• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom w cichej okolicy
    1 / 12
    Dom w cichej okolicy

    Jastrzębie

    • 1 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka, 3 kondygnacje plus jedna kondygnacja -piwnice z garażem każda ok.75 metrów, strych 94 m. Dom po częściowym remoncie, wymienione okna, gładzie na ścianach. Całkow...

  • 3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów
    1 / 16
    3/8 udziału w nieruchomości od Syndyka - ul. Patriotów

    Warszawa

    • 205 350 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 2 361 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/890/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 3/8 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka
    Dom Warszawa Wilanów, Wilanów, Obornicka

    Warszawa

    • 19 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu w Wil...

  • Atrakcyjny Segment Dwupiętrowy w Zgorzale

    Zgorzała

    • 1 220 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 7 219 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI.Dwupiętrowy segment w wysokim standardzie – gotowy do zamieszkaniaNa sprzedaż komfortowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w zielonej i...

  • Wynajmę dom 3-piętrowy z opcją hali i biura

    Złotokłos

    • 6 800 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajmę dom od 1 listopada ( w trakcie odświeżania ) 3 piętrowy plus hala z biurem za dodatkową opłatą na życzenie z dwoma wejściami. Dom znajduję się w Złotokłosie na ul : Jałow...

  • Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2
    1 / 9
    Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowany dom na granicy Józefowa/Emowa (1/2 bliźniak) usadowiony jest na  mini osiedlu, Tereny zalesione w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki  około 900 m2...

  • Piękny Dom w Radości
    Piękny Dom w Radości

    Warszawa

    • 2 470 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 11 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż duży komfortowy dom, w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość jest położona w Radości. Powierzchnia użytkowa budynku 210m2, całkowita 260m2, działka zagospodarowana, ogr...

  • Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów
    1 / 9
    Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów

    Józefów

    • 7 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², położony na urokliwej działce o powierzchni 877 m² w Józefowie?Michalinie przy ul. Willowej....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów
    1 / 15
    Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów

    Józefów

    • 1 670 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 11 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142.31m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 450m2. Nieruchomość znajduje się w Józefowie w otoczeniu ciszy i spokoju, jednocześnie...

  • Dom Żabieniec rynek pierwotny ul. Kazimierza Deyny

    Żabieniec » ul. Deyny

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wykonany według projektu "Dom w Arkadiach R2" firmy Archon.Nieruchomość położona jest Zabieńcu koło Piaseczna, w spokojnej i zielo...

  • Syndyk sprzeda udział w nieruchomości
    1 / 7
    Syndyk sprzeda udział w nieruchomości

    Janki

    • 32 850 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Dominik Gryz ogłasza nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości I. Przedmiot przetargu Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom Janów Ruszki ul.

    Janów

    • 1 290 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 9 348 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Prezentujemy Państwu dom o klasycznej bryle i nowoczesnym wnętrzu, położony w sielskiej, otoczonej zielenią lokalizacji w Janowie Ruszki. To idealna propozycja dla rodziny poszukuj...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 220 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 8 777 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny segment narożny 139 m² z dużym ogrodem - Warszawa Wawer.Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny segment narożny z dużym ogrodem, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica rynek pierwotny ul. Przylaszczkowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przylaszczkowa

    • 1 099 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny segment środkowy 139 m² z ogrodem - Warszawa Wawer,Na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Warszawie. W otoczeniu lasów, z...

  • Wynajmę budynek mieszkalny
    1 / 7
    Wynajmę budynek mieszkalny

    Piastów

    • 3 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę budynek mieszkalny dla firmy.Budynek posiada kuchnię,dwa pokoje z tv. na 5,6 osób,łazienka,parking.

  • Dom Warszawa Rembertów ul. Działyńczyków

    Warszawa » Rembertów » ul. Działyńczyków

    • 1 999 999 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków....

  • Sprzedam dom 70,działka 3900 m2 Szczeglacin gmina Korczew

    Warszawa

    • 365 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SZCZEGLACIN woj. mazowieckie, powiat siedlecki, gm Korczew. Siedlisko 3813 m2 ogrodzone siatką. Budynek mieszkalny – 70m2, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, sień, korytarz. Dom je...

  • Niewielki Dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 890 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 85 m² z zagospodarowanym ogrodem w spokojnej części Piastowa, położony na zielonej działce o powierzchni 580 m² w otoczeni...

  • Dom Warszawa Praga,-Południe ul. Dąbrowiecka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Dąbrowiecka

    • 14 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom z ogrodem na wynajem | 160 m² | Saska Kępa, ul. Dąbrowiecka 3Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 160 m², poło...

  • Nowoczesny Bliźniak gotowy do własnej aranżacji

    Falenty Nowe

    • 967 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 7 615 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany kameralnym i spokojnym osiedlu w Falentach Nowych, gmina Raszyn. Powierzchnia całkowita 127 m² (użytkowa 107 m²), powierzchnia dzi...