• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Ząbkami

(620)
  • Dom w prestiżowej dzielnicy Legionowa.

    Legionowo » ul. Bałtycka

    • 2 970 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, wolnostojącego, funkcjonalnego rodzinnego/wilopokolenowego domu zlokalizowanego w najbardziej prestiżowej i najstars...

  • Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa
    1 / 15
    Dom dwa mieszkania działka 550m Zielonka Warszawa

    Zielonka

    • 1 049 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja Zielonka Bankowa pow wołomiński Dom wolnostojący z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz garaż i pomieszczenia gospodarcze ok 100m2 na działce 550m powierzchnia domu ok 20...

  • Dom Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 2 850 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Przestronny dom wolnostojący z ogrodem - 390 m², Białołęka Zielona Funkcjonalny układ - idealny dla rodziny: Parter: salon z jadalnią i...

  • BP • Sprzedaż Super Lokalizacja Wwa Ursynów Żołny Las. Bezpo
    1 / 16
    BP • Sprzedaż Super Lokalizacja Wwa Ursynów Żołny Las. Bezpo

    Warszawa

    • 2 850 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 8 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio! • Sprzedaż - Super Lokalizacja! Warszawa Ursynów, Pyry - ul. Żołny, Las, Cisza! • BP Spokojna, willowa okolica (to ta lepsza strona Pyr, strony Lasu / Ursynowa.) Pi...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kobyłka

    • 755 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atodom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych
    1 / 6
    Dom w Markach, z mozliwoscia dwóch mieszkań dwupokoleniowych

    Marki

    • 1 970 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 12 313 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 160m2 ulokowany na działce zadbanej i ogrodzonej o pow. ok. 917m2. W miłym i wygodnym otoczeniu ul. Księżycowej, w części Marek zwanej Zielen...

  • 5 pokojowy bliźniak - Sulejówek
    5 pokojowy bliźniak - Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 699 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin
    1 / 5
    Duży dom 200m działka 350m 3 mieszkania Wołomin

    Wołomin

    • 1 100 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Lokalizacja Wołomin- okolice ul Sasina Duży dom w spokojnym miejscu blisko centrum Wołomina i PKP Szukasz domu, który łączy przestronność, wygodę, funkcjonalność i dający sporo m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Budynek hala produkcyjna 350m mieszkania działka 1100m Kobył
    1 / 3
    Budynek hala produkcyjna 350m mieszkania działka 1100m Kobył

    Wołomin

    • 2 000 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do przejęcia działająca firma dochodowa -budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin Na sprzedaż budynek produkcyjno mieszkalny o powierzchni całkowitej 350m2 dwukondygnacyjny...

  • Firma Hostel hala produkcyjna Kobyłka Wołomin działka 800m
    1 / 14
    Firma Hostel hala produkcyjna Kobyłka Wołomin działka 800m

    Wołomin

    • 1 700 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 4 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do przejęcia działająca firma dochodowa , wynajem kwater pracowniczych wraz z całą nieruchomością działką i budynek mieszkalno produkcyjny Kobyłka Wołomin ilość miejsc noclegowyc...

  • Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki
    1 / 9
    Dom parterowy 90m działka leśna 1220m Klembów Dobczyn Duczki

    Wołomin

    • 710 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość: dom jednorodzinny Powierzchnia domu: 90m2 Powierzchnia działki: 1211m2 Liczba Pokoi: 3 Lokalizacja: Dobczyn Cena: 710,000 zł Dom parterowy 90m działka leśna 1211m Kl...

  • Dom Warszawa Wawer, Miedzeszyn ul. Derkaczy

    Warszawa » Wawer » ul. Derkaczy

    • 1 240 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak na sprzedaż ul. Derkaczy , Warszawa (Wawer) Miedzeszyn /Falenica Budowa ruszy na wiosnę 2026. Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego segmentu w kameralnej in...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Michałów-Reginów

    • 2 998 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 9 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 10 000 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie. W najbli...

  • Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne
    Segment Skrajny_5 pokoi_2xGaraż_Łomianki Centralne

    Łomianki

    • 1 450 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 8 951 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Designerski Dom 5 - pokojowy, jednopoziomowy , Wołomin

    Wołomin

    • 1 290 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 11 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    MOŻLIWA ZAMIANA NA MIESZKANIE WARSZAWA LUB OKOLICE Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! Sprzedam pięciopokojowy dom o nowoczesnym design...

  • Dom Warszawa Mokotów, Służew ul. Wołodyjowskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołodyjowskiego

    • 6 000 000 zł cena
    • 434 m2 powierzchnia
    • 13 825 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż 2-piętrowy, umeblowany dom o pow. 434 m2 z częściowym poddaszem użytkowym, piwnicą, ogrodem i dwoma tarasami usytuowany na działce o pow. 873 m2 na warszawskim...

  • Dom Blizne jasińskiego

    Blizne Jasińskiego

    • 2 600 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zespół trzech budynków mieszkalno - gospodarczych. Posadowionych na działce ponad 1200m2( cena ziemi na tym terenie to min. 900pln/1m2). Absolutna okazja cenowa! Reszta informacj...

  • Posiadłość na działce 2600 m2 w Warszawie

    Warszawa » Ursus

    • 4 999 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 22 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania posiadłość na działce 2600 m2 w Ursusie. W jej skład wchodzą 2 domy: Pierwszy o powierzchni 220 m2 z roku 2003 i drugi o powierzchni 150 m2 z roku 1937 po kapitalny...

  • Sadyba-233 m, 427 m działka, 6 pokoi - polecam !

    Warszawa » Mokotów

    • 3 200 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 13 734 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom wolnostojący na zagospodarowanej działce o powierzchni 427 mkw. Dom o powierzchni użytkowej 233 m2 z 6 pokojami.Doskonale położony - cicho i spokojnie.Powierzchnia...