• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kobyłka +20 km
  • Piaseczno +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Piasecznem

(879)
  • Dom Warszawa Wawer ul. Trakt Lubelski

    Warszawa » Wawer » inne Trakt Lubelski

    • 1 550 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom typu bliźniak na działce o wielkości 200m2 z dwoma miejscami postojowymi w Warszawskim Wawrze. Budynek znajduje się na  kameralnym, zamkniętym  osiedlu.Nieruchomość...

  • Piękny Duży dom Otwock ew. zamiana
    1 / 16
    Piękny Duży dom Otwock ew. zamiana

    Otwock

    • 2 599 999 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 5 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękny duży dom w Otwocku , ładnie położony, gotowy do zamieszkania. Sprzedam piękny duży dom ok.450mkw, położony z dala od zgiełku a zarazem blisko Centrum, na dużej działce ze st...

  • Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,
    1 / 15
    Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,

    Kąty

    • 1 399 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a za oknem słychać śpiew ptaków? Poznaj ten wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kąty, zaledwie kilka...

  • ⭐⭐⭐⭐Segment 6 pokojowy SUPER LOKALIZACJA⭐⭐⭐⭐

    Pruszków » ul. Stanisława

    • 1 260 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Segment na granicy Komorowa i Pruszkowa, na osiedlu Ostoja, położony w doskonałej lokalizacji zapewniającej dostęp do pełnej infrastruktury oraz terenów rekreacyjnych. Dom o powie...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • Dom Pruszków
    1 / 15
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 499 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwurodzinny w Pruszkowie przy ul. Narutowicza 7. Parter: trzy pokoje o powierzchni 19 m2, 16 m2, 15 m2, kuchnia 11 m2, łazienka 3,5 m2 oraz korytarz 5,5 m2....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kosów

    • 650 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym
    obok stolicy dom z garażem, balkonem i tarasem zadaszonym

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jak sie mur w Berlinie przewrócił to pozbierałem jego kawałki i zbudowałem dom który teraz sprzedaję. Wszystko ma swój czas, Zamiast domu w stolicy to mam dla Ciebie lepszą ofe...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Warszawa Wawer ul. Przewodowa

    Warszawa » Wawer » ul. Przewodowa

    • 2 870 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 7 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przestronny Dom z Ogromnym Ogrodem i Kortem Tenisowym w Wawrze!Oferuję na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m², usytuowany na dużej działce o powierzc...

  • Dom Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria

    • 1 249 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" poleca na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, zlokalizowaną w Górze Kalwarii, w otoczeniu lasów i terenów zielon...

  • Dom Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 200 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o pow. ca.200m2, zlokalizowany w najładniejszej części Wesołej. Dom umiejscowiony na działce o pow. 806m. W części dziennej znajduje się s...

  • Unikatowa willa do zamieszkania lub pod usługi
    1 / 15
    Unikatowa willa do zamieszkania lub pod usługi

    Warszawa

    • 2 900 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 9 831 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową posiadłość na sprzedaż położoną w najbardziej malowniczej lokalizacji powiatu wyszkowskiego. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zgorzała

    • 1 590 000 zł cena
    • 223 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Białołęka ul. Modlińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Modlińska

    • 5 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na wynajem - 110 m², zamknięte osiedle, ul. Modlińska, BiałołękaOferuję komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu...

  • Dom Warszawa Wawer, Radość ul. Drwali

    Warszawa » Wawer » ul. Drwali

    • 3 900 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego domu wolnostojącego o powierzchni 220 m², położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Warszawy -...

  • Nowa inwestycja szeregowa na Wawrze Stan developerski
    1 / 8
    Nowa inwestycja szeregowa na Wawrze Stan developerski

    Warszawa

    • 1 289 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 8 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość: - segment środkowy, o powierzchni ok. 145 m2 - lokal mieszkalny z udziałem w gruncie o pow. działki ok. 83 m2. - Stan deweloperski (do wyk...

  • Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP
    1 / 11
    Osiedle leśną Dolina NOWY ETAP

    Warszawa

    • 519 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWY ETAP 9 BUDYNKÓW Segment mieszkalny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 93,96 mkw w standardzie deweloperskim. Powierzchnia użytkowa 67,54 mkw. Powierzchnia ogrodu:...

  • Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem
    1 / 16
    Na sprzedaż duży dom na Mazurach z pięknym ogrodem

    Warszawa

    • 2 800 000 zł cena
    • 256 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż duży dom z duszą i ogrodem marzeń w sercu Mazur – Prostki w województwie warmińsko-mazurskim. Są domy, które po prostu istnieją – i są takie, które się pamięta. Ten dom...

  • Dom Warszawa Wesoła ul. Sportowa

    Warszawa » Wesoła » ul. Sportowa

    • 4 570 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 7 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Rezydencja w Warszawie - Wesołej Zielona- Grzybowa. Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka i bardzo przestronna rezydencja, Posiadłość położona jest w otulinie Mazowieckiego Parku Kr...

  • Dom Warszawa Wawer, Falenica

    Warszawa » Wawer

    • 1 300 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    A teraz gratka dla wszystkich którzy marzą o domu w zielonej części Falenicy. To właśnie tu na sprzedaż mamy trzy piękne, nowoczesne segmenty. Do wyboru są dwa narożne i jeden środ...