• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Niepołomicami

(156)
  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Lednica Górna

    • 1 980 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 11 315 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Więckowice

    • 2 550 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Targowisko

    • 660 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 022 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomości Kurpiel Robert Kurpiel
    Biuro nieruchomości

  • Dom Tropiszów

    Tropiszów

    • 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DZIAŁKA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM!!! Do sprzedaży oferuję nieruchomość położoną w miejscowości TROPISZÓW , gmina Igołomia-Wawrzeńczyce , powiat krakowski , usytuowaną na...

  • Dom Pobiednik Wielki

    Pobiednik Wielki

    • 1 400 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom wolnostojący zbudowany wg projektu Dom w lucernie 5. Wygodny dom oddany do użytku w 2020 roku. Ogrzewania gazowe podłogowe w całym budynku. Wykonany z dobrych mat...

  • Dom Wilków rynek pierwotny

    Wilków

    • 499 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 3 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domy na działkach 7 arowych w miejscowości Wilków koło Kocmyrzowa. Inwestycja gotowa na przełomie III/IV kwartał 2023. Projekt domu " Dom w aurorach14". Parter: Wiatrołap 4,82(6,...

  • Dom Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 1 350 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do zapoznania się z tą unikatową ofertą. Na ten moment Naszym zdaniem nie znajdziecie Państwo z powiecie wielickim porównywalnej oferty jeśli chodzi o zastosowanie pro-e...

  • SIEDLISKO POD KRAKOWEM_AGROTURYSTYKA

    Byszyce

    • 1 180 000 zł cena
    • 2 138 m2 powierzchnia
    • 552 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Karolina Czernecka Cholewa Agent prowadzący. Tel. +48 [tel] Z nieskrywaną przyjemnością prezentuję Państwu tę jedyną w swoim rodzaju ofertę!!!! Oferta obejmuje kompleks dwóch...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Dąbrowa

    Dąbrowa

    • 455 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom w surowym stanie w pięknej miejscowości Dąbrowa gmina Chełmiec. Budowa rozpoczęta w 2021 roku na działce 11ar. Dom wolnostojący zbudowany z pusta...

  • Na granicy Krakowa, fajna działka , stan idealny

    Krzysztoforzyce

    • 885 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem. Położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w...

  • Dom Łazany

    Łazany

    • 520 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 3 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesna połowa bliźniaka - Łazany, gm. Biskupice | działka 579 m² | projekt Archon Na sprzedaż połowa bliźniaka realizowana według cenionego projektu Dom w Riveac...

  • SPRZEDAZ DOMU OKOLICE WIELICZKI
    SPRZEDAZ DOMU OKOLICE WIELICZKI

    Wieliczka

    • 650 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 1 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom ORCHIDEA jest w zabudowie wolnostojącej, studnia . Budowany z najlepszych materiałów w stanie deweloperskim - do wykończenia według własnego uznania. Podpiwniczony - w przyziem...

  • Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości
    Dom-Rezydencja z ogrodem i z domem dla gości

    Wola Nieszkowska

    • 2 600 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do Woli Nieszkowskiej , w gminie Bochnia. Działka o powierzchni 5700 m², którą można jeszcze powiększyć o sąsiednie działki budowlano-rolne....

  • Dom Łapanów
    Dom Łapanów

    Łapanów

    • 1 290 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20...

  • Dom Bosutów gm. Zielonki Boleń
    Dom Bosutów gm. Zielonki Boleń

    Bosutów

    • 1 449 000 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom w gminie Zielonki - Gotowy do odbioru | Bez PCC | Wysoki Standard Lokalizacja: Bosutów-Boleń (tylko 4 km od Krakowa) Powierzchnia: 143 m² użytkowej (1...

  • dom orchidea okolice Wieliczki
    dom orchidea okolice Wieliczki

    Wieliczka

    • 1 800 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    : DOM ORCHIDEA w zabudowie wolnostojącej ,ogrodzony +studnia . + przydomowa oczyszczalnia .Najlepsze materiały w stanie deweloperskim - wykończenie według własnego uznani...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Goszcza

    Goszcza

    • 1 950 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 094 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o pow. użytk. ok. 270 m2 ( pow. całk. ok. 320 m2) położony na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o pow...

  • 1 / 4
    Sprzedam dom

    Kornatka

    • 490 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom jednorodzinny w miejscowości Kornatka, stan surowy otwarty, powierzchnia 120 M2, powierzchnia działki 15ar budowlana w całości, projekt Archon w prymulkach więcej info...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Liszki

    • 980 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Piekary

    • 1 945 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 923 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Dąbrowa Szlachecka

    • 769 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 739 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 20
    Dom bliźniak

    Piekary

    • 890 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 5 633 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Piekary

    • 980 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 5 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Witów

    • 4 490 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 14 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Kryspinów

    • 1 480 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 025 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Liszki

    • 1 280 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Jeziorzany

    • 690 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 16
    Dom bliźniak

    Dąbrowa Szlachecka

    • 739 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DANAX Nieruchomości od 1993
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Dom Kryspinów ul. Cholerzyn

    Kryspinów

    • 1 650 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W pobliżu Kryspinowa , Cholerzyn . Dom jasny , przestronny o powierzchni 200m2. Działka , ogrodzona o powierzchni 10ar . Na parterze przestrzeń dzienna { kuchnia , jadalnia , sa...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Liszki

    • 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Szczepanowice

    Szczepanowice

    • 649 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 3 509 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom położony w malowniczej okolicy z widokiem na Dunajec czeka na Ciebie. Lokalizacja: Szczepanowice, gm. Pleśna, powiat tarnowski (małopolskie) Oferujemy na sprz...

  • Syndyk sprzeda udział 1/2 w gospodarstwie rolnym wraz z działkami

    Jaksice

    • 143 617 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup udziału w wysokości 1/2 części w prawie współwłasności nieruchomości złożonej z działek o numerach ewidencyjnych: nr 20,...

  • Sprzedam dom
    Sprzedam dom

    Donosy

    • 510 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Donosach gmina Kazimierza Wielka . Częściowo podpiwniczony, ogrzewanie węglowe. Działka z budynkiem gospodarczym i dwoma garażami blaszanymi. Duży ogród z przodu i tyłu domu...

  • Mieszkanie piętrowe z tarasem na dachu | Apartamenty Zalesie
    1 / 8
    Mieszkanie piętrowe z tarasem na dachu | Apartamenty Zalesie

    Iwanowice Włościańskie

    • 748 680 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania z prywatną strefą relaksu na dachu, blisko Krakowa, a jednocześnie w zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwestycję, w k...

    1 / 8

    Iwanowice Włościańskie

    • 748 680 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 413 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania z prywatną strefą relaksu na dachu, blisko Krakowa, a jednocześnie w zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwestycję, w...

  • Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie
    1 / 7
    Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie

    Iwanowice Włościańskie

    • 668 100 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mieszkanie parterowe z ogródkiem | Apartamenty Zalesie Szukasz komfortowego mieszkania blisko Krakowa, ale w spokojnym, zielonym otoczeniu? Poznaj Apartamenty Zalesie – inwesty...

  • Dom Narama gm. Iwanowice, Spacerowa
    1 / 14
    Dom Narama gm. Iwanowice, Spacerowa

    Narama

    • 949 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom pod Krakowem - przestrzeń, światło i komfort na co dzień Narama | 115,06 m² | 4 sypialnie | Garaż | Ogród Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Ten dom...

  • Dom jednorodzinny i budynek mieszkalno-gospodarczy
    1 / 16
    Dom jednorodzinny i budynek mieszkalno-gospodarczy

    Czaple Wielkie

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, budynek mieszkalno-gospodarczy oraz zabudowania gospodarcze w miejscowości Czaple Wielkie (powiat miechowski, gmina Gołcza). Działka 63,5 ara. Spokoj...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    INWESTYCJA ZIELONY CHOLERZYN REZERWACJA - DOSTĘPNY BLIŹNIACZY LOKAL B2 (PO PRAWEJ) DOM W STANIE DEWELOPERSKIM - II ETAP INWESTYCJI BRAK PROWIZJI , BRAK PCC Nowoczes...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W STANIE DEWELOPERSKIM - II ETAP INWESTYCJI BUDYNKI PO ODBIORACH BRAK PROWIZJI, BRAK PCC Nowoczesność, komfort i natura w jednym miejscu! Oferujemy na sprzed...

  • Dom Celiny Złota na sprzedaż zamiana
    Dom Celiny Złota na sprzedaż zamiana

    Celiny

    • 265 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 3 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    **Sprzedam dom z potencjałem – Celiny, spokojna okolica blisko Krakowa** **Złota 76, 32-095 Celiny** Szukasz domu, który możesz urządzić po swojemu? To może być właśnie to – dom...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 170 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BUDYNKI PO ODBIORACH Nowoczesny dom z rynku pierwotnego w zielonej, spokojnej okolicy - idealny dla rodziny. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny (lokal mieszkaln...

  • Dom Cholerzyn gm. Liszki,
    Dom Cholerzyn gm. Liszki,

    Cholerzyn

    • 1 099 000 zł cena
    • 174 m2 powierzchnia
    • 6 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom WOLNOSTOJĄCY z dużym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Cholerzyn, zaledwie kilka kilometrów od Krakowa i niedaleko Zalewu Kryspinów. Nier...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Liszki

    • 850 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Liszki

    • 950 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Liszki
    Dom Liszki

    Liszki

    • 899 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domy w zabudowie bliźniaczej z dużymi ogrodami ul. Św. Jana Pawła II w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla siebie ale n...