• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Wawrzeńczyce

(1)
  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wawrzeńczyce

    • 280 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Wroniec ul. Koniusza

    Wroniec

    • 384 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    84 AROWA w miejscowości Wroniec , objęta miejscowym planem zagospodarowania ( około 35ar przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z możliwością zabudowy bliźniaczej , reszta rola)...

  • Działka budowlana blisko Krakows

    Wronin

    • 176 400 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę Państwu zaoferować dwie działki budowlane. Możliwość zakupu jednej lub obydwu (podana cena dot.jednej działki). Działki położone w miejscowości Wronin, gm. Koniusza. W...

  • Dom Pobiednik Wielki

    Pobiednik Wielki

    • 1 400 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom wolnostojący zbudowany wg projektu Dom w lucernie 5. Wygodny dom oddany do użytku w 2020 roku. Ogrzewania gazowe podłogowe w całym budynku. Wykonany z dobrych mat...

  • Działka Zabierzów Bocheński ul. Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 14 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 637 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    22 hektary w otulinie Puszczy Niepołomickiej . Przepiękna działka w otoczeniu lasui łąk . W obecnym planie zagospodarowania rolna natomiast w studium nowego planu zagospodarowania...

  • Dom Tropiszów

    Tropiszów

    • 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DZIAŁKA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM!!! Do sprzedaży oferuję nieruchomość położoną w miejscowości TROPISZÓW , gmina Igołomia-Wawrzeńczyce , powiat krakowski , usytuowaną na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Więckowice

    • 2 550 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam piękną działkę Budowlano - rolną 1/3 udziału około 58.4...

    Wola Batorska

    • 999 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 173 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam udziały w działce Budowlano - Rolnej około 58,4 ary z 1,75 00 Hektara 1/3 udziału w całości. ( około 16 ar budowlanego pozostała część około 42,4 ar to rolne) Działka w pe...

  • 1 / 4
    Działka Wola Batorska

    Wola Batorska

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wronin

    • 1 190 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM ESTATES
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Działka Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 39 000 zł cena
    • 1 520 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DEFINITO Nieruchomości i Geodezja ma przyjemność zaprezentować działkę rolną nr 1089 o powierzchni 1520 mkw, położoną w Zabierzowie Bocheńskim, gm. Niepołomice. Działka przezna...

  • Dom Wola Batorska ul.

    Wola Batorska

    • 1 239 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GoldenWing oferuje na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 133 m², położony na działce o powierzchni 10 arów w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość znajduje się w...

  • Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!
    1 / 4
    Duża działka z potencjałem inwestycyjnym!

    Zabierzów Bocheński

    • 629 000 zł cena
    • 7 046 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 7046m2, w...

  • Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!
    1 / 4
    Zabierzów Bocheński, działka w świetnej cenie!

    Zabierzów Bocheński

    • 439 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy nieruchomość gruntową, budowlano-rolną , zlokalizowaną w Zabierzowie Bocheńskim, kilka minut samochodem od Centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni...

  • Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!
    1 / 3
    Działka w super cenie, duży potencjał inwestycyjny!

    Zabierzów Bocheński

    • 1 099 000 zł cena
    • 11 200 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działkę budowlano – rolną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 11200m2,...

  • Na tej działce może powstać Twój dom
    1 / 6
    Na tej działce może powstać Twój dom

    Jakubowice

    • 82 300 zł cena
    • 2 058 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Na sprzedaż działka położona w obrębie Jakubowice o nr 99/8 i powierzchni 2058m2. Działka ma dostęp do asfaltowej drogi gminnej nr 602. Działka ma kszt...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Igołomia

    • 335 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 749 000 zł cena
    • 5 338 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka budowlana w Dobranowicach w gminie Wieliczka. Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 53a z czego 38,81a to tereny budowlane a 14a grunty roln...

  • Działka Pobiednik Mały ul.

    Pobiednik Mały

    • 307 000 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskieNa sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m²), położona w miejscowości...

  • Działka Bud-Rolna w Zabierzów Bocheński
    Działka Bud-Rolna w Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 350 000 zł cena
    • 7 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA PRZY DRODZE POWIATOWEJ DZIAŁKA INWESTYCYJNA | DUŻA POWIERZCHNIA | BLISKO PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ POWIERZCHNIA 7300 m² | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | GMINA NIEPOŁOM...

  • Mieszkanie z ogródkiem i garazem
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem i garazem

    Chobot

    • 380 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo praktyczne i funkcjonale mieszkanie, o powierzchni 38m2, zlokalizowane w miejscowości Chobot, w gminie Niepołomice. Rozkład pomieszcze...

  • Zabierzów Bocheński- działka w dobrej cenie!!!
    1 / 6
    Zabierzów Bocheński- działka w dobrej cenie!!!

    Zabierzów Bocheński

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną, zlokalizowaną w miejscowości Zabierzów Bocheński, kilka minut jazdy od centrum Niepołomic oraz granic Krakowa. Działka o powierzchni 1000...

  • Działka pod budowę domu z projektem oraz PnB
    1 / 5
    Działka pod budowę domu z projektem oraz PnB

    Zabierzów Bocheński

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki budowlanej z pozwoleniem na budowę i fundamentem, gotową do kontynuacji prac od zaraz. Lokalizacja:  Działka znajduj...

  • Działka rolna Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice, Zabierzów Bocheński
    1 / 4
    Działka rolna Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice, Zabierzów Boch...

    Zabierzów Bocheński

    • 16 000 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 728 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    22 hektary w otulinie Puszczy Niepołomickiej .Przepiękna działka w otoczeniu lasu i łąk . W obecnym planie zagospodarowania rolna natomiast w studium nowego planu zagospodarowania...

  • Działka budowlana Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice
    Działka budowlana Zabierzów Bocheński gm. Niepołomice

    Zabierzów Bocheński

    • 309 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka budowlana w sielskim zakątku Zabierzowa Bocheńskiego z potencjałem inwestycyjnym Oferujemy wyjątkową i niepowtarzalną działkę budowlaną o powierzchni 41 a poł...

  • Działka budowlana Dobranowice gm. Wieliczka
    1 / 7
    Działka budowlana Dobranowice gm. Wieliczka

    Dobranowice

    • 1 742 500 zł cena
    • 25 251 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Na sprzedaż działka budowlano-rolna - 2,5251 ha - Dobranowice, gm. Wieliczka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 2,5251 ha , położona w mal...

  • Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 225 000 zł cena
    • 1 128 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż - działka budowlana 11,28a, Dobranowice, gm. Wieliczka (W ofercie również sąsiednie działki, mapka w galerii zdjęć) Marzysz o własnym domu w spokojnej, zi...

  • Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 1 200 000 zł cena
    • 8 058 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W naszej ofercie Widokowa duża, działka o pow. 80,58a położona na szczycie wzniesienia, w miejscowości Dobranowice gmina Wieliczka. Działka lekko nachylona w kierunku południow...

  • Działka Dobranowice

    Dobranowice

    • 460 000 zł cena
    • 2 306 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobranowice, 8 km od Wieliczki ! - Na sprzedaż działka budowlana 23,06a Oferujemy piękną , kształtną działkę budowlaną o powierzchni 23,06 arów , położoną w malown...

  • Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński
    1 / 13
    Kształtna działka budowlana - Zabierzów Bocheński

    Zabierzów Bocheński

    • 220 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam Państwa do zakupu kształtnej, płaskiej, działki budowlanej (zabudowa jednorodzinna i bliźniacza) w pięknej i spokojnej okolicy w pobliżu Puszczy Niepołomickiej i Wiślanej...

  • Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce
    Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce

    Igołomia

    • 1 480 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. Na sprzeda...