• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Helenów

(1)
  • Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne
    1 / 9
    Sprzedam działkę rolną 3000 mkw Helenów gm. Poświętne

    Helenów

    • 165 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    UWAGA !!!!!! Można wybudować dom do 70 m kw. w uproszczonej procedurze na gruntach rolnych o klasach IV-VI, a więc mało przydatnych dla rolnictwa. W takim przypadku nie ma obowiąz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8
    1 / 5
    Działka rolna 451m Czarna Janków Wołomin S8

    Czarna

    • 190 000 zł cena
    • 451 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Czarna ul Czarneckiego gm Wołomin blisko trasy S8 Powierzchnia 451m2 Wymiary zbliżone do kształt prostokąt Media prąd na działce , woda i gaz w ulicy Linia zabudo...

  • Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin blisko Galerii
    1 / 6
    Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin blisko Galerii

    Wołomin

    • 1 600 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Wołomin plan zagospodarowania rolna, łąka złożony wniosek o WZ Cena 1 680 000zł Powierzchnia 21 000m2 Wymiary szerokość 100m długość 200m kształt prostokąt Media...

  • Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin ok Geodetów
    1 / 6
    Działka rolna 2 ha, wym 100x200m Wołomin ok Geodetów

    Wołomin

    • 1 590 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nr oferty 24-12059-KM Lokalizacja Wołomin okolice ul Łukasiewicza/Geodetów plan zagospodarowania rolna, łąka złożony wniosek U/P Powierzchnia 201000m2 Wymiary szerokość 100m dł...

  • Działka 4225 m2 Mostówka Wołomin media
    1 / 4
    Działka 4225 m2 Mostówka Wołomin media

    Wołomin

    • 1 200 000 zł cena
    • 4 225 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacjaokolice Wołomina działki z WZ na domy, media prąd na działce , w drodze -woda gaz Media: prąd, woda gaz Linia zabudowy pierwsza przy drodze powiatowej, narożna Okoli...

  • Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska
    Działka 1000 lub 2000m Duczki Wołomin Szosa Jadowska

    Duczki

    • 269 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 269 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Duczki ul: Szosa Jadowska gm Wołomin Na sprzedaż ustawne działki blisko głównej drogi do Warszawy wśród nowej zabudowy. Działki rolne w trakcie uzgadniania WZ /cena nie...

  • Działka rolna 2ha 20 km od Warszawy blisko S8

    Stary Kraszew

    • 1 040 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Kupującego. Na sprzedaż oferujemy ziemię rolną o powierzchni 2 ha, położoną w Starym Kraszew...