• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gliwicami

(51)
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Orzesze

    • 2 250 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 11 030 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Szałsza

    • 1 830 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Direct Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 430 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferta sprzedaży połowy bliźniaka (lub całości) w Zbrosławicach Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży połowy bliźniaka, położonego w malowniczych Zb...

  • WYJĄTKOWA REZYDENCJA+BUDYNEK BIUROWY/PREMIUM

    Zabrze

    • 4 500 000 zł cena
    • 368 m2 powierzchnia
    • 12 229 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    WSPANIAŁA REZYDENCJA KLASY PRMIUM !!! NIESAMOWITY OGRÓD Z BASENEMWYSOKIEJ WYDAJNOŚCI NOWA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA (MONTAŻ GRUDZIEŃ 2022) ZNACZĄCO OBNIŻA KOSZTY UTRZYMANIA BUDYNKU...

  • Budowa Energooszczędnych Domów

    Ruda Śląska

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Budowa Domu Na Zamówienie

    Bytom

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• 1 / 3
    Na sprzedaż 50% udziałów w kamienicy położonej w centrum Świętoch...

    Świętochłowice

    • 949 000 zł cena
    • 408 m2 powierzchnia
    • 2 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Oferta inwestycyjna: Na sprzedaż 50% udziałów w kamienicy położonej w centrum Świętochłowic. Lokalizacja: woj. śląskie, Świętochłowice ul. Katowicka 16 [url] 50% udziałó...

  • Dom do wynajecia

    Gierałtowice

    • 3 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    oferuje do wynajmu parter w domu 50 m2, lub caly dom 100m2. mieszkanie parter: 2 pokoje z kuchnia i lazienka - prysznic. Mieszkanie wymaga odswiezenia, i remontu - ogrzewanie mon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom jednorodzinny w Nieborowicach

    Nieborowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 6 704 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny wybudowany 2014r. Dom jest przestronny i wygodny. Parter o powierzchni 100 m2 składa się z hallu z klatką schodową, salonu około 35 m połączonego z kuchn...

  • Nieruchomość - Czerwionka-Leszczyny

    Czerwionka-Leszczyny

    • 844 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.03.2026 roku GL1G/GU/1104/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zabrze

    • 990 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Jejkowice

    • 440 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 189 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INFOMARK
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Dobieszowice

    • 830 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • !!! DOMY WYSOKICH LOTÓW !!!
    1 / 20
    !!! DOMY WYSOKICH LOTÓW !!!

    Myszkowice

    • 2 498 360 zł cena
    • 312 m2 powierzchnia
    • 8 008 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sempre Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jejkowice rynek pierwotny

    Jejkowice

    • 579 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 5 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    [i] Jeżeli szukasz nowych domów w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika to zapoznaj się z tą ofertą. [/i]Na sprzedaż nowe domy w Jejkowicach. Budynki...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 780 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Wymysłów

    • 750 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Krupski Młyn

    • 400 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wymysłów

    • 999 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 6 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rogoźnik

    • 839 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 3 571 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siemion.pl sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 840 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rogoźnik, połowa bliźniaka w stanie do wykończenia. Budynek został wykończony w 2024r do stanu pełnego deweloperskiego wraz z ogrzewaniem centralnym i piecem 2-funkcyjnym Bosch z...

  • Dom Rogoźnik

    Rogoźnik

    • 890 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 296 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Jankowice

    Jankowice

    • 399 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 1 596 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, podpiwniczony o powierzchni użytkowej ok 200 m2 na działce 1044m2. Dodatkowo w cenie sąsiadująca działka o powierzchni...

  • Dom Bobrowniki Sączów

    Bobrowniki

    • 500 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Prezentacja oferty sprzedaży domu w Sączowie Szczegóły dotyczące nieruchomości Lokalizacja : Sączów, ul. Pocztowa Rok zakończenia budowy : 20...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 14 355 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 957 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Piotra Szczygieł osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt GL1G/GUp...

  • Dom Bobrowniki, Sienkiewicza
    1 / 15
    Dom Bobrowniki, Sienkiewicza

    Bobrowniki

    • 440 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 1 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Polecamy do sprzedaży piętrowy dom z użytkowym poddaszem o powierzchni 226 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 290 m2, znajdujący się w Bobrownikach. Dom idealny...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 595 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 799 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym zamkniętym usytuowany na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Myszkowicach gmina Bobrowniki. Budowa tego domu rozpoczęła się w 2020r. Ściany z porothermu, z...

  • Dom Sączów gm. Bobrowniki
    1 / 14
    Dom Sączów gm. Bobrowniki

    Sączów

    • 949 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 270 m2 usadowiony na pięknej widokowej...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 12 201 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Jankowice gm. Świerklany
    1 / 11
    Dom Jankowice gm. Świerklany

    Jankowice

    • 549 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 4 428 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Jankowice przy ulicy Podlesie na działce o powierzchni 333 m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 101,5 m2, a ca...

  • Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,
    1 / 15
    Dom Dobieszowice gm. Bobrowniki,

    Dobieszowice

    • 799 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA  Tylko u nas! Prezentujemy Państwu przestronny oraz funkcjonalny dom wolnostojący znajdujący się w Dobieszowicach. Dom wykończony jest w wysokim standardzie ; znajduje s...

  • Dom Jejkowice

    Jejkowice

    • 599 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 3 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługowa położona przy głównej ulicy w miejscowości Jejkowice - bardzo dobrej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Powierzchnia działki 11...

  • 1 / 4
    Nieruchomość zabudowana - Szczerbice

    Szczerbice

    • 10 371 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!
    1 / 8
    Dom z ogromnym potencjałem Kobiór!

    Kobiór

    • 499 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 341 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Jeżeli szukacie miejsca w którym chcecie spędzić czas w bliskości z naturą z dala od zgiełku pracy, a zarazem z możliwością aktywnego korzystania z dobrodziejstwa natury – DOBRZE T...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 550 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 4 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myszkowice gmina Bobrowniki, na sprzedaż dom w trakcie budowy. Budowa rozpoczęta w 2025r. Dom parterowy z garażem w bryle budynku budowany według projektu Combe odbicie lustrzan...

  • Dom Myszkowice

    Myszkowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z pełnym umeblowaniem, o wysokim standardzie, położony w miejscowości Myszkowice gmina Bobrowniki. Parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 130m2, postawiony na działce 1...

  • Dom Bobrowniki,
    Dom Bobrowniki,

    Bobrowniki

    • 420 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 3 854 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Bobrownikach Będzińskich, o powierzchni użytkowej 109,8 m², usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 203...

  • Dom Jankowice

    Jankowice

    • 350 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 2 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    [i] Szukasz domu do własnej aranżacji z prywatnym lasem? Jeżeli tego szukasz to ten dom jest dla Ciebie. [/i] Na sprzedaż dom z lat 70-tych, który położony jest na działce o pow...

  • Dom Szczerbice

    Szczerbice

    • 1 020 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany, gustownie wykończony, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129 mkw. WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ w wyjątkowo zielonej okolicy z niecod...

  • Nieruchomość - Szczerbice

    Szczerbice

    • 135 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 20.12.2023 roku GL1G/GU/1233/2023 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnik...

  • Dom, 104 m², Szczerbice

    Szczerbice

    • 49 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia z dnia 03.10.2025 roku GL1G/GU/827/2025 syndyk masy upadłości Damian Bolacki sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Pat...