• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Trzcinka

(1)
  • Wyjątkowy dom jednorodzinny w otoczeniu natury

    Trzcinka

    • 1 300 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 3 602 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż piękny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Trzcinka, w powiecie wołomińskim. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 2 500 000 zł cena
    • 355 m2 powierzchnia
    • 7 043 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny wolno stojący o pow. 355m2,(pow.użytkowa 206,15m2 + pow. gospodarcza 150,47m2), zlokalizowany w atrakcyjne...

  • 1 / 2
    klimatyczny, nowy dom na granicy Warszawy

    Sulejówek

    • 969 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 6 133 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam piękny, nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Sulejówku na ulicy Drobiarskiej, na granicy z Warszawą w mikroosiedlu nowych inwestycji. Budynek 2-piętrowy z poddaszem...

  • 1 / 2
    Dom wynajme zaledwie 13 km od granicy Warszawy

    Poświętne

    • 3 500 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Uroczy, niedrogi w utrzymaniu dom zaledwie 13 km od granicy Warszawy. Położony w otoczeniu dzikiej natury, odsunięty od drogi, na dużej parceli z sadem owocowym. Dojazd drogą asfal...

  • Nowoczesny dom z podwójnym garażem obok Warszawy
    1 / 13
    Nowoczesny dom z podwójnym garażem obok Warszawy

    Kazimierów

    • 1 350 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Housing Market Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom jednorodzinny w Starym Grabiu
    1 / 19
    Dom jednorodzinny w Starym Grabiu

    Stare Grabie

    • 645 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 4 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    The Capital Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Duczki

    • 1 340 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Sulejówek

    • 950 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 3 519 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Sulejówek

    • 2 650 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 12 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Sulejówek

    • 699 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mostówka

    • 765 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Sulejówek

    • 7 599 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 3 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Capital
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Sulejówek

    • 1 650 000 zł cena
    • 264 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Mińsk Mazowiecki
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny segment | Pełne wyposażenie | 6 pokoi
    1 / 20
    Nowoczesny segment | Pełne wyposażenie | 6 pokoi

    Sulejówek

    • 1 425 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 7 703 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Infinity Space Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Nowe Grabie

    • 430 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 3 806 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PASJA
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny Dom Wolnostojący, 6pok., Sulejówek

    Sulejówek » ul. Niepodległości

    • 2 790 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 10 146 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w zielonej, bezpiecznej okolicy na dobrze zagospodarowanej działce w mal...

  • 5 pokojowy bliźniak - Sulejówek
    5 pokojowy bliźniak - Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 699 999 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 10 898 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy dom o wysokim standardzie wykończenia w zabudowie bliźniaczej o pow.użytkowej 120m2 położony w Sulejówku. Wnętrza w stylu glamour zaprojektowane i wykonane z najwyższej...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 1 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do wynajęcia mały domek wolno stojący o pow.20m2 zlokalizowany w urokliwej części Sulejówka (Szkopówka). Domek zlokalizowany jest na posesji właściciela, posiada nieza...

  • Dom Sulejówek

    Sulejówek

    • 2 150 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 9 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Wyjątkowa oferta - Twój wymarzony dom w doskonałej lokalizacji! Marzysz o przestronnym, komfortowym domu, który zapewni Ci spokój i wygodę, a jednocześ...

  • Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka
    1 / 8
    Dom obora stodoła siedlisko ok 1ha Mostówka

    Mostówka

    • 1 290 000 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 290 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Typ oferty: działka rolna z zabudową dom 3 pokoje, łazienka, kotłownia, strych stodoła murowana 200m2 Kuchnia letnia, dwa garaże i wiata Solidna piwniczka murowana z dwoma pomieszc...

  • Dom Okuniew rynek pierwotny

    Okuniew

    • 1 340 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 8 702 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż nowe domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 154,12m2 umiejscowione na działach o pow.od 600 m2 do 693m2. Lokalizacja: Okuniew gm.Halin...

  • Dom Cisówka

    Cisówka

    • 1 100 000 zł cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 4 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z dużą działką w otoczeniu zieleni - przestrzeń, spokój i wygoda w jednym miejscu. Jeśli marzysz o przestronnym domu z ogromną działką, położonym w spokojnej, zi...

  • Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia.
    1 / 16
    Nowy dom 101.5m, 4 pokoje, ogród - niski koszt wykończenia.

    Michałów

    • 795 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 7 795 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Cisza i spokój, zielona okolica i niski koszt wykończenia - dom, w którym naprawdę można odetchnąć i stworzyć bezpieczną przestrzeń dla rodziny. Dom w zabudowie bliźniaczej gdzie...

  • Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2
    1 / 12
    Bliźniak w Sulejówku w stanie developerskim działka 610m2

    Sulejówek

    • 1 450 000 zł cena
    • 211 m2 powierzchnia
    • 6 873 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Sulejówek wg. projektu Julia 9 firmy Archon. Budynek ma powierzchnię całkowitą 211m2 a...

  • Dom pośród drzew w Sulejówku
    1 / 16
    Dom pośród drzew w Sulejówku

    Sulejówek

    • 4 280 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 9 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, elegancki dom  w Sulejówku. Umiejscowiony pośród drzew w malowniczym ogrodzie, graniczący z lasem jest idealnym miejscem dla Rodziny która szuka azylu dla...

  • Dom wśród zieleni przy lesie
    Dom wśród zieleni przy lesie

    Długa Szlachecka

    • 1 200 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Polecam zakup przytulnego domu przy lesie blisko natury z dala od miejskiego zgiełku. Działka jest zagospodarowana ze starymi drzewami iglastymi, krzewami oraz wieloletnimi roślina...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 3 500 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny położony w Sulejówku -na dużej, zielonej działce o powierzchni 2591 m². To nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, p...

  • Dom Sulejówek, Bagno
    Dom Sulejówek, Bagno

    Sulejówek

    • 259 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sulejówek - działka z domkiem kontenerowym 35 m² | ul. Bagno 8 Cena 259 000 zł (do negocjacji) Podstawowe informacje ● Lokalizacja: Sulejówek, ul. Bagno 8, obręb Ratajewo, powiat...

  • Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki
    1 / 16
    Dom, 180 m2, Grabów nad Pilicą, Lipinki

    Lipinki

    • 999 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180,7 m², położony na dużej działce 0,31 ha (3600 m²) w miejscowości Lipinki, gmina Grabów nad Pilicą, powiat kozienicki. Nieruchomość zn...

  • Wolnostojący dom w Sulejówku na działce 2591 m2

    Sulejówek » ul. Konwaliowa

    • 2 950 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż