• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ząbki +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ząbkami

(620)
  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 640 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 15 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralna inwestycja nowoczesnych domów przy Wale Zawadowskim, w zielonym otoczeniu nad Wisłą. Duże przeszklenia, ogródek i taras zapewniają komfort na co dzień, a szybki dojazd do...

  • Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 740 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 16 310 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 7
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 870 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 17 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski
    1 / 8
    Dom Warszawa gm. Wilanów Wilanów, Wał Zawadowski

    Warszawa

    • 2 950 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 17 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny
    1 / 15
    Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny

    Warszawa

    • 2 199 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Białołęka Brzeziny idealny dla rodziny Ul. Białołęcka Podstawowe informacje: Dom wolnostojący - 250 m Działka - 1000 m Bardzo jasny, ustawny Rozkład - Parter: -...

  • Elegancki dom 260 m² na skraju lasu – Wawer
    1 / 16
    Elegancki dom 260 m² na skraju lasu – Wawer

    Warszawa

    • 2 899 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 11 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni 260 m², położony w spokojnej, zielonej części Wawra, bezpośrednio przy granicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego....

  • Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,
    1 / 9
    Dom Warszawa gm. Rembertów Rembertów,

    Warszawa

    • 1 259 390 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC! B1 -114,49 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Wa...

  • Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %
    1 / 8
    Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 1 040 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 11 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowieckiego Parku Krajobraz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %
    1 / 9
    Wykończony bliźniak Wawer bez PCC i %

    Warszawa

    • 1 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 13 820 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Wawra, tuż przy otulinie Mazowiecki Park Krajobrazowy. T...

  • Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd
    1 / 4
    Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd

    Sieraków

    • 816 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż połówkę bliźniaka położoną w Sierakowie przy ul. Sienkiewicza pod Warszawą. Cała inwestycja składa się z dwóch budynków, w każdym po 2 lokale mieszkalne na pr...

  • Działka ROD z domkiem Praga Południe
    1 / 7
    Działka ROD z domkiem Praga Południe

    Warszawa

    • 269 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek ROD – Warszawa Praga Południe Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny domek w standardzie całoroczny położony na terenie ROD w atrakcyjnej części Pragi Południe. Idealny...

  • Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie
    1 / 12
    Nowoczesny dom, wykończony w wysokim standardzie

    Łomianki

    • 2 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 22 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, wykończony w wysokim standardzie i przygotowany do natychmiastowego zamieszkania. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o...

  • Sprzedam dom w Bułgarii - 33 km od Montany.
    1 / 11
    Sprzedam dom w Bułgarii - 33 km od Montany.

    Warszawa

    • 60 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom 60 m2 posadzony na działce 600 m2 33 km od Montany - Bułgaria. Akt notarialny. Cena 15 000,00 Euro plus koszty Notariusza - w Bułgaria Bardzo dobry dojazd z Sofii do...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...

  • Dom Warszawa Białołęka, Brzeziny ul. Echa Leśne

    Warszawa » Białołęka » ul. Echa Leśne

    • 1 935 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 12 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 149,86 m², na ogrodzonej działce 419,18 m², w zielonej i spokojnej części Białołęki - Brzeziny. Wykończony w wysokim...

  • Dom Kąty Węgierskie gm. Nieporęt
    1 / 6
    Dom Kąty Węgierskie gm. Nieporęt

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 1...

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Zdziarska
    1 / 15
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Zdziarska

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom premium na Zielonej Białołęce - w otulinie Puszczy Słupeckiej Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Warszawy. Dom o wysokim s...

  • Dom Warszawa Wawer, Las
    Dom Warszawa Wawer, Las

    Warszawa

    • 1 450 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 14 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny dom 1/2 bliźniaka o powierzchni 96,7m2 na działce 250m2 m z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- LAS w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na dwóch kon...

  • Domy 15 minut od Warszawy
    1 / 11
    Domy 15 minut od Warszawy

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWA INWESTYCJA - ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA BEZ PODATKU PCC, BEZ PROWIZJI. OSIEDLE MŁODYCH DĘBÓW - BUDOWA TRWA! DOMY W MIEJSCOWOŚCI STEFANOWO - NA POŁUDNIE OD WARSZAWY Z...

  • Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Choszczówka, Dębowa
    1 / 14
    Dom Warszawa gm. Białołęka Białołęka, Choszczówka, Dębowa

    Warszawa

    • 1 050 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 125 m², położony w spokojnej, zielonej części Białołęki - na osiedlu Choszczówka. Do centrum Warszawy 30...