• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Załakowo
  • Siemiatycze
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Jantar

(7)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 598 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte
    Mieszkanie 45m2 Jantar ul. Rybacka Os. Zamknięte

    Jantar

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż mieszkanie narożne na parterze w Jantarze ul. Rybacka Mieszkanie nigdy nie było...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 9
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 580 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 19 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

            Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na pierwszym piętrze w kameralnym...

  • Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka
    1 / 8
    Mieszkanie Jantar gm. Stegna, Rybacka

    Jantar

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy nowy nadmorski apartament zlokalizowany 900 m od plaży. Apartament jest w pełni wykończony i wyposażony.   Usytuowany jest na drugim piętrze w kameralnym dwupiętrowy...

  • JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem
    1 / 7
    JANTAR MŁYŃSKA - apartamenty nad morzem z ogrodem

    Jantar

    • 473 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 12 448 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    JANTAR MŁYŃSKA Kończymy budowę budynku apartamentowego nad morzem w JANTARZE przy ulicy Młyńskiej 3 na Mierzei Wiślanej. Budynek kameralny z 28 lokali z przestronnymi balkonami lu...

  • Nadmorski Apartament
    Nadmorski Apartament

    Jantar

    • 440 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Jantar

    • 599 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 14 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 438 696 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 432 734 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny 2 pokojowy apartament nad Morzem
    1 / 8
    Przestronny 2 pokojowy apartament nad Morzem

    Sztutowo

    • 383 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy do zamieszkania 2 pokojowy apartament
    1 / 14
    Gotowy do zamieszkania 2 pokojowy apartament

    Sztutowo

    • 611 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !
    1 / 11
    APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !

    Sztutowo

    • 520 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 779 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 22 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GEPHOUSE
    Biuro nieruchomości

  • Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 6
    Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie

    Sztutowo

    • 583 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stegna

    • 514 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 239 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim
    1 / 14
    Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim

    Sztutowo

    • 423 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji t...

  • Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy
    1 / 15
    Mieszkanie Stegna, Powstańców Warszawy

    Stegna

    • 410 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 11 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub j...

  • Mieszkanie Stegna, Brzozowa
    1 / 7
    Mieszkanie Stegna, Brzozowa

    Stegna

    • 917 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 26 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy wyjątkowy nadmorski apartament w segmencie premium zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w Stegnie.   Powierzchnia apartamentu to: 35,33 + taras 11,46. Do aparta...

  • Apartament 53,4 m² z antresolą – Stegna – blisko m
    1 / 10
    Apartament 53,4 m² z antresolą – Stegna – blisko m

    Stegna

    • 499 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 416 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż apartament o powierzchni 53,4 m² z antresolą, położony w nadmorskiej miejscowości Stegna przy ul. Powstańców Warszawy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w spok...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 10
    Sprzedam mieszkanie

    Junoszyno

    • 200 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Junoszynie o powierzchni 39,89m2. Na powierzchnię lokalu składa się: niezależna kuchnia, dwa pokoje, łazienka oraz przedpokój. W kuchni znajduje się piec co...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (wykończone !)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji - inwestycja oddana do uzytkowania APARTAMENT nr 10.2 - MIESZKANIE WYKOŃCZONE !! [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, har...

  • Mieszkanie Stegna, Brzozowa
    Mieszkanie Stegna, Brzozowa

    Stegna

    • 850 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 24 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament premium nad morzem | Stegna | taras 17,9 m² | strefa wellness i baseny Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 35,33 m², położony w prestiżowej inwest...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 380 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 18 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: II kwartał 2026 Lokal M8, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja o...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 404 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M23, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 303 500 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 13 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M10, balkon: 9,65 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 406 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M24, balkon: 9,65 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 403 500 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 16 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M12, balkon: 7,28 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 386 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 16 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M11, balkon: 7,28 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 399 500 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 17 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M20, balkon: 10,33 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 420 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 16 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M13, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • 0%, deweloperskie w kameralnym budynku (Stegna)

    Stegna » ul. Grunwaldzka

    • 428 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 17 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    0% prowizji, realizacja: III kwartał 2026 Lokal M22, balkon: 4,87 m, m-ce parkingowe (naziemne) : 25.000 zł (dodatkowo) Pełne zestawienie dostępnych apartamentów oraz informacja...

  • Mieszkanie blisko morza
    Mieszkanie blisko morza

    Rybina

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Rybina przy ulicy Długiej o powierzchni 60,8 m2. Nieruchomość znajduje się 6 km od morskiej plaży w Stegnie...

  • Mieszkanie Stegna ul. Powstańców Warszawy

    Stegna » ul. Powstańców Warszawy

    • 410 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 389 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam do zakupu niezwykle klimatycznego mieszkania w Stegnie na Mierzei Wiślanej ! Idealne na prywatny użytek dla miłośników spacerów, wylegiwania się z rodziną na plaży lub ja...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 229 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- mieszkanie dwustronne- bezczynszowe- 3km nad morze- przystanek autobusowy pod domemNieruchomość znajduje się na pierwszy...

  • Mieszkanie Mikoszewo ul. Żuławska

    Mikoszewo » ul. Żuławska

    • 239 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 433 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • | Luksusowe mieszkania w sercu natury Sztutowo |
    1 / 18
    | Luksusowe mieszkania w sercu natury Sztutowo |

    Sztutowo

    • 495 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości