• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gzy
  • Słona
  • Pułtusk +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Szałsza

(2)
  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Szałsza

    • 1 100 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Szałsza

    • 1 830 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Direct Home
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dwupoziomowe mieszkanie w budynku dwurodzinnym

    Zbrosławice

    • 339 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 2 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta tylko u nas w biurze. Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą i atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupoziomowego bezczynszowego mieszkania w Zbrosławicach w dwurodzinnym b...

  • 1 / 2
    Działka leśna Zbrosławice

    Zbrosławice

    • 164 520 zł cena
    • 2 742 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Działka leśna w super lokalizacji o powierzchni 2742 m2 nr działki 2273/4 Możliwość dokupienia sąsiedniej działki nr 2274/4 o pow 2932 SUPER LOKALIZACJA

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 430 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferta sprzedaży połowy bliźniaka (lub całości) w Zbrosławicach Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży połowy bliźniaka, położonego w malowniczych Zb...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 820 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 9 214 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 398 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 5 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 619 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 673 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 244 297 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 14 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice
    1 / 5
    Oferta z potencjalnymi najemcami Kawalerka Gliwice

    Gliwice

    • 234 831 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 13 814 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wieszowa

    • 1 289 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 451 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-z Tarasem od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-z Tarasem od Developera

    Gliwice

    • 291 368 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 0zł prowizji-BezPcc2%-z Balkonem od Developera
    1 / 5
    0zł prowizji-BezPcc2%-z Balkonem od Developera

    Gliwice

    • 578 928 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Gliwice

    • 2 200 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Obsługa Inwestycyjna Nieruchomości Czapla & Czapla Witold Czapla, Marta Czapla-Kluzek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 359 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 559 zł/m2 cena za metr

Wieszowa

    • 83 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w Wieszowie przy ul.Jagodowej nr.199/28 o powierzchni 5800m2.Działka ma w statusie łąki,rola,w planach budowa obwodnicy,graniczy z lasem. Cena do negocjacji.

  • PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza
    1 / 9
    PLEBISCYTOWA 3 pokoje CO sieć, 1 pętro, cisza

    Gliwice

    • 470 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 439 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiają do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie 73,37m2 przy ul. Plebiscytowej w Gliwicach. położone na 1 piętrze w budynku z cegły, po termomodernizac...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Gliwice

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola
    1 / 16
    STYLOWE mieszkanie na STARÓWCE, antresola

    Gliwice

    • 455 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    BIAŁOWĄS Nieruchomości przedstawiając do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Gliwickiej Starówce. STYLOWE Mieszkanie położone na 2 piętrze niskiej kamienicy w samym sercu miasta ,...

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , zlokalizowanego w Zbrosławicach w cichej i spokojnej okolicy, blisko pól, szkoły itp. Dom w stanie surow...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 52,01 m², Gliwice

    Gliwice

    • 111 122 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości 6/8 części w nieruchomości lokalowej położonej w Gliwicach przy ul. Ciołkowskiego 14/1. Numer księgi wieczystej GL1G/00117659/4...

  • Mieszkanie Gliwice, Junaków
    1 / 10
    Mieszkanie Gliwice, Junaków

    Gliwice

    • 360 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedaży atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogrzewaniem z sieci miejskiej, znajdujące się w bloku z wielkiej płyty. Lokalizacja Gliwice Trynek ulica Junaków. Lo...

  • 25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice
    1 / 9
    25-73 m2 (1-4 pok.) zamknięte Osiedle Poezji Gliwice

    Gliwice

    • 8 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 185 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Poezji !! Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Poezji t...

  • 26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI
    1 / 10
    26-95m2 (1,2,3,4 pok.) Os. Kochanowskiego BEZ PROWIZJI

    Gliwice

    • 9 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Osiedlu Kochanowskiego. Kupując ze mną nie płacisz prowizji, dostajesz cenę developera oraz dodatkowe wsparcie fachowca. Osiedle Ko...

  • Kawalerka w spokojnej okolicy I 7 min do centrum
    1 / 6
    Kawalerka w spokojnej okolicy I 7 min do centrum

    Gliwice

    • 257 095 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 9 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w otoczeniu natury! Brak prowizji! Brak podatku PCC 2%! W ofercie posiadamy również inne apartamenty na tej jak i innych inwest...

  • Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2
    1 / 4
    Budowlana, ul.Wrzosowa, MPZP, Promocja 330/m2

    Zbrosławice

    • 253 770 zł cena
    • 769 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 769 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Działka budowlana  Zbrosławice Wrzosowa
    1 / 5
    Działka budowlana Zbrosławice Wrzosowa

    Zbrosławice

    • 240 900 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 730 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej . Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfa...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 442 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokó...

  • 0%, Mikroapartamenty w Gliwicach

    Gliwice » ul. Pszczyńska

    • 266 757 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 14 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    0% prowizji, Inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.1.5, taras: 8,26 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus...

  • Działka rekreacyjna Jaśkowice gm. Zbrosławice

    Nowe

    Działka rekreacyjna Jaśkowice gm. Zbrosławice

    Jaśkowice

    • 65 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Do sprzedaży działka ROD w Jaśkowicach, w sąsiedztwie pól, zabudowana domkiem murowanym około 30m2, z przyłączem wody i fotowoltaiką. Działka jest zagospodarowane pięknymi nasadze...