• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Robercin

(1)
  • Wolnostojący z ogrodem 6 pok.
    1 / 15
    Wolnostojący z ogrodem 6 pok.

    Robercin

    • 1 699 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 8 453 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ponadczasowy dom z ogrodem | 6 pokoi | Robercin, gm. Piaseczno | blisko Warszawy DOSTĘPNY DO ZAMIESZKANIA NAJPÓŻNIEJ OD 30 PAŻDZIERNIKA 2026 r (a najwczesniej we wrześniu 2026 r.)...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bobrowiec

    Bobrowiec

    • 2 390 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 8 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom o nowoczesnej architekturze, wybudowany wg indywidualnego projektu. Dom wybudowany w parterze. Salon połączony z kuchnią i jadalnia 86m, 3 sypialnie ( 20m+22m+22m...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lesznowola

    • 2 380 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 8 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak dla rodziny pod Piasecznem
    1 / 18
    Bliźniak dla rodziny pod Piasecznem

    Jazgarzewszczyzna

    • 1 140 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 9 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom w lesie, Stefanowo, Lesznowola
    1 / 13
    Dom w lesie, Stefanowo, Lesznowola

    Stefanowo

    • 1 230 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 11 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 399 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 13 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Parterowy dom 12 minut od Galerii Mokotów
    1 / 20
    Parterowy dom 12 minut od Galerii Mokotów

    Nowa Wola

    • 1 499 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 10 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RS Real Estate Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bobrowiec

    • 1 800 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 9 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łoziska

    • 900 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 412 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • GOTOWY DOM pod Piasecznem! BEZ PROWIZJI!
    1 / 5
    GOTOWY DOM pod Piasecznem! BEZ PROWIZJI!

    Bobrowiec

    • 999 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 8 764 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOMUS NOVA
    Biuro nieruchomości

  • POŁÓWKA BLIŹNIAKA | LESZNOWOLA I 999000
    1 / 11
    POŁÓWKA BLIŹNIAKA | LESZNOWOLA I 999000

    Lesznowola

    • 999 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 8 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 2 489 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 11 686 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 130 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 386 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 10
    Dom wolnostojący

    Głosków

    • 1 160 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Nowa Wola

    • 1 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości oddział Magdalenka
    Biuro nieruchomości

  • ! OSTATNI ! segment w atrakcyjnej cenie
    1 / 15
    ! OSTATNI ! segment w atrakcyjnej cenie

    Bąkówka

    • 1 182 875 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • BLIŻNIAK 171 M2 I BĄKÓWKA I GMINA PIASECZNO
    1 / 8
    BLIŻNIAK 171 M2 I BĄKÓWKA I GMINA PIASECZNO

    Bąkówka

    • 1 280 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Lesznowola I PŁATNOŚĆ 1/99% I bliźniak
    1 / 14
    Lesznowola I PŁATNOŚĆ 1/99% I bliźniak

    Lesznowola

    • 969 900 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 822 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • !HIT! Ostatni dom z dużą działką
    1 / 13
    !HIT! Ostatni dom z dużą działką

    Bąkówka

    • 899 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 11 676 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 66,08m2, Bąkówka, gm. Piaseczno
    1 / 5
    Mieszkanie 66,08m2, Bąkówka, gm. Piaseczno

    Bąkówka

    • 799 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny  dom,  gotowy do zamieszkania
    Przestronny dom, gotowy do zamieszkania

    Stefanowo

    • 1 299 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 10 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 215 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 10 849 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nowa Wola

    • 1 250 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 11 161 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Przepiękny segment w cichej okolicy
    Przepiękny segment w cichej okolicy

    Głosków

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJIKUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2...

  • Dom Baszkówka rynek pierwotny ul.

    Baszkówka

    • 990 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 6 388 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu bliźniaka nieopodal Piaseczna w stanie deweloperskim! Gotowy do sprzedaży!Do budynku przynależy 500 m2 ogrodu, inwestycja jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym. N...

  • Dom Lesznowola ul. Szkolna

    Lesznowola » ul. Szkolna

    • 1 245 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Tylko u nas!I ty możesz zamieszkać  w domu o  niepowtarzalnym charakterze wśród lasu, drzew i zieleni, z dala od hałasu i zgiełku.Cena do negocjacji. Tu zapewniony jest bezpośredni...

  • Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli
    Bliźniak (segment) na sprzedaż w Nowej Woli

    Nowa Wola

    • 1 150 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 12 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment o powierzchni ok. 110 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy pod Warszawą. Oferta bezpośrednia. Najważniejsze info...

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wola

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości