• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |
    1 / 10
    Nowa Niższa Cena! Dom + biuro + działka 596 m² |

    Piastów

    • 1 549 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 377 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z częścią biurowo-produkcyjną i magazynową przy wiadukcie / obok przychodni | Piastów, Reja 12A | Idealny pod firmę lub dwa mieszkania Opis ogłoszenia Na sprzedaż nieruchomość...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 10 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak z wydzieloną działką 300m2

    Piastów

    • 1 295 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w Piastowie. Dom znajduje się w spokojnej części Piastowa, w sąsiedztwie nowe...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Opacz-Kolonia

    • 3 850 000 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 13 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • BP Ursynów 300/1000m działka Super Lokalizacja Las przy OBI
    1 / 16
    BP Ursynów 300/1000m działka Super Lokalizacja Las przy OBI

    Warszawa

    • 2 880 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BP. 1000działka ️ Sprzedaż /Zamiana Ursynów Żołny Las ️ Bezpośrednio Pilnie ️ Sprzedam bądź zamienię! ( Wwa / Dopłata ) ️ ️ Dom bezczynszowy super pod inwestycje, ogólnie teraz w...

  • Dom Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 2 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przestronny dom wolnostojący z ogrodem - 390 m², Białołęka Zielona Funkcjonalny układ - idealny dla rodziny: Parter: salon z jadalnią i...

  • BP • Sprzedaż Super Lokalizacja Wwa Ursynów Żołny Las. Bezpo
    1 / 16
    BP • Sprzedaż Super Lokalizacja Wwa Ursynów Żołny Las. Bezpo

    Warszawa

    • 2 850 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super Lokalizacja! Warszawa Ursynów, Pyry - ul. Żołny, Las, Cisza! • BP Spokojna, willowa okolica (to ta lepsza strona Pyr, strony Lasu / Ursynowa.) Pi...

  • Dom Strzeniówka, ul. Komorowska

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8. Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o powierz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wawer, Miedzeszyn ul. Derkaczy

    Warszawa » Wawer » ul. Derkaczy

    • 1 240 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak na sprzedaż ul. Derkaczy , Warszawa (Wawer) Miedzeszyn /Falenica Budowa ruszy na wiosnę 2026. Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego segmentu w kameralnej in...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Góra Kalwaria

    • 1 339 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jazgarzew rynek pierwotny ul. Główna

    Jazgarzew » ul. Główna

    • 1 150 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,00 m², położony na działce o powierzchni 510 m², zlokalizowany w uroc...

  • Luksusowy dom na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 999 999 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Magnat opis Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1600 m2 w atrakcyjnej części Konstanicna. Dom zapro...

  • Dom Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 10 000 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie. W najbli...

  • Bliźniak w super lokalizacji | bez PCC 2% | Super!

    Młochów

    • 990 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 6 828 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży developera. Oferujemy do sprzedaży 1/2 nowego domu w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 475m2. (własność)Dom sprzedawany jest w s...

  • Wyjątkowy dom z klimatem blisko lasu Strzeniówka

    Strzeniówka

    • 1 480 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 920 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży piękny, wyjątkowy dom z klimatem, dla tych którzy cenią ciszę, spokój i śpiew ptaków o poranku.Dom otoczony  pięknym ogrodem oraz  wysokimi drzewami na grani...

  • Dom Michałowice

    Michałowice

    • 5 200 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość zlokalizowana w Michałowicach składająca się z dwóch budynków mieszkalnych oraz hali magazynowo - biurowej. Budynek I - powierzchnia 165m2 parterowy, zbudowany w 199...

  • Dom w atrakcyjnej lokalizacji

    Młochów

    • 910 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży 1/2 nowego domu w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce 475m2. (własność)Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim. W budowie. Oddanie do użytku listopad 2...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 11 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak super lokalizacja/blisko WKD SuPeR CeNa!!

    Otrębusy

    • 780 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 6 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom typu bliźniak z lat 70-tych w miejscowości OtrębusyLokalizacja:  Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy na działce o powierzchni 400 m², z licz...

  • Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...