• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Serockiem

(167)
  • Domek z basenem za wałem Bugu przy plaży Arciechów

    Arciechów

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna na wyłączność w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od Strony Kupującej. Lokalizacja: Arciechów, ul. Kapitańska, nr działki 129/4. Na sprz...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Borowa Góra

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dobre Oferty Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 849 999 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 5 658 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda
    1 / 13
    Klimatyczny dom wśród lasów - Ruda

    Ruda

    • 570 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 7 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury cisza, las i prywatność, Ruda, gmina Bojanów Szukasz miejsca, w którym naprawdę można zwolnić tempo, usłyszeć ciszę i poczuć zapach lasu, a jednocześnie nie r...

  • Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)
    Nowoczesny bliźniak w Skrzeszewie (150 m²)

    Skrzeszew

    • 949 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ: Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Skrzeszewie (150 m² + 30 m²) Nowo powstająca wyjątkowa inwestycja: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnym desig...

  • Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy
    1 / 16
    Wolnostojący dom, w otulinie lasu, blisko Warszawy

    Chotomów

    • 1 370 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w malowniczej miejscowości Chotomów. To prawdziwa perełka na rynku, oferująca doskonały stosunek jakości do ceny. Wolnostojący dom poło...

  • Dom Jabłonna
    1 / 11
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 1 000 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 8 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kontakt telefoniczny: [tel] Nowoczesny dom 119 m² okolice Warszawy – 30 min do centrum | Jabłonna ul. Piaskowa | dom pod Warszawą | Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej...

  • Sprzedam dom z działką 1300 m2 miejscowość Ruda Radzymin
    1 / 12
    Sprzedam dom z działką 1300 m2 miejscowość Ruda Radzymin

    Ruda

    • 630 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 150 m2 z działką 1300 m2 Status działki całoroczna budowlana Dom w miejscowości Ruda koło Radzymina niedaleko zalewu Zegrzyńskiego Jest gaz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 2
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 1 176 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy parterowy dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe w okolicach Serocka. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i nowocze...

  • Dom Michałów-Grabina gm. Nieporęt
    1 / 10
    Dom Michałów-Grabina gm. Nieporęt

    Michałów-Grabina

    • 1 380 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rzadkość! Duży dom z potencjałem inwestycyjnym - 360 m2 Na sprzedaż duży, trzy kondygnacyjny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni  360 m2. Nieruchomość usytuowana jest na...

  • Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów
    1 / 15
    Dom Chotomów gm. Jabłonna Chotomów

    Chotomów

    • 1 600 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 7 374 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny wolnostojący dom posadowiony na starannie zagospodarowanej ponad 1000 metrowej działce zlokalizowanej w cichym zakątku centrum Chotomowa. Dom o klasycznej bryle bez gar...

  • Dom Stary Kraszew gm. Klembów
    1 / 7
    Dom Stary Kraszew gm. Klembów

    Stary Kraszew

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom  o optymalnej powierzchni - 150 m2.  Idealny dla rodziny Szukasz miejsca, w którym wygoda spotyka się z przestrzenią i nowoczesnymi rozwiązaniami? Ten dom o powier...

  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 150 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 12 216 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojacy o naprawdę unikatowym charakterze i klimacie. Zrealizowany wg. projektu pracowni extradom.pl "Dom przy Zamkowej" z drobną zmianą, tj. powiększeniem domu o przyłą...

  • Dom Marynino gm. Serock
    1 / 13
    Dom Marynino gm. Serock

    Marynino

    • 890 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 6 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 139,85 m2, w tym funkcjonalny garaż 20,45m2 -  w zabudowie bliźniaczej, z dużą działką 700 m2 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowo f...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 4
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 837 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - w pobliżu Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów jedn...

  • Dom z halą na dużej działce budowlano-usługowej

    Nowe Załubice

    • 1 395 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 19 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy nieruchomość poło...

  • Dom letniskowy o pow. 113 m² w pobliżu rzeki Bug.

    Kuligów

    • 670 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 5 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy z możliwością całorocznego użytkowania, o powierzchni 113 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 585 m². Budynek posiada garaż...

  • Klimatyczny domek przy Bugu na końcu świata

    Nowe Załubice

    • 350 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 6 604 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od Kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji. Na sprz...

  • Dom w centrum: 240 m², Fotowoltaika.

    Radzymin

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok. 240 m², położony w centrum Radzymina, na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 1180 m². Budynek został wyb...

  • Drewniany dom letniskowy w Arciechowie, 70 m²

    Arciechów

    • 555 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży drewniany dom letniskowy o powierzchni około 70 m², wybudowany w 2021 roku i położony na zagospodarowanej działce o wielkości 850 m² w Arciechowie, zaledwie...