mieszkanie na sprzedaż
30 maj 2023

mieszkanie Elbląg ul. wiejska

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. Elbląg gm. Elbląg
Odświeżone 2 lata temu, Wtorek, 30 maj 2023 15:07
349 000 zł 61 m2
349 000 zł 61 m2 5 722 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 61 m2
Cena za metr 5 722 zł/m2
Pokoje 4
Piętro Parter
ID oferty K27958262

Opis

Do sprzedania duże 4-pokojowe, ustawne i funkcjonalne mieszkanie z ogrodem i bardzo dużą piwnicą z wieloma miejscami parkingowymi (ogólnodostępnymi) przy budynku. Mieszkanie znajduje się na parterze ale okna mierząc od strony zewnętrznej budynku są na wysokości ok.2m (więc nikt przeciętnej postury w nie nie zagląda). Do mieszkania przynależy duży ogród, znajdujący się pod oknami pokoi i który łączy się z parkiem pomiędzy dziedzińcem sąsiadujących kamienic. Ponadto bezpośrednio pod powierzchnią mieszkania znajduje się, przynależna bardzo duża piwnica, składa się ona z 3 pomieszczeń o przybliżonej powierzchni ok. 50m2.

Lokalizacja jest bardzo wygodna, nieopodal bloku znajduje się sklep osiedlowy a do najbliższych marketów jest parę minut drogi piechotą. Ulica Wiejska jest również dobrze skomunikowane z infrastrukturą transportu miejskiego a ponadto w pobliżu są: kościoły, szkoły, przedszkola, itp.

Budynek po kompleksowej termomodernizacji, wymieniono izolacje pionowe i poziome, ocieplono i wymieniono dach oraz wykonano ocieplenie elewacyjne wraz z fundamentami, przy okazji wymieniono drzwi wejściowe z domofonami. Klatka schodowa na bieżąco w miarę możliwości wspólnoty odświeżana (widać na zdjęciach).

Stan techniczny mieszkania: mieszkanie po starszej osobie ogólnie było na bieżąco remontowane, ściany położona gładź szpachlowa (do odświeżenia); podłogi lentex (lanoleum-stan dobry, posadzki stropowe betonowe); w kuchni i łazience położone płytki starszego typu. Okna kilkuletnie plastikowe (szczelne) drzwi wejściowe do mieszkania nowszego typu. Instalacje elektryczne- częściowo wymienione; instalacja grzewcza: ogrzewanie i ciepła woda za pomocą pieca gazowego dwu-funkcyjnego (Piec nowy bezobsługowy ze sterownikiem elektronicznym); alternatywnie w mieszkaniu są dwa w pełni sprawne piece kaflowe pomiędzy pokojami (aktualny przegląd zduna, w opinii możliwa zamiana na kominek lub rozbiórka). Instalacja wodna nowszego typu (była wymieniana przez wspólnotę przy termomodernizacji obiektu).