• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Jantar

(1)
  • JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem
    1 / 8
    JANTAR MŁYŃSKA - słoneczne apartamenty nad morzem

    Jantar

    • 639 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    JANTAR MŁYŃSKA Kończymy budowę budynku apartamentowego nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4 pokoje z aneksem wynajmę Zakoniczyn Pięć Wzgórz

    Gdańsk

    • 3 600 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne czteropokojowe (69,5m2) mieszkanie położone na nowym, spokojnym i prężnie rozwijającym się Osiedlu Pięciu Wzgórz na gdańskim Zakoniczynie ul. Porębskiego. Osiedle oto...

  • Gotowiec inwestycyjny 2x2 pokoje w Sercu Gdańska!

    Gdańsk

    • 879 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Przedmiotem sprzedaży jest Gotowiec Inwestycyjny w samym sercu Gdańska - Śródmieście, ul. Żabi Kruk - zaledwie 500m od słynnego Neptuna i ul. Długiej! OPIS NIERUCHOMOŚCI: Miesz...

  • Mieszkanie Elblag

    Elbląg

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    4 pokojowe mieszkanie ul. wiejska

  • mieszkanie Elbląg ul. wiejska

    Elbląg

    • 349 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 722 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania duże 4-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie z ogrodem i bardzo dużą piwnicą z wieloma miejscami parkingowymi (ogólnodostępnymi) przy budynku. Mieszkanie znajdu...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Kamienna

    Elbląg » ul. Kamienna

    • 4 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA NOWE - NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Elbląg, ul. Kamienna * Trzy sypialnie * Salon z aneksem kuchennym * Drugie piętro * 92 mkw * Taras...

  • Mieszkanie Rokitki ul. Tczewska

    Rokitki » ul. Tczewska

    • 859 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 874 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    BUDYNEK:Został wybudowany w 2019 roku w nowoczesnych standardach zabudowy. Przestrzeń wokół budynku tworzy spójną całość z osiedlem.MIESZKANIE:Znajduję się na drugim piętrze w 4 pi...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Tolkmicko

    • 780 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Elbląg

    • 420 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rokitki

    • 475 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 422 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Elbląg

    • 735 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 7 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Elbląg ul. Marii Konopnickiej

    Elbląg » ul. Konopnickiej

    • 629 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KOMFORTOWE I NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Z GARAŻEM Z NOWSZYCH ZASOBÓW MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE W TRÓJMIEŚCIE * ul. M Konopnickiej...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Elbląg

    • 590 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 6 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Elbląg

    • 544 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 7 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Elbląg

    • 773 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 6 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Rokitki 4 pokoje dla Rodziny
    1 / 6
    Rokitki 4 pokoje dla Rodziny

    Rokitki

    • 484 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 571 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Rokitki ul. Tczewska

    Rokitki » ul. Tczewska

    • 579 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!LOKALIZACJA:Nowe Rokitki - osiedle oddalone od Tczewa o ok. 3km - dojazd w zaledwie 7min autem. Uroku tej lokalizacji dodają liczne tereny rekr...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Rokitki

    • 610 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Monika Brzozowska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Dębina

    • 350 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 5 469 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk
    Biuro nieruchomości

  • Przytulne mieszkanie dla dużej rodziny - 6 pokoi
    Przytulne mieszkanie dla dużej rodziny - 6 pokoi

    Elbląg

    • 669 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Elbląg ul. Lotnicza

    Elbląg » ul. Lotnicza

    • 649 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla rodziny, w dobrej lokalizacji.Kupujesz bez prowizji od kupującego. Zapraszam na prezentację ! Lokalizacja:Nieruchomość po...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Czerniakowska

    Elbląg » ul. Czerniakowska

    • 2 500 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE NA WYNAJEM Elbląg, ul Czerniakowska * Trzy sypialnie * Salon z balkonem * Kuchnia z jadalnią * Dwie łazienki...

  • Mieszkanie Elbląg ul. Słoneczna

    Elbląg » ul. Słoneczna

    • 539 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KLIMATYCZNE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Elbląg. ul. Słoneczna * Dwupoziomowe z antresolą ( 15 mkw) * Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej...

  • Mieszkanie Elbląg, Marii Konopnickiej
    Mieszkanie Elbląg, Marii Konopnickiej

    Elbląg

    • 659 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 906 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA KOMFORTOWE I NOWOCZESNE MIESZKANIE CZTEROPOKOJOWE Z GARAŻEM Z NOWSZYCH ZASOBÓW MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE W TRÓJMIEŚCIE * ul. M Konopnickiej * Czter...

  • Na sprzedaż budynek inwestycyjny 6 pokoi
    1 / 16
    Na sprzedaż budynek inwestycyjny 6 pokoi

    Elbląg

    • 740 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Wyjątkowa okazja inwestycyjna – kamienica z gotowym dochodem! Szukasz pewnej inwestycji, która zacznie przynosić zyski od pierwszego dnia? Ta elegancka kamienica to gotowa propo...

  • Nietuzinkowe mieszkanie z tarasem
    1 / 16
    Nietuzinkowe mieszkanie z tarasem

    Elbląg

    • 750 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Posiadamy na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy placu Wolności o powierzchni 81,13 m2. Nieruchomość składa się z dwóch poziomów. Poziom pierwszy to salo...

  • Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym
    1 / 16
    Dwupoziomowy apartament nad Zalewem Wiślanym

    Krynica Morska

    • 850 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,73 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krynicy Morskiej – przy ul. Rybackiej, tuż nad brzeg...

  • Czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem
    1 / 16
    Czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem

    Elbląg

    • 340 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 397 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Do sprzedania posiadamy mieszkanie czteropokojowe w Elblągu przy ulicy Dębowej o powierzchni 63,5 m2. Nieruchomość znajduje się na parterze w jednopiętrowym budynku. Mieszkanie skł...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz ul. Gen. Józefa Hallera

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Hallera

    • 1 100 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 15 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowe, doskonale skomunikowane mieszkanie po remoncie w bardzo zadbanej kamienicy w centrum Wrzeszcza.Najważniejsze atuty: doskonała komunika...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    HOT OFERTA  DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,69 m², zlokalizowane w Straszynie przy ul. prof. Zdzisława Pidka, w gm...

  • Mieszkanie Straszyn ul. Prof. Zdzisława Pidka

    Straszyn » ul. Pidka

    • 795 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro