• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Niepołomicami

(156)
  • Dom Głęboka

    Głęboka

    • 209 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w miejscowości Głęboka, Gmina Biecz na działce o powierzchni 0,89ha. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, natu...

  • Dom Głęboka

    Głęboka

    • 549 900 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 874 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, jaką jest prezentowany na sprzedaż dom z bali modrzewiowych położony w malowniczej miejscowości Głęboka, usytuowany na dużej i zadbanej pos...

  • Dom Sułków gm. Wieliczka,
    Dom Sułków gm. Wieliczka,

    Sułków

    • 1 690 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 682 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z duszą, ogrodem pełnym zieleni i miejscem na rodzinne życie - Sułków /REZERWACJA/ Wyobraź sobie poranki z kawą w ogrodzie, gdzie śpiew ptaków zastępuje miejski zgiełk. Wieczo...

  • Dom bliźniak
    1 / 17
    Dom bliźniak

    Tomaszkowice

    • 950 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    N20 Nieruchomości s.c.
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 13
    Dom szeregowiec

    Biskupice

    • 850 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Proszowice » ul. Królowej Jadwigi

    • 659 000 zł cena
    • 349 m2 powierzchnia
    • 1 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie - Grabówki k. Wieliczki Wyobraź sobie poranki przy wspólnym śniadaniu w jasnym salonie, dzieci biegające beztrosko po ogr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • DOM PO TERMOMODERNIZACJI
    1 / 16
    DOM PO TERMOMODERNIZACJI

    Łyszkowice

    • 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 091 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM PO TERMOMODERNIZACJI Z ZABUDOWĄ GOSPODARCZĄ | ŁYSZKOWICE | BLISKO KRAKOWA WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM DOM + BUDYNKI GOSPODARCZE Zapraszam do zapoznania się z ofertą...

  • Dom Dąbrowa gm. Kłaj
    1 / 15
    Dom Dąbrowa gm. Kłaj

    Dąbrowa

    • 1 198 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Niepołomice, Dąbrowa. Dom jednorodzinny 122,9 m2 Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,44 m2, w...

  • Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa
    1 / 15
    Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa

    Krzysztoforzyce

    • 930 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Jasny, energooszczędny dom z południowym ogrodem | 3 miejsca parkingowe | 15 min do Placu Centralnego Krzysztoforzyce | 102 m² | | 930 000 zł Dom - 102 m² funkcjonaln...

  • Dom Siercza gm. Wieliczka,
    Dom Siercza gm. Wieliczka,

    Siercza

    • 2 699 000 zł cena
    • 239 m2 powierzchnia
    • 11 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY DOM PREMIUM 273,13 m² | SIERCZA k. WIELICZKI | LAS | SMART HOME Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wolnostojący o nowoczesnej bryle, położony w zielonej i spokojne...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem | Grabówki k. Wieliczki Kupujący zwolniony z prowizji oraz podatku PCC Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie bliźniac...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa
    1 / 15
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, Piaskowa

    Węgrzce Wielkie

    • 1 590 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu poło...

  • Dom Kłaj rynek pierwotny

    Kłaj

    • 850 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 6 855 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Definito Nieruchomości i Geodezja prezentuje nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych w miejscowości Kłaj, pow. wielicki. Kameralne osie...

  • Dom Trąbki gm. Biskupice
    1 / 6
    Dom Trąbki gm. Biskupice

    Trąbki

    • 779 034 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 7 491 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: Trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków BEZ PROWIZJI prowizji oraz P...

  • Dom Kraków, Wieliczka, Śledziejowice...  Sprawdź!
    Dom Kraków, Wieliczka, Śledziejowice... Sprawdź!

    Śledziejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 6 482 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kraków, Wieliczka, Śledziejowice, Czarnochowice? Jeśli poszukujesz domu w tych okolicach to sprawdź koniecznie tą ofertę. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m2,  z doskonałym d...

  • Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka
    Dom Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka

    Węgrzce Wielkie

    • 1 098 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom 120 m w Węgrzcach Wielkich gotowy do wykończenia z pełnymi mediami Na sprzedaż dwa nowe domy jednorodzinne wolnostojące położone w Węgrzcach Wielkich (gmina Wieliczk...

  • Dom Grodkowice gm. Kłaj
    Dom Grodkowice gm. Kłaj

    Grodkowice

    • 1 508 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM Z DUŻĄ DZIAŁKĄ BUDOWLANĄ | 64 ARY | MOŻLIWOŚĆ PODZIAŁU I ZABUDOWY | DROGA DOJAZDOWA Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną - dom w...

  • Dom Dąbrowa rynek pierwotny

    Dąbrowa

    • 990 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 7 174 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do poznania wyjątkowej inwestycji obejmującej 4 komfortowe domy wolnostojące o powierzchni 129 m, położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej Dąbrowie - zaledwie kil...