dom na sprzedaż
1 kwi 2026

Dom Józefów

woj. Mazowieckie pow. otwocki gm. otwocki
Dodane 1 miesiąc temu, środa, 1 kwiecień 2026 16:21
2 595 000 zł 220 m2
2 595 000 zł 220 m2 11 796 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 220 m2
Cena za metr 11 796 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37500201

Opis

Oferujemy na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom wolnostojący o pow.220m2, położny w Józefowie.
Dom oferowany jest w stanie deweloperskim.Wnętrza domu i styl do aranżacji i wykończenia według własnego projektu.

W ramach standardu deweloperskiego wykonano rozprowadzenie instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania (oferta z piecem gazowym), instalacji hydraulicznej, instalacji alarmowej, elewację z elementami wzbogacającymi, tynki wewnętrzne, zamontowano trzyszybowe okna PCV, pokryto dach dachówką. Technologia wykonania murowana -materiał budowlany: ceramiczny Porotherm, ocieplenie styropianem 15cm.
W standardzie deweloperskim wykonane będą jeszcze:podjazd z kostki, ogrodzenie panelowe, brama wjazdowa.

Strefa wejściowa domu to wiatrołap z miejscem na garderobę i holem o łacznej pow 11m2. Ponad standardowa wysokość pomieszczeń 2,80m.

Parter stanowi strefę dzienną z salonem 26,54m2 i otwartą kuchnią 9,63m2 z jadalnią 6,84m2.
Przeszklenia w salonie otwierają widok na działkę otoczoną starodrzewem i estetyczną nową zabudowę sąsiedzką współgrającą z otoczeniem.

Na parterze dodatkowo przewidziano gabinet do pracy o pow.9,79m2 oraz łazienkę o pow.3,22m2.W geometryczną bryłę budynku wkomponowano przestronny garaż 2 -stanowiskowy o pow 37,54m2.

Piętro stanowi strefę nocną, znajdują się tu 4 wygodne i przestronne sypialnie( 15,18m2, 17,83m2, 19,41m2, 19,44m2, w tym sypialnia główna typu master bedroom z garderobą i własną łazienką oraz łazienka dodatkowa.