• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy wolnostojące jednorodzinne Hornówek

(1)
  • Dom Hornówek

    Hornówek

    • 1 500 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 11 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom wybudowany z bali, ocieplony od wewnątrz, usytuowany blisko lasu. Parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka Poddasze - 2 pokoje po 30m + 2 łazienki Garaż wo...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Łomianki Dziekanów Polski

    Łomianki

    • 2 460 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 7 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klasyczny dworek polski na zadbanej działce, położony w miejscowości Dziekanów Polski, w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinowskiego Parku Narodowego. PARTER 178 m2: - salon 36 m2;...

  • Dom w Łomiankach 10 pokoi, Kwatery pracownicze

    Łomianki

    • 18 500 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Dom w Łomiankach o Powierzchni 290 m2 Bezpośrednio od Właściciela - Bez Prowizji Zapraszam do wynajęcia przestronnego domu o powierzchni 290 m2 w Łomiankach. Ta...

  • Klimatyczny dom w Kiełpinie
    1 / 16
    Klimatyczny dom w Kiełpinie

    Kiełpin

    • 1 499 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 5 766 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania klimatyczny dom wolnostojący o pow.260 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1485m2 .Działka bardzo ładnie zagospodarowana ,chroniąca prywatność mieszkańców, poło...

  • Dom Kiełpin ul. Bukowa

    Kiełpin » ul. Bukowa

    • 2 341 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 240 m², położony w zielonej i spokojnej części Kiełpina (gmina Łomianki), zaledwie 15 km od centrum Warszawy.Nieruchomość id...

  • Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą
    1 / 11
    Gotowy nowy dom wolnostojący pod Warszawą

    Nowy Dziekanów

    • 960 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJĄCY - kończymy budowę lada moment. MOŻLIWOŚĆ także WYKOŃCZENIA POD KLUCZ ZAPRASZAMY - DOM Z GARAŻEM, W ZIELONYM MIEJSCU - zakup bezpośrednio - bez podatku PCC i prowi...

  • Szukam mieszkania lub domu
    Szukam mieszkania lub domu

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukam mieszkania do 50 metrów ,2 pokoje kuchnia i łazienka,okolice Łomianek lub Łomianki z osobnym wejściem do budynku .kwota 3000zl z opłatami .

  • Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem
    Rewelacja Ostatni Wolnostojący Dom w Ofercie z Garażem

    Łomianki

    • 1 225 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 10 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dzień dobry ! Posiadam do sprzedania wolnostojący dom z samodzielną działką w Łomiankach/Dziekanów leśny. Dom sprzedaje bezpośrednio bez podatku i bez żadnej prowizji. Stan dewelop...

  • Piękny domek Łomianki-Sadowa czeka na nowych właścicieli
    1 / 15
    Piękny domek Łomianki-Sadowa czeka na nowych właścicieli

    Sadowa

    • 2 370 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 8 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży oferujemy piękny, reprezentacyjny, wolnostojący dom w Sadowej tuż za Łomiankami, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Posiadamy aktualny operat szacunkowy (z dni...

  • Dom Łomianki ul. Modrzewiowa

    Łomianki » ul. Modrzewiowa

    • 2 350 000 zł cena
    • 286 m2 powierzchnia
    • 8 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w zielonych Łomiankach | duża zalesiona działka | potencjał inwestycyjny |Łomianki, ul. ModrzewiowaCena: 2 350 000 złNa sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 286,...