• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mszana Dolna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ząbkami

(666)
  • Dom Łomianki ul. Modrzewiowa

    Łomianki » ul. Modrzewiowa

    • 2 350 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 8 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w zielonych Łomiankach | duża zalesiona działka | potencjał inwestycyjny |Łomianki, ul. ModrzewiowaCena: 2 350 000 złNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segmenty o pow. 114m2 + ogródki ok 200m2.Nowa inwestycja usytuowana w warszawskim Wawrze. Dogodna lokalizacja  sprawia, że dojazd do kluczowych tras dojazdowych m.in. d...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Łomianki ul.

    Łomianki

    • 1 085 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 155 m² w zabudowie szeregowej, położony w centralnej części Łomianek, na działce 257 m². Funkcjonalny dom z 3 kondygnacjami, dużym garażem i ogrodemRozkł...

  • Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie
    1 / 12
    Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 19 950 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Saska Kępa** Nowoczesne wnętrze*Prestiżowa okolica** Do wynajęcia nowocześnie wykończony segment na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Rozkład domu o pow. 280 m2: PARTER *...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...

  • Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM
    1 / 9
    Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 128 m2 (powierzchnia użytkowa 79 m2) do generalnego remontu, położony na działce 790 m2. W najbliższej okolicy pełna infrastrukt...

  • DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy
    DOM w POWSINIE, Wilanów, Na Biuro, Pensjonat, Siedzibę Firmy

    Warszawa

    • 3 490 000 zł cena
    • 414 m2 powierzchnia
    • 8 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy NA SPRZEDAŻ duży dom wolnostojący, jednorodzinny na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce w Wilanowie - okolice Centrum Powsina - jeden z najbardziej pożądanych...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka 400m2 z domem do generalnego remontu
    1 / 15
    Działka 400m2 z domem do generalnego remontu

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu lub wyburzenia na Warszawskiej Białołęce - Henrykowie przy Ulicy Wiklinowej. Sąsiedztwo stanowią budynki jednorodzinne w zabudo...

  • Gołąbki Jesienna 30
    Gołąbki Jesienna 30

    Warszawa

    • 930 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gołąbki Jesienna 30 Nieruchomość z lat 60-tych, 109 m. kw. na działce 450 m. kw., podpiwniczona, dobrze izolowana na końcu ulicy, gdzie panuje święty spokój. Brama wjazdowa na cał...

  • Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka
    Segment- 3 minuty od stacji PKP Kobyłka

    Kobyłka

    • 1 299 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 7 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Skrzetuskiego
    wolnostojący Łomianki, ul. Skrzetuskiego

    Łomianki

    • 1 095 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 6 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy z duszą w sercu Łomianek idealny dla rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 127 m², położony na pięknej, zielonej działce o powierzchni 712 m²...

  • Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość
    1 / 15
    Funkcjonalny dom z ogrodem Warszawa Radość

    Warszawa

    • 2 990 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 11 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony jest w prestiżowej dzielnicy Radość, słynącej z pięknych domów, starodrzewia i otaczających ją lasów, a jego wyjątkowy charakter podkreśla bliskość natury — malownicza...

  • Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska
    Dom Warszawa gm. Targówek Targówek, Oliwska

    Warszawa

    • 9 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej.  Do...

  • Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!
    Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji!

    Warszawa

    • 1 800 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z potencjałem na Bemowie przestrzeń, wygoda i doskonała lokalizacja Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 290 m2 zlokalizowany przy ul. Gabriela na warszawskim...

  • Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku
    Nowoczesny dom w zielonym i cichym zakątku

    Kobyłka

    • 919 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym i k...

  • wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana
    wolnostojący Łomianki, ul. Wiślana

    Łomianki

    • 599 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 656 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 90 m² z ogrodem Łomianki Blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 90 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych części Łomianek w bezpośred...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia
    Dom w zabudowie bliźniaczej. Do wprowadzenia

    Kiełpin

    • 1 230 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 12 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży Ten dom w zabudowie bliźniaczej położony jest zaledwie  20 km od PKiN w Warszawie, w Kiełpinie koło Łomianek.  Salon z wyjściem na...

  • Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda
    1 / 13
    Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda

    Ruda

    • 570 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina Bojanów Szukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie r...

  • segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoła
    segment środkowy Warszawa Wesoła, ul. Szmaragdowa (Wesoła), Wesoł...

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż funkcjonalny segment w Wesołej - Starej Miłosnej z ok. 2004 roku z dużym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 232 m2, działka 184 m2, z ogródkiem, tuż przy Mazowiecki...