• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kałęczyn
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ząbkami

(623)
  • Dom Łomianki Dolne rynek pierwotny ul. Brzegowa

    Łomianki Dolne » ul. Brzegowa

    • 1 000 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim, położony przy ul. Brzegowej w Łomiankach Dolnych, na działce o powierzchni 500 m², w otoczeniu zabudowy jednorodzin...

  • Dom Łomianki, Centralne

    Nowe

    Dom Łomianki, Centralne

    Łomianki

    • 1 200 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA INWESTYCJA W ŁOMIANKACH CENTRALNYCH. IDEALNA LOKALIZACJA -  PEŁNA INFRASTRUKTURA I ZIELEŃ METRO MŁOCINY - 10 MIN. BEZ PROWIZJI i PCC Segment skrajny, ogrodzona posesja z wła...

  • Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona okolica.

    Nowe

    Marki k/Warszawy. Dom 147m2, garaż+ 2. m. parkingowe, zielona oko...

    Marki

    • 1 299 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 8 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marki k/Warszawy. Do sprzedaży komfortowy dom typu bliźniak o pow. 147m2 z działką 306m2. Dom położony jest na terenie zamkniętego osiedla w kameralnej części Marek, tuż przy les...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący, Blizne Łaszczyńskiego

    Blizne Łaszczyńskiego » ul. Graniczna

    • 3 500 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 15 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż | Nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący wykończony w podwyższonym standardz...

  • Dom Hipolitów

    Hipolitów

    • 1 375 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Hipolitów gm. Halinów Dom z dużym potencjałem i lokalem usługowym przy głównej ulicy. Na sprzedaż przestronny dom o łącznej powierzchni ok. 320 m&su...

  • Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński
    Dom Warszawa gm. Bielany Bielany, Park Młociński

    Warszawa

    • 3 678 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 16 719 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolnostojący nowoczesny, energooszczędny dom 220 m2 na działce 572 m2 w prestiżowej lokalizacji na Bielanach. Kilkanaście minut od Centrum Warszawy, w  pobliżu Parku Młocińskiego....

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 2 950 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 3 950 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 13 860 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 849 999 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Klembów

    • 950 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 1 150 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Ostródzka

    Warszawa » Białołęka » ul. Ostródzka

    • 5 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do wynajęcia przestronny, częściowo umeblowany dom o powierzchni ok. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceDom został odświeżony — pomieszczenia są odmalowa...

  • Dom Kobyłka ul.

    Kobyłka

    • 1 399 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 968 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE!To jedna z najbardziej efektywnych kosztowo nieruchomości w tej części aglomeracji. Budynek z 2017 roku, który łączy duży met...

  • Dom Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 268 153 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segment o pow. 94m2 w nowej inwestycji na terenie Warszawy w dzielnicy Wawer rejon Aleksandrów. Segment idealny dla rodziny z dziećmi lub pary. PARTER: salon z kuchnią,...

  • Halinów dom, basen, 230 m2, dz. 800 m2, 0 prowizji
    1 / 10
    Halinów dom, basen, 230 m2, dz. 800 m2, 0 prowizji

    Halinów

    • 1 870 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z 2006 roku CENA: 1.870.000 Powierzchnia użytkowa: 230 m2  Działka: 800 m2 Bez prowizji dla Kupującego!! Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom wielorodzinny wr...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim o pow.228m2+ ogród pow. 450m2, w budynku garaż dwustanowiskowy ok 40m2 + pomieszczenie 25m2.Wysokość pomieszczeń (3,2 m) . Na parterze znajdu...

  • 1 / 2
    Dom Warszawa rynek pierwotny ul. Syta

    Warszawa » ul. Syta

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Łomianki ul. Modrzewiowa

    Łomianki » ul. Modrzewiowa

    • 2 350 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 8 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w zielonych Łomiankach | duża zalesiona działka | potencjał inwestycyjny |Łomianki, ul. ModrzewiowaCena: 2 350 000 złNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segmenty o pow. 114m2 + ogródki ok 200m2.Nowa inwestycja usytuowana w warszawskim Wawrze. Dogodna lokalizacja  sprawia, że dojazd do kluczowych tras dojazdowych m.in. d...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec