomin
    1 / 5
    Teren 3ha, 23 działki na osiedle okolice Wołomin

    Wołomin

    • 4 000 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja okolice Wołomina Na sprzedaż teren inwestycyjny z podziałem na osiedle Teren ok 3ha -23 działo plan zagospodarowania MNU do trzech kondygnacji teren przy drodze asf...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Ciemne

    • 450 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 28/34

  • //PIĘKNE DZIAŁKI JEDNORODZINNE W WOŁOMINIE//
    //PIĘKNE DZIAŁKI JEDNORODZINNE W WOŁOMINIE//

    Wołomin

    • 600 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękne działki w uroczej, cichej części Wołomina, tuż przy granicy z Kobyłką. Każda po ok.900m2. Okolica nowych domów, Blisko zielonych miejsc, bliski dojazd do trasy 634. Kształtn...

  • Atrakcyjna nieruchomość o pow. 41 902 m².

    Ciemne

    • 15 085 000 zł cena
    • 41 902 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość o powierzchni 41 902 m², położoną w malowniczej okolicy przy oświetlonej gminnej drodze asfaltowej (ul. Marszałka Józefa Piłsudskieg...

  • Działka usługowo-mieszkaniowa 999 m²

    Ciemne

    • 540 000 zł cena
    • 999 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 999 m², z możliwością zakupu większej powierzchni do ok 3 500 m². Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy...

  • Działka 3508 m² mieszk. 1.U

    Ciemne

    • 1 895 000 zł cena
    • 3 508 m2 powierzchnia
    • 541 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 508 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z dogodnym dojazdem do Warszawy tras...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 380 000 zł cena
    • 1 116 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1116 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1116 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...

  • Działki na sprzedaż – Ciemne k. Radzymina

    Ciemne

    • 475 000 zł cena
    • 1 397 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana – Ciemne k. Radzymina | 1397 m² | Zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1397 m², położona w miejscowości Ciemne (gmina Radzymin). I...