• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Niepołomicami

(156)
  • Dom Dobczyce Nowa Wieś
    1 / 15
    Dom Dobczyce Nowa Wieś

    Dobczyce

    • 129 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 1 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Działka rolna z drewnianym domem w Nowej Wsi, gm. Dobczyce Oferujemy na sprzedaż malowniczo położoną działkę rolną o powierzchni 6004 m² (0,6004 ha) z drewnianym dome...

  • Dom Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Dom Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony w malowniczej miejscowości Pawli...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralne osiedle Grabówki k/Wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem  Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż przestronny, nowoczes...

  • Dom do remontu
    1 / 10
    Dom do remontu

    Mikluszowice

    • 280 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom do generalnego remontu - Mikluszowice, gm. Drwinia - 150 m² + 17 arów działki Lokalizacja: Mikluszowice, gmina Drwinia, powiat bocheński, woj. małopolskie Powierzchnia domu:...

  • Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Pietrzejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pietrzejowice - gmina Kocmyrzów - Luborzyca. Działka o powierzchni 37,41 ara w całości położona na terenie oznaczonym w MPZP jako M...

  • Dom Przebieczany gm. Biskupice
    1 / 13
    Dom Przebieczany gm. Biskupice

    Przebieczany

    • 1 640 000 zł cena
    • 284 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 lokalowy na pięknej działce koło Wieliczki w osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia użytkowa całego domu 284 m2 - każdy lokal po 142 m2. W każdym segmencie jest: na pa...

  • Dom Niezdów gm. Dobczyce
    1 / 15
    Dom Niezdów gm. Dobczyce

    Niezdów

    • 1 080 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Na sprzedaż: dom jednorodzinny w trakcie budowy w technologii szkieletowej...

  • Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa
    1 / 10
    Dom z ogrodem w cenie mieszkania blisko Krakowa

    Klęczana

    • 650 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego domu wybudowanego w 2025 roku położonego w pięknej turystycznej miejscowości Klęczana (6 km od miejscowoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500
    1 / 6
    Nowoczesny dom jednorodzinny – 158 m², Promocja! cena 149500

    Kokotów

    • 1 495 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 9 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Promocja cenowa! Przedstawiamy Państwu przestronny, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 158 m², położony na działce 570 m², w cichej i zielonej okolicy z dogodnym dost...

  • Dom Rawałowice

    Rawałowice

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przytulny dom z dużą działką i garażem | Rawałowice | gm. Kocmyrzów-Luborzyca Na sprzedaż przestronny, przytulny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m, położony w spokojnej...

  • Nowoczesna willa 221m2, automatyka, na działce 15a
    1 / 16
    Nowoczesna willa 221m2, automatyka, na działce 15a

    Wieliczka

    • 2 750 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 12 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wieliczka / Tomaszkowice - Dom niemal w stanie jak idealnym, sprzedawany wraz z widocznym na zdjęciach wyposażeniem - gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny...

  • Piekny dom na sprzedaż
    1 / 16
    Piekny dom na sprzedaż

    Lednica Górna

    • 980 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wolnostojacy, do wykonczenia. Rynek wtórny. Typ ogloszenia prywatny. Ogrzewanie gazowe. Garaz. Jedno pietro. Rok budowy 2006. Material budynku ,cegla. Okna plasti...

  • Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 15 minut od centrum Krako...

    Książniczki

    • 6 500 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 12 265 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie
    1 / 15
    Dom Brzezie gm. Kłaj, Brzezie

    Brzezie

    • 2 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośre...

  • Dom Mietniów rynek pierwotny

    Mietniów

    • 900 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 279 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnej inwestycji w Mietniowie (okolice Wieliczki). To idealna propozycja dla osób,...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 6
    Dom w zabudowie bliźniaczej

    Wieliczka

    • 709 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do nowego osiedla domów bliźniaczych w malowniczej miejscowości Czechówka, położonej pomiędzy historyczną Wieliczką a urokliwymi Dobczycami. Nieopodal Zalewu Dobczyckieg...

  • Nieruchomość - Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 194 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy upadłości ogłasza, że do dnia 20 lutego 2026 r. godzina 12:00 można składać pisemne oferty na zakup nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym stanowiący...

  • Dom Zabawa gm. Radłów, Polna
    1 / 15
    Dom Zabawa gm. Radłów, Polna

    Zabawa

    • 399 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z ZABUDOWANIAMI I DUŻĄ DZIAŁKĄ - SPOKOJNA OKOLICA BLISKO RADŁOWA I TARNOWA Jeśli marzysz o życiu w spokojnej, wiejskiej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie...

  • Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 10 minut od Krakowa
    1 / 16
    Dwór w Książniczkach, do zamieszkania / 10 minut od Krakowa

    Książniczki

    • 6 400 000 zł cena
    • 530 m2 powierzchnia
    • 12 076 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy unikalny dwór z 1896 roku, położony w malowniczej miejscowości Książniczki, zaledwie 15 minut od centrum Krakowa. Wyjątkowa nieruchomość z historią, klimatem...

  • Piękny budynek w Brzegach w gminie Bukowina Tatrzańska
    1 / 2
    Piękny budynek w Brzegach w gminie Bukowina Tatrzańska

    Brzegi

    • 2 360 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 11 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjna nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Brzegi w spokojnej i urokliwej części gminy Bukowina Tatrzańska. Budynek mieszkalny z częściowym wyposażeniem o powierzchni u...