• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Niepołomicami

(156)
  • Dom Wieliczka Centrum

    Wieliczka

    • 3 999 999 zł cena
    • 371 m2 powierzchnia
    • 10 782 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    TYLKO U NAS! Do sprzedania kamienica o pow. 370,78m 2 plus strych położona przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość położona na działce o pow. 3,33a. Kamienica nadaje się do g...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Igołomia

    • 335 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 3 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej i zielonej części Grajowa (gm. Wieliczka), z doskonałym dojazdem do Krakowa, Wieliczki i Niepołomic. Idealna propozycj...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rodzinny dom z ogrodem i garażem - Grabówki k. Wieliczki Spokojna okolica, kameralne osiedle, komfortowy układ - idealne miejsce do życia dla rodziny. Kupujący nie ponosi kosztów...

  • Dom Bosutów Boleń

    Bosutów

    • 1 449 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 9 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom (prawa połowa bliźniaka) w stanie deweloperskim o pow. użytkowej wynoszącej 142,92 m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 148,62m 2 położony na działce o pow....

  • Dom Mietniów

    Mietniów

    • 1 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 5 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż nowy, w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dojazdów

    • 1 490 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 100 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z działką o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe
    1 / 16
    Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe

    Chorągwica

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży Chorągwica za Wielicką - z pozwoleniem na budowe nowego domu o pow. 120 m2 + 29 ar nieruchomości -budowlano -rolna - sad z mediami na działce -położona przy drodze...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 920 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 870 000 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 11
    Dom bliźniak

    Goszyce

    • 520 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Zastów

    • 2 990 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 12 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zręczyce

    • 1 250 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 920 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 4 694 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom na 8 arowej działce w Przebieczanach 4 km od granicy Wieliczki. Budynek o powierzchni użytkowej około 196,98 m2 wraz z garażem na dwa samochody. Budowany z betonu kom...

  • Sprzedamy dom w Czyżowie- -piekny widok - cisza-spokój
    1 / 8
    Sprzedamy dom w Czyżowie- -piekny widok - cisza-spokój

    Czyżów

    • 850 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 297 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości - INWEST - sprzeda w Czyżowie ładnie położony zpięknym widokiem na Kraków dom jednorodzinny - stan zamknięty-2-poziomy - parter-salon - kuchnia - przedpo...

  • Dom Wola Batorska ul.

    Wola Batorska

    • 1 239 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GoldenWing oferuje na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 133 m², położony na działce o powierzchni 10 arów w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość znajduje się w...

  • Dom Bodzanów rynek pierwotny

    Bodzanów

    • 979 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 236 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Inwestycja prowadzona zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym. Bezpieczeństwo transakcji gw...

  • Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.
    1 / 5
    Sprzedam duży dom w górach, z lasem, działka 4,2 ha.

    Kamyk

    • 3 499 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 11 664 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ta nieszablonowa nieruchomość, zapewniająca prywatność jej mieszkańcom, położona jest w miejscowości Kamyk, w gminie Łapanów, w powiecie Bocheńskim. Malowniczo położony dom, zbudow...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kocmyrzów

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości