• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Serockiem

(166)
  • Dom Kąty Węgierskie gm. Nieporęt
    1 / 6
    Dom Kąty Węgierskie gm. Nieporęt

    Kąty Węgierskie

    • 850 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości, położonej zaledwie 10 minut od Zalewu Zegrzyńskiego. Na całość składa się działka - powierzchni 1...

  • Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie
    1 / 8
    Sprzedam fajną działkę z domkiem w Kuligowie

    Kuligów

    • 239 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam fajną działkę rekreacyjno-budowlaną z domkiem w turystycznej miejscowości Kuligów. Działka leży blisko rzeki Bug. Powierzchnia działki to 396 metrów. Domek do remontu l...

  • Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży
    1 / 10
    Dom Cegielnia gm. Brudzeń Duży

    Cegielnia

    • 490 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 5 158 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tani w utrzymaniu, dom na sprzedaż! Szukasz domu, który łączy wygodę, oszczędność i ekologiczne rozwiązania? Mamy coś wyjątkowego! Cegielnia 3A, gm. Brudzeń Duży Dom...

  • Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury
    1 / 15
    Dom na Rembelszczyźnie w pięknym otoczeniu natury

    Rembelszczyzna

    • 1 150 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 6 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży, pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 118m2, znajdującego się na przepięknie zaprojektowanym kameralnym, nowym osiedlu, z działką o...

  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt, Przyszłość
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt, Przyszłość

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 799 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z ogrodem w Stanisławowie Pierwszym komfort, cisza i natura Marzysz o przestronnym domu z dużym ogrodem w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż n...

  • Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt, Przyszłość
    1 / 15
    Dom Stanisławów Pierwszy gm. Nieporęt, Przyszłość

    Stanisławów Pierwszy

    • 1 099 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 8 863 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesna połowa bliźniaka nad Kanałem Żerańskim 107 m + garaż 17 m2 | stan deweloperski premium Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają nowoczesnego domu w spokojnej, ziel...

  • Dom Teodorów gm. Szczawin Kościelny
    1 / 15
    Dom Teodorów gm. Szczawin Kościelny

    Teodorów

    • 230 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w sercu natury oaza spokoju w otulinie lasu Natura 2000 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu lasu, w strefie Natura 2000 idealne miejsce dla osób szukający...

  • Działka z domem i domkiem w Chajętach
    1 / 12
    Działka z domem i domkiem w Chajętach

    Chajęty

    • 820 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Marzysz o własnym domu z możliwością szybkiego zamieszkania lub inwestycji? Ta działka w Chajętach o powierzchni 1312 m² jest idealnym miejscem! Nieruchomość łączy w sobie spokój p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I
    1 / 16
    Nowoczesne domy na sprzedaż - ETAP I

    Skorosze

    • 494 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny, energooszczędny dom typu stodoła w Skoroszach – gotowy do zamieszkania! Jeśli szukasz eleganckiego, komfortowego domu w otoczeniu natury, ta oferta spełni Twoje marzen...

  • Dom Radzymin ul. Żeromskiego Stefana

    Radzymin » ul. Żeromskiego

    • 5 800 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) w Radzyminie. Budynek usytuowany jest pośród zabudowy mieszkalnej, usługowo-produkcyjnej. Budynek dwukondygnacyjny (parter i piętro) w trakcie...

  • Dom Jabłonna
    1 / 16
    Dom Jabłonna

    Jabłonna

    • 2 890 000 zł cena
    • 362 m2 powierzchnia
    • 7 984 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość -  nowoczesny dom jednorodzinny z funkcjonalnym lokalem usługowym. Idealna propozycja zarówno do komfortowego zamieszkania, jak i prowadzenia wła...

  • Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica
    1 / 3
    Dom Pobyłkowo Małe gm. Pokrzywnica

    Pobyłkowo Małe

    • 973 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Pobyłkowo Małe - na obrzeżach Serocka. Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie nowych domów...

  • Sprzedam Dom
    1 / 2
    Sprzedam Dom

    Zatory

    • 1 000 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 937 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Ładny, nowy, zadbany dom z działką 900m2. Zamieszkały od 2024r. Wszytko w domu jest zrobione, można odrazu się wprowadzać. Możliwość sprzedaży z całym wyposażeniem. Dom bu...

  • Wynajmę
    1 / 4
    Wynajmę

    Jachranka

    • 2 700 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę domek z działką rekreacyjną do zamieszkania lub pobytu okazjonalnego. Drewniany domek składający się z poziomu parteru ( część dzienna,aneks kuchenny z oknem, sypialnia, ł...

  • Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt
    1 / 11
    Dom typu Stodoła w Gminie Nieporęt

    Stanisławów Pierwszy

    • 2 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący w stylu nowoczesnej stodoły. Zbudowany według projektu pracowni architektonicznej Dobre Domy – Alia I. Wybudowany jest z bardzo dobrej jakości materiałów....

  • Dom bliźniak
    1 / 14
    Dom bliźniak

    Jachranka

    • 690 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 434 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Okazja! Duży dom wśród zieleni niedaleko Narwi
    1 / 16
    Okazja! Duży dom wśród zieleni niedaleko Narwi

    Kacice

    • 1 249 999 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i zadbany dom na bardzo dużej działce zlokalizowany pod Pułtuskiem w miejscowości Kacice. Dom wybudowany w 2009r. i wykończo...

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - JABŁONNA
    1 / 16
    PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - JABŁONNA

    Jabłonna

    • 1 099 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 kondyg...

  • PROMOCJA - 3 kondygnacje użytkowe - 163.89 m² - segment w JABŁONN...

    Jabłonna

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    PROMOCJA BUDYNEK 4 LOKAL 1 → 999 000 zł → tylko 6095.55 zł/m² Segmenty oddane do użytkowania → Już w sprzedaży Stan deweloperski → Gotowe do aranżacji i zamieszkania 3 ko...

  • Dom Legionowo Bukowiec rynek pierwotny ul. Grudzie

    Legionowo » ul. Grudzie

    • 785 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 7 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, wygodę i ekologię.Inwestycja Grudzie 37 to kameralne osiedle czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w cichej i zielonej czę...