• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Morzychna
  • Nasielsk +20 km
  • Kazuń Polski
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Szałsza

(2)
  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Szałsza

    • 1 100 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Szałsza

    • 1 830 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Direct Home
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom na sprzedaż 500,00 m², oferta nr CYFE279 nowość
    Dom na sprzedaż 500,00 m², oferta nr CYFE279 nowość

    Gliwice » Bojków

    • 660 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Opis oferty Prezentuje Państwu piękny dom w Gliwicach w dzielnicy Bojków.Nieruchomość złożona z: • wiatrołap 7,5 m.kw• przedpokój 16 m.kw• łazienka 8 m.kw• sypialnia 18 m.kw• salon...

  • Wybudujemy Dom Na Twojej Działce

    Gliwice

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 430 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferta sprzedaży połowy bliźniaka (lub całości) w Zbrosławicach Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży połowy bliźniaka, położonego w malowniczych Zb...

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Gliwice » Bojków

    • 779 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 4 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EPG Nieruchomości Przemysław Góra
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Gliwice » Brzezinka

    • 770 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 4 032 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Gliwice » Wójtowa Wieś

    • 1 790 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wieszowa

    • 1 289 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Gliwice » Żerniki

    • 1 450 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 9 932 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Gliwice

    • 1 950 000 zł cena
    • 202 m2 powierzchnia
    • 9 654 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Gliwice

    • 695 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Gliwice

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Gliwice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Gliwice

    • 5 900 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • KOMFORTOWY dom dla kadry kierowniczej

    Gliwice

    • 8 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Katarzyna Białowąs
    Agent nieruchomości

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 34 850 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 379 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , zlokalizowanego w Zbrosławicach w cichej i spokojnej okolicy, blisko pól, szkoły itp. Dom w stanie surow...

  • Dom Gliwice

    Gliwice

    • 1 490 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 731 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Wyjątkowy dom w przestrzeń, komfort i jakość jakiej szukasz! Jeśli marzysz o przestronnym solidnie wykonanym domu w spokojnej i zielonej okolicy, to właśnie znalazłeś c...

  • 1 / 2
    Nieruchomość zabudowana - Gliwice

    Gliwice

    • 28 700 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku
    1 / 16
    Rezydencja - Perła na Górnym Śląsku

    Gliwice

    • 4 300 000 zł cena
    • 511 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Unikatowa, perfekcyjna rezydencja w stylu secesji pruskiej, wystrój pałacowy. Rezydencja ma charakter willi przemysłowca z przełomu XIX i XX wieku. Budynek wybudowany w 2005 roku z...

  • Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy
    1 / 15
    Sprzedam dom modułowy, wakacyjny, rekreacyjny, letniskowy

    Gliwice

    • 29 990 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom modułowy dla 2 osób, całoroczny, ocieplony, klimatyzacja + ogrzewanie, wc plus mini kuchnia, taras. Transport HDS do 100 km gratis :) (tiny house, wakacyjny, rekreacy...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 22 550 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny bliźniak w Gliwicach Ostropie - Twoje miejsce na spokój i wygodę! Wyobraź sobie dom, który łączy komfort z doskonałą lokalizacją. To właśnie oferuje nasz bliźniak o p...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu nowoczesny, przestronny szeregowiec/skrajny/ o powierzchni 90,85 m², usytuowany w spokojnej i przyjaznej okolicy Gliwic. Nieruchomość ta jest idealnym miejscem d...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• WYJĄTKOWA LOKALIZACJA/2 BUDYNKI/UL. PRUSA!!!

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA LOKALIZACJA!!! SPOKOJNA OKOLICA W SAMYM CENTRUM GLIWIC!!! ULICA BOLESŁAWA PRUSA !!!DOM (POŁÓWKA BLIŹNIAKA) + WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PARTEROWY Z NIEZALEŻNYM WEJŚ...

  • Dom z potencjałem do własnej aranżacji
    1 / 16
    Dom z potencjałem do własnej aranżacji

    Gliwice

    • 930 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, pi...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 259 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROMOCJA !!!Do 24.05.26 cena 1259000,00 zł. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie szeregowej /środkowy szereg/ z zadbanym ogrodem i dwoma naziemnymi miejscami postojo...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 830 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje s...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/środkowy szereg /, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/ środkowy szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce...

  • Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.
    1 / 16
    Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.

    Gliwice

    • 980 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m², zlokalizowany w dzielnicy Ogrodów w Gliw...