• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gliwicami

(51)
  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 106 892 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 601 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • Dom Paczyna gm. Toszek, Leśna
    1 / 15
    Dom Paczyna gm. Toszek, Leśna

    Paczyna

    • 540 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedaży dom o powierzchni około 200m2, usytuowany na dużej działce we wsi Paczyna, gmina Toszek, powiat gliwicki. Dom składa się z: - części parterowej zagospodarowan...

  • Dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie
    1 / 16
    Dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie

    Czerwionka-Leszczyny

    • 1 750 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oaza spokoju wśród pięknych krajobrazów- dom piętrowy, do zamieszkania w wysokim standardzie. Atuty nieruchomości: - Do zamieszkania, nie wymaga wkładu finansowego. - Dom piętrowy...

  • Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .
    1 / 16
    Dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem .

    Książenice

    • 4 600 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 30 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom z warsztatem serwisu ogumienia i basenem -Idealne miejsce do życia i biznesu . Oferujemy wyjątkową nieruchomość łączącą komfortowe warunki mieszkalne z doskonałymi moż...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pyskowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 11 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bargłówka

    • 999 000 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 3 888 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bełk

    • 329 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Świętochłowice » Lipiny

    • 425 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 2 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Bytom

    • 969 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 876 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ruda Śląska » Kochłowice

    • 940 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 5 912 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    VERITAS Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Szałsza

    • 1 100 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Ruda Śląska

    • 890 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 064 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Przegędza

    • 1 090 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zabrze Makoszowy

    Zabrze » Makoszowy

    • 899 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu do odświeżenia, niewielkiego remontu - budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 200m 2 + piwnice ok. 60m 2 (d...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Bycina

    • 758 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 5 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ruda Śląska » Bielszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 503 m2 powierzchnia
    • 3 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pyskowice

    • 580 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Pyskowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Przyszowice

    • 690 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wieszowa

    • 1 289 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Orzesze

    • 1 540 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 6 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Śląskie Centrum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości