• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom parterowy 250m2 na dużej działce

    Kajetany

    • 2 700 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy o powierzchni 250m2 zlokalizowany w Kajetanach gmina Nadarzyn Budynek z 1999r, materiał cegła ceramiczna, podwójnie ocieplony, okna nowe drewniane, ogrzewanie olejo...

  • Nowy Super dom w Kaniach blisko WKD Media Odebrany

    Kanie

    • 1 040 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w najlepszej części miejscowości Kań - czyli od strony lasu.Zgodnie z pozwoleniem na budowę i podziałem działki nieruchomość st...

  • Duży dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny

    Michałowice

    • 1 480 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej dzielnicy willowej pół bliźniaka /500 m2/. Dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny. Na parterze salon 32 m2, dwie sypialnie po 18 m2, kuchnia i łazienka. Na pierwszy...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Atrakcyjna nieruchomość z klimatem

    Chylice

    • 1 500 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten wyjątkowo atrakcyjny dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce, z oczkiem wodnym z wodospadem i mostkiem, zamieszkałym przez ryby. Oczko otoczone jest bogatą roślin...

  • Ekskluzywny dom z basenem w pięknym ogrodzie.

    Michałowice » ul. Kościuszki

    • 3 000 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 6 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolno stojący o oryginalnej architekturze posadowiony w pięknym ogrodzie. Posesja jest usytuowana w bocznej cichej ulicy. W sąsiedztwie wille i domy jednorodzinne. Dom składa s...

  • Posiadłość na działce 2600 m2 w Warszawie

    Warszawa » Ursus

    • 4 999 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 22 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania posiadłość na działce 2600 m2 w Ursusie. W jej skład wchodzą 2 domy: Pierwszy o powierzchni 220 m2 z roku 2003 i drugi o powierzchni 150 m2 z roku 1937 po kapitalny...

  • Funkcjonalny dom z lokalem użytkowym.

    Pruszków » al. Jerozolimskie

    • 2 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 6 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni całkowitej 360 m2 łącznie z lokalem użytkowym i piwnicą na działce 660 m2 przy jednej z głównych tras w kierunku Warszawy.Parter domu zajmuje lokal/magazyn oraz p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sadyba-233 m, 427 m działka, 6 pokoi - polecam !

    Warszawa » Mokotów

    • 3 200 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 13 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom wolnostojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 427 mkw. Dom o powierzchni użytkowej 233 m2 z 6 pokojami.Doskonale położony - cicho i spokojnie.Powierzchnia...

  • Dom Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 043 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony na działce MU (44mx24m), do której jest dojazd z dwóch stron (2 bramy). Przyziemie murowane ( 3 pomieszczenia + garaż), parter oraz piętro wybudowane w technologii ka...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Wawer

    • 1 299 999 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 8 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 zlokalizowany na warszawskim Wawrze.BEZ PCCDom o powierzchni 152 m2 z ogrodem 120 m2 składa się z:- parteru - s...

  • Komfortowy dom w Konstancinie
    1 / 15
    Komfortowy dom w Konstancinie

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 970 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 16 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz wyjątkowego domu dla swojej rodziny? Marzysz o spokojnym i zielonym otoczeniu! Marzysz o domu, w którym Twoja rodzina będzie szczęśliwa? Nie przegap tej niesamowitej ofert...

  • Wyjątkowa kamienica jako działający biznes
    1 / 4
    Wyjątkowa kamienica jako działający biznes

    Warszawa

    • 13 500 000 zł cena
    • 585 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Jeżeli chcesz być Rentierem i szukasz gotowego biznesu ta oferta jest doskonała dla Ciebie !! Na sprzedaż kamienica inwestycyjna przy ul. Odolańskiej na Dolnym Mokotowie w Warszawi...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Janki

    • 1 850 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 8 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Janki
    Biuro nieruchomości

  • 100 lenia Willa w centrum Piastowa!!

    Piastów

    • 1 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczna, ponad 100-letnia willa zlokalizowana w spokojnej części Piastowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 105 m² charakteryzuje się przestronnymi wnętrzam...

  • Dom Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Wąski Jar

    Warszawa » Ursynów » ul. Jar

    • 25 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Do wynajmu nieruchomość na Ursynowie/Kabaty. Dom o łącznej powierzchni 650m, wybudowany w 2000 roku w klimacie dworkowym. Większość pokoi w domu nie jest urządzona, stąd aranż...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 511 395 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Przy Alabastrowej 55 to projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku. Powierzchnia 117,67 m2 mieści 4 pokoje, słoneczną część dzie...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 486 126 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Regina Rex - to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia późniejszą aran...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 371 732 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom prefabrykowany Tracja 2 to projekt domu o powierzchni poniżej 100 m2, charakteryzującego się z jednej strony prostotą rozwiązań, z drugiej - niezwykłą funkcjonalnością i pra...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 296 451 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany w Cienistkach to dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej stodoły, który zwraca uwagę oryginalnym wykończeniem, a mieszkańcom oferuje wygodny program użytkowy. Ef...