• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Trzcinka

(1)
  • Wyjątkowy dom jednorodzinny w otoczeniu natury

    Trzcinka

    • 1 300 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 3 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż piękny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzcinka, w powiecie wołomińskim. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż działka rolna
    1 / 3
    Na sprzedaż działka rolna

    Nowe Ręczaje

    • 1 100 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna z siedliskiem zabudowania-dom do remontu,stodoła obora.Media-prąd,woda studnia,głębinowa dostęp do wodociągów gminnych,dostęp do gazociągu.Duże ogrodzone podwórko.Z j...

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mostówka

    • 765 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Wola Ręczajska

    Wola Ręczajska

    • 217 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2 położona w Woli Ręczajskiej w Gminie Poświętne w powiecie Wołomińskim. W pobliżu zabudowa jednorodzinna i siedliskowa, okolica spokojna du...

  • Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 4
    Działka rolna 2od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 887 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 887m2 przy drodze wewnętrznej pierwsza częściowo ogrodzona , druga ze ścianą lasu brzozowego /rzut na zdjęc...

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka
    1 / 8
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka

    Mostówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 290 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Typ oferty: działka rolna z zabudową dom 3 pokoje, łazienka, kotłownia, strych stodoła murowana 200m2 Kuchnia letnia, dwa garaże i wiata Solidna piwniczka murowana z dwoma pomieszc...

  • Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin
    1 / 8
    Działka rolna od 900m Ręczaje Poświętne Wołomin

    Kolno

    • 95 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Ręczaje Polskie gm Poświętne koło Wołomina Działki rolne od 900m2 przy drodze wewnętrznej Przeznaczenie rolne z projektem planu zagosp – zabudowa jednorodzinna przy dz...

  • OKAZYJNIE DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU POD WARSZAWĄ
    1 / 4
    OKAZYJNIE DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU POD WARSZAWĄ

    Krubki-Górki

    • 195 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania bezpośrednio: działka z pozwoleniem na budowę. Działka płaska, nieogrodzona, niezalesiona (pojedyncze samosiejki), regularnie prostokątna o wymiarach 21x51m. Grunty k...