• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Chorzów

(27)
  • 4 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 7
    4 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 662 728 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje,  CHORZÓW, apartamenty Chrobrego
    1 / 5
    4 pokoje, CHORZÓW, apartamenty Chrobrego

    Chorzów

    • 743 979 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 418 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów » ul. Długa

    • 590 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 698 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 194 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszka...

  • Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 572 425 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Chorzów Stary Chorzów rynek pierwotny

    Chorzów » Chorzów Stary

    • 578 164 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte 16-20.04 !!!! - Zarezerwuj ostatnie terminy - Kup mieszkanie w...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 515 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 4 187 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 4-pokojowe 70m2 mieszkanie Koszutka/Bogucice

    Katowice

    • 379 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Rodzinne lub inwestycyjne mieszkanie blisko Spodka o nowoczesnym układzie. Nieruchomość znajduje się przy ul. Modrzewiowej- dzielnica Koszutka/Boguci...

  • wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku
    wynajmę całe poddasze - Katowice - obok Rynku

    Katowice

    • 3 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Wynajmę całe poddasze w kamienicy w centrum Katowic. Tylko długookresowo - minimalnie na 5 lat. Kamienica w ścisłym centrum, 100 m od Rynku, 50 m od Mariackiej, 300 m od Galerii...

  • Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł
    1 / 14
    Katowice Ochojec 120m2 na biura lub.usługi 3500zł

    Katowice

    • 3 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia w Katowicach Ochojcu przy głównej drodze pomieszczenia o pow.120m2 na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy mogące być wykorzystane na działalność gospodarczą . Nieruchomo...

  • Mieszkanie Czeladź Piaski ul. WSTRZYMANA

    Czeladź

    • 690 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Mieszkanie bezczynszowe, połowa budynku wolnostojącego. Parter, piętro, poddasze z osobnym wejściem. Piwnica, ogródek. w bardzo dobrej lokalizacji Czeladzi, w bliskiej...

  • Mieszkanie Katowice os. Tysiąclecia rynek pierwotny

    Katowice » Tysiąclecia

    • 601 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 247 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Bytom

    • 355 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 4 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bez pośredników lokal mieszkalny z centralnym ogrzewaniem miejskim do aranżacji i umeblowania według własnego uznania. Wynajem wraz z miejscami parkingowymi w cenie -...

  • Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Muchowiec, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 14 692 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Katowice, Muchowiec, Paderewskiego, Francuska Park Oferujemy na sprzedaż wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie nie wymaga ponoszenia dodatkowych nakładów, jest go...

  • Apartament B17 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B17 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 960 595 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 316 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    APARTAMENTY ZŁOTA ul. Złota 69, 40-103 Katowice Nowoczesne mieszkania 350 m od Parku Śląskiego Apartamenty Złota to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana przy ul. Złot...

  • Apartament B7 | Apartamenty Złota
    1 / 8
    Apartament B7 | Apartamenty Złota

    Katowice

    • 937 002 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 12 013 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Apartament C8| Apartamenty Złota
    1 / 7
    Apartament C8| Apartamenty Złota

    Katowice

    • 733 639 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 837 726 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 11 476 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 870 873 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 12 096 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 798 762 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 11 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Ligota, Ligocka

    Katowice

    • 818 059 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Sprzedam mieszanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Sprzedam mieszanie 4 pokojowe

    Katowice

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie na Giszowcu na ul. Kolistej 4 piętro blok bez windy. 60m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, i osobna ubikacja. 2 balkony. Do mieszkania przynależą 2 piwnicę. Więce...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów, Szybowcowa

    Katowice

    • 1 190 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 13 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży pr...

  • Apartament z garażem
    1 / 11
    Apartament z garażem

    Czeladź

    • 620 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz bliskość...

  • Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli
    Mieszkanie Katowice Brynów, Wróbli

    Katowice

    • 1 470 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m², położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katowice - Brynów, ul. Wró...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi
    1 / 9
    Mieszkanie Katowice Śródmieście, Ks. Piotra Skargi

    Katowice

    • 2 163 462 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 17 308 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 12 piętro

    Atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa położona w centrum Katowic, łącząca nowoczesną architekturę, funkcjonalne rozwiązania oraz wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. Zak...

  • Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Koszutka, Nadgórników

    Katowice

    • 1 449 877 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Luksusowy apartament z ogrodem | NOHO N14 | ul. Nadgórników, Katowice Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament z największym ogrodem w całej inwestycji NOHO N1...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników
    1 / 15
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Nadgórników

    Katowice

    • 2 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 19 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    (English version below) Szanowni Państwo, międzynarodowa agencja nieruchomości Keller Williams ma przyjemność przedstawić jeden z najciekawszych apartamentów na polskim rynku. Ł...

  • Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 561 256 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 205 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie blisko centrum miasta. Brak prowizji. Zakup bezpośredni od dewelopera. Brak podatku PCC 2%. W ofercie posiadamy również inne ap...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 377 175 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 18 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 793 795 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

• Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa
    1 / 5
    Rodzinne M4 I nowe budownictwo I Hala garażowa

    Katowice

    • 557 376 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 135 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego
    1 / 5
    Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego

    Katowice

    • 499 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie przygotowane jako gotowiec inwestycyjny. Lokal jest kompletny, umeblowany i od razu gotowy do wynajmu...

  • Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka
    Mieszkanie Bytom, Stanisława Olejniczaka

    Bytom

    • 2 560 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej kamienicy w Bytomiu przy ulicy Olejn...

  • Mieszkanie Katowice, Gliwicka
    Mieszkanie Katowice, Gliwicka

    Katowice

    • 592 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Gliwickiej w Katowicach. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze. Mieszkan...

  • Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments
    Gotowiec inwestycyjny w samym sercu Katowic– Global Apartments

    Katowice

    • 1 107 377 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 16 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    ENGLISH BELOW Na sprzedaż wyjątkowa oferta – dwa nowoczesne mieszkania jednosypialniowe znajdujące się w prestiżowej inwestycji Global Apartments, oddanej do u...