• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Serock +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Serockiem

(166)
  • Domek letniskowy na działce budowlanej las rzeka

    Łosie

    • 265 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od kupującego. Na sprzedaż oferujemy domek letniskowy o powierzchni ok. 55 m2 posadowiony na działce budo...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 1 000 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta deweloperska, 0% prowizji, bez PCC, gotowe do odbioru! Na sprzedaż oferujemy parterowe, funkcjonalnie zaprojektowane domy jednorodzinne, wolnostojące o powierzchniach 132 -...

  • Dom 90 m² blisko Zalewu Zegrzyńskiego i Rzeki

    Arciechów

    • 819 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży podpiwniczony dom o powierzchni 90 m² położony w malowniczej okolicy, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego i rzeki Rządzy. Nieruchomość usytuowana jest na działce...

  • 0% Osiedle domów blisko Zalewu Zegrzyńskiego

    Dosin

    • 980 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Siedlisko 4,3 ha 30 km od Warszawy 0% prowizji

    Działy Czarnowskie

    • 2 890 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż oferujemy duże siedlisko o powierzchni 4,3 ha położone w Działach Cza...

  • 0%, 154 m z poddaszem, blisko Radzymina i S8

    Ciemne

    • 725 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 4 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Powierzchnia łącznie z poddaszem: 157m2 Powierzchnia użytkowa: 74,05m2 Powierzchnia ogródka: ok. 120m2 z dwoma miejscami parkingowymi. W skład l...

  • Domek letniskowy przy plaży w Wieliszewie
    1 / 16
    Domek letniskowy przy plaży w Wieliszewie

    Wieliszew

    • 595 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domku letniskowego blisko wody? Zapraszam do Wieliszewa! Gratka dla rodzin z dziećmi czy wędkarzy! Domek letniskowy, który dzięki ogrzewaniu na pelet (nowy piec) może być...

  • Dom w prestiżowej dzielnicy Legionowa.

    Legionowo » ul. Bałtycka

    • 2 970 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, funkcjonalnego rodzinnego/wilopokolenowego domu zlokalizowanego w najbardziej prestiżowej i najstars...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2
    1 / 9
    Dom/Segment na sprzedaż - Bezpośrednio od Developera C5/2

    Radzymin

    • 899 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 5 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom / segment na sprzedaż – bezpośrednio od dewelopera (C5/2) Cena: 899 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokali w naszej najnowszej inwestycji – kameralnego...

  • Dom Jabłonna rynek pierwotny ul.

    Jabłonna

    • 990 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Butikowe domy premium w zielonej Jabłonnie.Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia mają w sobie spokój, światło i obietnicę dobrego życia.W Jabłonnie powstaje kameralna inwestyc...

  • Dom do wykończenia w cichej części Serocka
    1 / 8
    Dom do wykończenia w cichej części Serocka

    Legionowo

    • 840 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    opiekun oferty-Irena-6********79; Kupujący zwolniony z płacenia podatku PCC. Świetna propozycja dla osób szukających ciszy i spokoju, szukających schronienia od zgiełku dużego mias...

  • Wyjątkowy dom wolnostojący! - Legionowo/Józefów
    1 / 16
    Wyjątkowy dom wolnostojący! - Legionowo/Józefów

    Legionowo

    • 1 049 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowość! Atrakcyjny dom wolnostojący na granicy Józefowa i Legionowa - w sąsiedztwie pięknego lasu - idealne miejsce dla rodziny z dziećmi! Zapraszam na dzień pokazowy w dniu 25.04....

  • Dom Radzymin rynek pierwotny ul. Weteranów

    Radzymin » ul. Weteranów

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Urokliwy dom pod Radzyminem
    1 / 15
    Urokliwy dom pod Radzyminem

    Ruda

    • 699 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego, kameralnego domu położonego w spokojnej miejscowości Ruda, w pobliżu Radzymin. Nieruchomość idealna dla osób poszukujący...

  • Działka budowlana o pw. 11604 m2.
    1 / 5
    Działka budowlana o pw. 11604 m2.

    Ruda

    • 590 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu o powierzchni ok 50 m2. Pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka. Częściowo ogrodzona działka budowlana o pow. 11604 m2. (szerokość działki ok 17 m) Dojazd drogą asfalt...

  • ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅
    1 / 14
    ✅Zobacz>>>Przestronny dom w Legionowie✅

    Legionowo

    • 6 200 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przestronny dom w świetnej lokalizacji w Legionowie. Do wynajęcia dom o powierzchni 114 m2 z ogródkiem. Nowoczesny, trójkondygnacyjny budynek znajduje się w środkowej części zabudo...

  • Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV
    1 / 16
    Budynek mieszkalny z częścią usługową, PV

    Nieporęt

    • 990 000 zł cena
    • 288 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny z częścią usługową, 7 pokoi, instalacja PV, sala z witryną, podpiwniczenie. Doskonała lokalizacja, Osiedle Głogi położone między ul. Jana Kazimierza a Kanałkie...

  • Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd
    1 / 4
    Połówka bliźniaka, pod Warszawą, szybki dojazd

    Sieraków

    • 816 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż połówkę bliźniaka położoną w Sierakowie przy ul. Sienkiewicza pod Warszawą. Cała inwestycja składa się z dwóch budynków, w każdym po 2 lokale mieszkalne na pr...

  • Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec
    1 / 9
    Nowoczesne domy-deweloperskie 5km od Siedlec

    Teodorów

    • 749 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 6 457 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Dom Kąty Węgierskie ul.

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 111...